אבל מה אומר לי הכלבלב שלי?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אבל מה אומר לי הכלבלב שלי? נכון, אומר את זה לעיתים קרובות יש את המילה. . במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. ובכן, זה לא אמור להינתן שלהם רגשות אנושיים. אבל חברינו ארבע רגליים יודעים להבין היטב. ו, אם לא דרך נאום באמצעים אחרים, כי עלינו ללמוד לפענח את זה כדי להיות קרובה על ידידינו הכלבים. . הכלב שלה מכשכש בזנבו! ? אתה מתכוון שהיא מאושרת, שכולם יודעים את זה. כן, אבל לא רק.

אם הזנב הוא הרחבה של קו עליון או יותר, הנעה במהירות, אנרגטית אז כן זה מאושר. אתה מרגיש את ההליכה או מביעים אותה שמחה לראות אותך. תהיה גישה זו גם אם הוא משחק עם חברו רובר. אמנם הם מתלוננים כבר ההתכתשות בכוח נשאר רק משחק אבל אם הכלב שלכם אינה בטוחה, מי לא מבין ההזמנה שלך, היא ללכוד את תשומת לבכם, מערבבים בעדינות עם הזנב למטה את המיקום. זה גם סימן של כניעה מוחלטת לאלוהים ולכל אדונו: אתה. ככל שהתור יהיה מעל שהרגש יהיה חזק והכלב שלך לא נוח. כמו מהיר-נע, מתפתלת מציין של רגשות גדולה או מתח. האוזניים הן גם. לדבר. טבעם, האוזניים זקף ולאחר הנופל או נפול זרעים לא יהיה את אותו הכוח הבעה.

גזעים מסוימים הם כל-כך מעוטי יכולת. אבל כולי אוזן המיומן מציינים כי תשומת הלב הכלב הוא תשומת הלב, הוא שומע “מה? זאת אמרת? מה קורה? מה אתה רוצה? “זה בכוננות. אבל להיות עצמם על סיוד כדרך אומר “אני כועס, יכול לפגוע תיזהר! אוי לכם, אני מוכן לתקוף. “ את הראש ואת הראש, הפה, הלסתות חה חה חה חה… . זה לא הזמן לשיר עם הלארק כי השיער שלו מסתמרת, קימוטי מעט את השפתיים והאף שלו מופנות כלפי מעלה הוא בטוח כי הפעם שאתם מתמודדים עם כלב נחושה לתת קרב עליו אנחנו גם להיזהר אלה שיניים חשופות באותה עם אוזניים נינוח. “זהירות”, הוא אמר, אני חושש כי אני כיוונתי את זה, אבל חבל בשבילך שאני מוכן לתקוף! “שעברו שיטוח האוזניים כמו בעבר, אבל הפעם עם הזנב, גב תחתון בפה פתוח, מתנשף לחתוך כל התקשורת. הכלב היה לגמרי לחוץ ואני לא רוצה לשמוע. כל גופו מדבר כאשר כלב הוא דומיננטי אגרסיבי אתה תמיד ינסה להיראות גבוה יותר, ייתן הופעה של כוח. על ידי שמרנים אם ביישן, כנוע, “שכחת” המופיעים קטן ככל האפשר. רק כדי לראות שני כלבים לבוא יחד כדי להפוך את ההערה. Watch סולטן: המשקל של הגוף בחזית, המחשוף של ציצה של שיער קופצני, הזנב זקוף מאוד, ללא ניע, האוזניים זקוף, אפילו קצת קדימה. מבטו קבוע על טוויטי. כל זה מציין יחס של התרסה. עדיף נאמנות המסכן טיטי ומהר אחרת שהוא יכול להפסיק רע בשבילו. בעוד האוזניים, הראש מורמת מעט חלשות שלפני, הזנב למטה זה נראה לומר “. שכח מזה, אני לא רוצה לריב, אתה הטוב ביותר פורד. טיטי להסיט את מבטו לא להיתקע הסולטן ואז בעדינות הצידה לו כי הסולטאן יכול לשלוט אחוריו. יהיו שם קרב. אל תטעה לגבי כוונותיו. חוץ כאשר Finette הוא בחום, יש קונוטציה מינית לא הגישה של כלב שהולך כלב אחר. גם במקרה זה יש סוג של משחק מיהו החזק ביותר?” “זה הכל. מתי אתה להתחכך את הרגל שלך. רק רוצה לדעת אם. הוא אמן. אז בבירור לגרום לו להבין כי המניטו לא תמיד אתה! אבל אז כאשר הוא נובח, מדבר או לא? . כן, אפשר לומר כי היא גם מעידה על כל נובח היא דרך לתקשר. לדוגמה: המפלים 3 או 4 וביניהם הנביחה של שקט עבור “משהו קורה, אבל אני לא יודע מה.” או, מזהיר, “זה מישהו בבית” נובח במהירות בלי. ההפסקות בקצב קבוע. עכשיו כאשר אתה משתעמם מסידרה ארוכה אחת מקליפת נקטע על ידי השהיית יגיד. אסירים על ידי אחד או שניים נובח קצר ורוגע הם מאוד ידידותי שלום “שלום חבר” או “מון pote וי סי אי אי? . נגד נביחות צליל ברור, אזהרה חמורה “לכס אותי!. הקליפה עצמה, אבל יותר חריפה, אחרים פעמים שזה תוכנית של פעילות “הוא שוחרר?” אתה משחק אותי? כאשר הוא מזמין הזמנה שהכלב שלנו יודע לומר בפשטות נובח בנפח גדול כל כך יבש. תקשורת חלקה… כפי שמתם את השורות האלה הכלב שלך הוא כל הזמן בתהליך של תקשורת אתכם ועם אחרים, להיות הם בני אדם או בעלי חיים. “זה תלוי בך כדי לבחון את תשומת ליבם התנהגות ושלמו את מה שהוא אומר, כפי שהוא עושה. אתה אומר הרבה דברים כדי שתוכל להבין. באווירה זו של הבנה, אתה יחיו, אחד הוא האחר, מערכת יחסים הרמונית, לא זו המטרה?

Tags: