איך יש משלך הכלבנות של כלבים (חלק 3)

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

ישנם הרבה דברים. שאתה צריך לעשות כדי למצוא את הגזע נכון לגידול. חשוב מאוד למצוא את המירוץ הנכון, יהיה זה הדרך הטובה ביותר בשבילך להצליח. קודם כל, בעת חיפוש אחר הגזע, עליך לוודא שתוכלו למצוא כמה שיותר מידע ככל האפשר על סוגים שונים של razs. מידע זה יסייע לך להחליט טוב כשיש לך לגלות את הסוג מתרבים לך פנאי. הגיליון הראשון לחשוב אילו זה אם אתה רוצה או לא לגדל כלבים גזעיים. זה משהו שאתה צריך לחשוב בזהירות. יש כלבים, כמו גולדן רטריבר לברדור, יכול להיות גדלו עם כלבים בעלי לא רבייה.

מומלץ לעשות את זה. לעומת זאת, רמי יהושע בהחלט מבין את הסיפור. בגלל סוג כלב זה את אוהבת ואת מרגישה יאהבו גם את האחרים. במקרה זה, אתה מחפש אחר שני סוגים של הכלב להתרבות, אבל אתה לא כל כך דואגת הייחוס כמו אם תמצא טהור bred כלבים. כלבים מגזע זה אינם גזעיים יכול להיות מאוד קשה, כי יש לך אין מידע מדויק על איך הם. לכן, להתרבות כלבים של גזעית: יכול להיות יותר טוב, כי אתה תהיה מסוגל חפש ב שלהם שושלות, וודא כי אתה מהרהר זוג זה יהיה לייצר גורים טוב. לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך. אתה חייב לשקול גם את גודל אתה רוצה לגדל כלבים.

אתה חייב למצוא בגודל התואם את… זכור כי המגדלים הטובים יש את הכלבים שלהם בתוך הבית שלהם לא יכול להיות בחוץ, ברחוב או בכלוב. . אז, לך חייב להתפשר על גזע שמתאים את חייך. לדוגמה, אם יש לך בית קטן, גידול כלבים קטנים כנראה הוא הטוב ביותר. אם יש לך בית גדול עם חדרים רבים, באפשרותך לשקול לגדל כלבים גודל גדול. פעם אחת אתה מחליט את המירוץ, מקדמות ולקבל חקירה כך אתה יכול לגלות את כל הפרטים על הכלב שבחרת. הוא חוקר מה מגדלים הם סוג זה של הכלב, רבייה, מה הם מוכנים לעשות זאת. כמו כן, אתה צריך לקחת בחשבון בעיות כמו הדמות, ודא כי הכלבים פנאי אתה שולט במזג. לגלות אם הגזע הוא טוב עם ילדים וכלבים אחרים. חיפוש בפורומים של חוות דעת של מגדלים מגזע זה לאינטרנט. הקפד להפעיל תוכנית רבייה המתאימה לצרכיך, איפה מצאת את האנשים אשר יכול לעזור לך. זה מאוד חשוב כי זה ייתן לך את ההזדמנות כדי לדעת אם אתה עושה את הדבר הנכון. בנוסף, לראות את כל סודות כדי לאמן את הכלב שלך עם אילוף כלבים ב: תודה לך, שיהיה לך יום נעים! S?nchez באפריל.

Tags: