איך להכין קמפיין קישור חילופי

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

החלפת קישורים היא טכניקה של SEO, אופטימיזציה למנועי חיפוש, שמטרתו היא לקבל קישורים חיצוניים לאתר שלנו להוביל בדף שלנו. לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך. זה חשוב כי כל קישור שמקשר אותנו טובות שלנו דף הדרגה והמיקום שלנו במנועי החיפוש. לא כל הקישורים שווים זהה. כאשר אנו מחברים בין איכות, דף אתרי דרגה גבוהה, עדיף אם הקישור שייך אתר pagerank נמוך. ישנן מספר אסטרטגיות כדי לקבל קישורים. אחד מהם הוא viralization של מאמרים. .

כלומר, הקמת בלוג או בלוג, זה אפשרי להפיץ את הפריטים הללו כדי חינם ספריות מאמרים, לקדם את הבלוג, לדוגמה בתוך אתרים כמו טכנורטי דמוז, או להפיץ חומר דרך אתרי סימניות. כמו כן, באותה תקופה, אפשרי לכתוב כמו בלוגר הזמין לאתרים אחרים. קרי, אתר אחר מזמינים אתכם לכתוב מאמר המקורי, שבו באפשרותך להוסיף את הקישור לאתר שלך. דרכים אחרות הוא יצירת ספריות. אתרים רבים, סביר להניח שהבחנת זה, יש להם קטע משאבים וקישורים חברים, בצורה של ספריה. ישנן תוכנות רבות שיכולות לסייע לך לנהל את מדריך הכתובות שלך. בדרך זו, אתה יכול לקחת הערה של כתובת ה-url שבו, לכאורה, יוצג קישור שלך, וזה גורם לך לדעת אם זה לא הדדי, כלומר אם הוא אינו עומד התנאי של האתר השני גם את linkee, הפוסט הזה בספריה מוגבה. אחד הסיכונים לעשות קישור שחילופי הושלמה בתוך נענש אתרים, קרי מסווגים החוות קישור, או חוות קישורים.

אלה הם מקומות ללא כל תוכן רלוונטי מלבד קישורים המכילים. במקרים מסוימים, גוגל מעניש חוות קישורים אלה, וכתוצאה מכך יכול לפגוע בכם. אם אתה מחליט להתמודד עם קישור לקמפיין Exchange, עליך לוודא שלתת סדר מסויים הקישורים שנמצאים באתר שלך. זה בדרך כלל יוצר מקטע הנקרא משאבים, או קישורים חברים, או ספריות. זה גם מאוד נפוץ ברבים בלוגים לכלול קישורים בלוגרול. החיסרון בדרך זו האחרונה של החלפת קישורים היא שזה לא מאוד מסודרת (החוליות) בלוגרול מופיעות אחת מתחת השני). מצד שני, גם יכול לשים, באופן כללי, התיאור המתאים. בנוסף, לגלגל את הבלוג יש סיומת מוגבלת מאוד. קישור חילופי קמפיינים יעילים מאוד. אך עליך לוודא גם כי השותף שלך אין את התכונה noFollow בספריה. בדרך זו, נמנעת באמצעות הזוחלים של מנועי החיפוש יצירת אינדקס. לפעמים זה עושה את זה כשאתה יודע כי אתה נענש, מהסיבות שצוינו לעיל. אם אהבתי את הפוסט הזה וברצונך למקם אותו באתר שלך, באפשרותך לעשות זאת בלי בעיות, בתנאי שאתה מצטט מקור ל g

Tags: