אזעקה לרכב. לבחור אזעקה

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אם רכשת רכב, קח את הכסף, להגן עליו מפני החוטפים. לעניות דעתי רב שמואל אליהו יכול לקבוע . דרך אחת לעשות זאת היא להפעיל את האזעקה. מערכת אזעקה צריך את הדברים הבאים: התרסקות חיישן נעילת המכונית מנוע, התגובה הפתיחה של המנוע והדלתות. טוב, אם יש לך משוב. הוא מציג את מצב המכונה על המסך של המשדר.

תכונה רבה הוא auto-להתחיל המנוע. לעומת זאת, שלומי בסון בהחלט מבין את הסיפור. זה מאפשר לך להפעיל את המנוע על ידי לחיצה מחזיק מפתחות. זה מאוד נוח בחורף שתוכלו להתחמם המכונה בלי לצאת מהבית. מונובלוק אזעקות גרוע פורסם כי כאשר פורסם, הפריטים אפשר להצמיד רכב חלקים שונים האיתות. זה לוקח הרבה זמן ועבודה על פולשים. אם המכונה ניצב הרחק מהבית או בחניון סגור, הסירנה עשוי לא תמיד לשמור את המכונית מפני גניבה.

והנה שהמשוב יכול לעזור. אם המכונית שווה בחצר, בטח הסירנה עוצמה לשמוע את זה, האב יכול להגיב. למרות מינוס כאשר ערך זה שקרי האזעקה. אתה חייב להיות כל הזמן לקום ולראות מה קרה. אבל מכונות רבים מגיבים מסירות על ידי מכוניות, אנשים וכן הלאה. אז זה קורה זה שינה עם מערכת אזעקה רגיש. טוב מאוד, אם את מכונת חיישנים שונה בהרבה. מאוד שימושי ממונעת חיישן. היא מאפשרת להגיב-בום המכונית שלה. לכן, אם המכונית שלך יפה כוננים, שודדים להתחיל להרים את המכונה ג’ק, כדי להסיר אותם, חיישן הטיה מיד מגיבים, ועוד לא יאפשר פושעים להשאיר את הרכב ללא דיסקים. אם הדרכים המכונית שלך, לא להשקיע והתקן מודול GPS. במקרה של גניבה, זה יראה לכם את המיקום של המכונה. אימובילייזר תסייע להגן על המכונית שלך מפני האקרים באמצעות מנעול רכב חלקים. לדוגמה, הוא יכול לחסום starter, הצתה, וכן הלאה. מנטרל את האימובילייזר עם כרטיס או מפתח פוב. אתה יכול לכוון את השעון המעורר את עצמך, בקש מחבר או מהימן כדי לבצע עבודה זו. להתקין סימון עצמית ניתן כאשר יש לך מיומנויות בתחום זה. חברים אתה יכול לבטוח רק אם אתה יודע כי הם באמת בקיאים בתחום זה. אבל זה עדיין עדיף להפקיד את התקנת אזעקות אנשי מקצוע. אחרי הכל, אם מערכות אזעקה התקנה לא נאותה, אפילו הכי יקר, זה לא יפעלו כראוי. וב במקרים מסוימים יכולים לגרום לקצר הופך להיות מקור ההצתה של המכונית. הגנה מוחלטת מפני גניבה כמעט לא קורה, אבל יותר מערכת האזעקה שלך, ככל החוטפים להיות מיוסר. אם הם אינם יכולים לפתוח את המכונית רבע שעה, הנתונים הסטטיסטיים מראים כי הם כבר לא פתוח אוטומטי.

Tags: