איך לבחור הלוואה במזומן

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אשראי (מ Creditum לאט -. ההלוואה), מתן כסף וסחורות בהקפה. ההלוואה במזומן, הלוואה צרכנית, הלוואה במזומן – כרגע זה שמות שונים עבור המוצר למעשה אותו בנק. במה בהוא אומר. הבנקים מתחרים להציע מוצרים הלוואה חדשה מציעה משבר האשראי, אבל איך למצוא הלוואה עם מזומנים בתנאים נוחים לא יודע הרבה. הבה נבחן את השאלה הזאת בפירוט.

לפני ניתוח של שיעורי אשראי צריך לשים לב לשני פרטים חשובים: הדרישות של הבנק ללווה. מאז תחילת המשבר יש להדק הדרישות לווים כמעט בכל הבנקים למעט חריגים בודדים. ראשית, גדל הגיל שבו אשראי במזומן. ככלל, הגיל הממוצע שבו אתה יכול למשוך הלוואה במזומן היא 23 שנים, אך ישנם מקרים בודדים של אשראי עם 21 שנים. שנית, אורך מוגבר נדרש העבודה האחרונה: כעת, הדרישות הליברלית ביותר 3 חודשים עושה רק בבנקים ספורים, בעוד רוב האנשים האשראי ותיק של 6 חודשים ומעלה. שלישית, בנקים רבים הציג ההגבלה על קבלת הלוואה במזומן עבור אנשים עם הכנסה מסוימת. במצב כזה אדם הוא קשה להרים את הבנק, שבו אתה יכול לקבל הלוואה, נתון ההכנסה שלו ותק וגיל, כמו גם רבים אחרים פרמטרים, אשר נדון בהמשך.

תיעוד הדרישות ההלוואה במזומן. ככלל, כדי להשיג מזומנים הלוואה ללא ערבים, נוסף על הדרכון תקן את המסמך השני, יש לבנקים לדרוש תעודה המאשרת ההכנסה של הלווה, ועותק של ספר העבודה. אם בעבר היה מספיק כדי לספק תעודת בצורה של הבנק, דורש כעת רשמי שני PIT. אלה דרישות מחמירות של מסמכים המסופקים הזדמנות להפוך כל מיני רמאים אשר מתמחה בייצור של מסמכים עבור ההלוואה. עם זאת, למרות המורכבות של המצב עם ההוכחה הנדרשת של הכנסה, זה עדיין אפשרי לקבל הלוואות מזומנים ללא התייחסות הכנסה. מה לחפש בעת בחירת תוכנית אשראי כדי להתחיל לנתח את שיעורי על ההלוואה. שיעור הריבית כדאי לשים לב, אבל רק חלק. מחזירה את הזמן שבו הבנקים להטיל את עיקר הנטל עניין העמלה החודשית שונים (עמלה עבור RKO, דמי תחזוקה חשבון וכו '), ולכן סעיף זה ראוי לציון מיוחד. על כמה בנקים העמלה החודשי על ההלוואה במזומן של יותר ממחצית מכלל ריבית ששולמו על ידי הלקוח על ההלוואה. כמו כן לשים לב לשיטה של ??חיוב עמלה על ההלוואה, כלומר לקבוע כיצד הוא מחושב. הדבר השני שכדאי שיקול בעת בחירת ההלוואה במזומן – תשלום חד פעמי לקבל את זה. מגוון רחב של עמלות – זה משתנה בין 2 אחוזים עד 10. ילי בהחלט מבין את הסיפור. עונשים על המוקדמות פרעון ההלוואה במזומן ברגע נדיר למדי, אבל זה צריך להבהיר מראש כמה עשו. לעתים קרובות, כאשר אתה עושה סכום גדול יותר מאשר ההבדל התשלום החודשי רק תלוי על חשבון ולא נמצאים פירעון קרן ההלוואה והריבית ממשיכים לצבור על איזון רב יותר. לכן, כדי לבחור בעצמם הלוואה במזומן אתה צריך להעריך את הדרישות של הבנק הלווה, מסמך דרישות, דמי ההלוואה. אני מאחל לך מזל טוב עם האשראי.

Tags: