אוניברסיטת הבחירות: מערכת סוטה, לא אהוד משוללים

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

לחדרי בונפרטה: “ובכן שנותחה, פוליטי החופש הוא אגדה לדמיין על ידי ממשלות כדי להרדים את שהתמודדו שלהם”. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות פרמצבטיות. דמיינו קורא זה מצב מוזר ומסקרן. אתה חי במדינה שבו משהו יכול יקרה, אבל יותר ויותר להתרחש עובדות להפתיע אותו יותר ויותר. אבל הפתעה לא רק בגלל כל מה שקורה שיתוף פעולה של ההיגיון, השכל הישר ואת הכללים, אבל יותר מפעם אחת היה מטרד ליחיד, מטרד, דחייה, חוסר אונים וחוסר אמון. מטרד ליחיד על ידי חוזרות של עוולות; מטרד כי אף אחד לא עושה כלום כדי לשנות מה קרה ברור; אני דוחה בגלל הסובלנות נגד מה קרה התרוקנה; אימפוטנציה. כי אנחנו חייבים להיות ללעג שוב ושוב ללא היכולת להגיב, חוסר האמון כלפי כל המוסדות עדיין כדי בשמו החוקי באופן חוקי. . אבל בואו נניח…

תארו לעצמכם כי בחירות, אבל אתה מרגיש שזה לא צריך להשתתף כי זה מזכיר כי כל המועמדים מבטיחה מבטיחה, לעולם לא אפגוש. אבל הקמפיין נהיה מעניין, אתה ראיתי פוסטרים בכל מקום, להקשיב לקולות של המועמדים ברדיו, רואה אותם בטלוויזיה. וראיתי את הפוסטרים במקומות שונים. גישה לפי הזמנה ללכת לפגישה ואחד המועמדים שיכנסו שעליו ועליך להחליט לתת לו הזדמנות חדשה דמוקרטיה ובטחון שלו נסדק. ואז לקחת ריבית, לאחר שקראתי את התוכנית של כל המועמדים, לבחור אחד מהם, מוסיף הקמפיין שלו לבין תומכת בכם עם נאמנות ללא תנאים, יורשע חסין בפני תקלות. הולך עם אותו לבקר הבוחרים הפוטנציאלי, יסייע לך להכין את הנאומים, לגייס כספים, יש אחד הזה לדיון נוסף עם פעילים נוספים קמפיינים אחרים ומסייע משתתפת בדיונים בהם המועמדים את הרעיונות שלהם ומוציא אחרים בהתלהבות. כמועמדה מוסיף נקודות יותר ויותר, וכך משתקף בסקרים יותר רציני.

אם הכל ילך כצפוי, יהיה המנצח הבלתי מעורער של התחרות. בסוף היום הגדול מגיע ואתה יכול להצביע מוקדם, תואם חובות הוקצו על ידי הקמפיין: תחבורה, מכוון נתונים, מעקב על השולחנות, בסופו של דבר. האווירה טובה, בקצה של הרוזן, מאושרות המגמות: המועמד שלך זוכה דרך רחבה ומוחלטת. אתה חגגו בינוני אך לא יכול להסתיר את השמחה שלה. הוא מתחבק עם חברו הטוב ואומר לו Aganamos, ידעתי כי שאנחנו הולכים לנצח! אבל החבר שלו, עם שמחה מתונה, ריאליזם השטחי ואומר לו: Atodavia לא! אז זה אומר לך משהו. שנראה נורא לך. לנצח בבחירות זה כי הם הגיעו למסקנה זה לא הרבה, כי זה לבחור רקטור האוניברסיטה, ויש במוסדות אלה מערכת ייחודית ושונה: הבוחרים לבחור לוח של שלושה, המועצה שלה יכולים לבחור שאת רוצה שלך יודעים אמיתי ולהבין. כעבור כמה ימים תשעה חברי המועצה נפגשו מאחורי דלתות סגורות, עם הגב אל העולם, לבחור מועמד שאינו המנצח, אבל זה, הון, היה גם ברשימה. שברת את הפוסטר האחרון שהיה לו, נותן חולצות כדי recycler השכונה, ג’ורה לעולם לא מאמין יותר. הבחירות או משהו קרוב לזה. זה לא סיפור או בדיוני. היא לא פופולרית, את אמון המערכת של מינוי הרקטור באוניברסיטאות כמה קולומביאני, כולל את האוניברסיטה של גואירה. ולחשוב כי יש מי מגן על הליך סוטה. הם להגן על זה כי זה סוג של גישה ההאשמות נגד האהבה של ההמונים. מסכנים, כי כשהם מתחילים למשול העם יש אלף דרכים לומר כי היא לא רוצה אותם. והם כמו עריץ מבודד מי לשרת אותך מחשש ולדחות אגב הרשעה. Alejandro Rutto Mart?nez הוא עיתונאי היוקרתי, אקדמאים קולומביאני אשר מאמרים מתפרסמים על דפי אינטרנט, עיתונים ומגזינים של מספר מדינות ברחבי העולם. לאחרונה זכה עם ב modaidad לאינטרנט. הוא לעתים קרובות מוזמן סמינרים וכנסים בערים שונות. בקר בדף שלך, אנא צרו קשר עם אותו באמצעות דואר אלקטרוני.

Tags: