איזה אלפי אנשים אולי לא תרד במשקל לתמיד

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

כאשר אנו חושבים על דיאטה ולא לאבד משקל, אנחנו לא מסתכלים על ההשלכות של זה. נדרש מספר שינויים בדרך שאנחנו אוכלים, בפעילות היומית שלנו. משקל שינוי, אלא אם במקרה של מחלה, היה תוצאה מצטברת של ההתנהגות שלנו. זה תוצאה של עיכוב, מצטבר של קבוצה גדולה של פעולות. זה לעתים קרובות משתנה במשקל כתוצאה רק לאחר שסיים תוצאה הדיאטה להיות אשליה.

כאשר אנו רואים סרט בקולנוע, התנועות על המסך הן התוצאה של סדרה של תמונות מאירה את המקרן. כך קורה עם המשקל, כל תמונה, קרי, כל בחירה, מפיק תמונות נתון של הגוף שלנו. אנו מחליפים את הפעולות שלנו למשך זמן, כלומר מתי התחלת דיאטה, הסרט מוקרן על ידי כי הזמן מתחיל להשתנות, אנחנו מתחילים לרדת במשקל. עם זאת, לאחר הדיאטה, מסתיים אם הפעולות להיות התחזית הקודמת יחזור להיות העיקרון. זה נקרא אפקט להקפיץ. במקרה זה השינוי הוא רק מראית עין.

המשקל הראשוני או מעודף משקל נוטים להישאר כי יש לו הרבה ימים, החלטות, לקיים אותו בחוזקה, מכיוון שהם יצרו אותו. אולם, המשקל החדש יש רק תקופה קצרה של זמן, החלטות בחזרה, זה עושה את זה חלש. הדרך היחידה לעשות משהו אמיתי, לא לכאורה, חדש משקל היא לתמוך אותו עם המון החלטות. תמיכה עבור שינוי קבוע של משקל הוא בבחירות שאנו עושים היום, לרגע. בסכום של פעמים שאנחנו אוכלים וזה מה שאנו בוחרים לאכול, היא הבחירה לממש או לא, ועוד. אז, אם אינם רוצים לירידה במשקל היא רק אשליה, להשתמש בשינויי משקל רק כמו מדריך זה הוא לעשות את הדברים, אבל ההתמקדות איך הם צריכים להתנהג לרדת במשקל, להפוך אורח חיים בריא המטרה שלך. אם זה המתמקדת בשינוי ההתנהגות שלך, שינוי משקל יהיה בנוסף, כמו הקרנת סרט. משמעות הדבר היא כי. אתה חייב לשכוח דיאטה רק על ידי ושעה חזרה אורח החיים שלקח. אתה בטח חושב כי אם אתה רוצה לרדת במשקל, מרגע זה על, חייו או אחד לפחות חלק ממנו חייב להיות שונה. אם זה מוצע לבחור בתבונה את המטרות כדי לשנות את ההתנהגות שלו, ביטוח אתה יכול להשיג את זה הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך לרדת במשקל לתמיד:-הגדרת המטרות של התנהגות, לדוגמה:-לא יותר מ 5 פעמים ביום, רק דברים בריאים לאכול. & nb sp; 30 דקות של פעילות גופנית כל יום – מתי להתחיל לראות שינויים המשקל שלך, לא הזנחה, לזכור כי המטרה שלך היא לשמור על התנהגות מוקרן שינוי זה משקל. -לבחור מטרות מתקדם ומציאותי, תבצע שינויים דרסטיים ביותר, זה לא יכול להחזיק הרבה זמן. אם אתה רוצה לדעת יותר על איך לרדת במשקל ולחזור לא זה שעכשיו אתה יודע איך, פרויקט משקל בפועל חדש, לא רק מבט 😉 אלחנדרו אוסקר קורדובה PD. אני רוצה את חוות דעתך על המאמר כדי לדעת איזה סוג של מידע אתה רוצה להשתפר. בבקשה ללכת ולעזוב אותי שלך חוות דעת. תודה.

Tags: