איך להעלות משקל, אפילו אם אלו נמוך משקל

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

איך לנצח את המשקל – גם אם אתם בתת משקל. אלה הם “מעט ידוע” ארבעה שלבים שיעזרו לך להגדיל את משקל, מסת, שריר, אפילו אם אלו נמוך משקל. ? האם אתה נמאס לך אומרים כמו לטעון משקל להגיד לך משהו כזה: “כל מה שאתה צריך לעשות זה לאכול, לאכול ולאכול קצת יותר לעלות במשקל…” “העלייה במשקל היא רק עניין של אוכל…” “רק כי מעמיס את חילוף החומרים שלכם לעלות במשקל מהר…” ללא ספק יש משהו מן האמת הצהרות אלה, כמה יכולות להיות חזקות מאוד. אבל הבעיה עם עצה זו היא כי בדרך כלל עדיין עם אותו בן בלה בלה, בלה, העצה רק להגיד לך מה לעשות ואל תגלה איך לנו בחיים האמיתיים. אם אתה מישהו מי שנלחם כל חייו, מנסה להגדיל את מסת השריר, נוסף ואני עדיין מאמין משקל נמוך אמרתי לך שאת לא לבד. ברגע שהייתי רזה ומשקל נמוך… 4 צעדים פשוטים. 1 מקפלים הכל.

אחד הצעדים הללו יותר פרקטי עם שבאפשרותך להתחיל זה כפול כי את אוכלת במטבח באותו הרגע. לעניות דעתי טבע תעשיות יכול לקבוע . אם את אוכלת חזה עוף, כל ארוחה עכשיו אתה צריך לבשל את שני. אם אתה רק לאכול שתי פרוסות לחם עכשיו את חייבת לאכול ארבע. אם אתה הולך לאכול חופן של בוטנים עכשיו לאכול שניים. אם אתה משתמש רק שתי כפות אבקת חלבון עכשיו לוקח ארבע. סביר להניח, אתה כמה מאכלים כדי למלא את חלקי הגוף לא מפותח, למשוך את תשומת הלב של הנערה סקסי בחדר הכושר שלך.

כנראה שהם במטבח ויש להם את האוכל. אז אני כבר יודעת עליות שלך צריכת קלוריות כדי הכפול. 2. לחיות את חייך סביב המזון. אתה יודע שאתה חייב לאכול כל 2-3 שעות, אבל למעשה לעשות? הכניסו את שעון העצר של שעון הספירה לאחור כל 2 ו- ½ שעות אז strenghthen ההרגל לאכול בזמן לא לפני או אחרי. אל תכבה את האזעקה הארורה עד שתתרגל. ודא כי את אוכלת את הארוחה הראשונה. שלך תוך 15-30 דקות לאחר התעוררות בכל דרך אז. הארוחה הראשונה של היום תמיד צריך להכיל באוכל אמיתי להציף את הגוף עם החומרים המזינים של איכות. לבסוף, אם את לא מופתע שאתה לא צובר משקל אם לא ביליתי יותר זמן הכנת האוכל, יותר זמן אכילת מזון, יותר זמן לנקות את המטבח. עליך להודיע זאת מבלים יותר זמן בסופרמרקט, גם הוא ציין r אלו לבזבז יותר כסף על מזון. 3. השתמש כלי גדול לאכול. אם אתה רוצה לגדול במסת השריר יש לאכול כמו הענק הירוק. את חושבת הענק לאכול תבשיל קטן או כוס קטנה? אם אתה רוצה לקבל משהו מאוד גדול, ידרוש כמויות גדולות של מזון, סביר להניח כי על כפול ממה כיום. אתה יודע נהיה הדבר הכי לאכול! קנו כוס גדולה ולקבל תבשיל נהדר, מלא דברים נפלאים”. אם אתה נאבק כדי לסיים את הארוחה, חלק גדול על צלחת גדולה יותר ייראה קטן! 4. לא תרגיל רעב. כמה פעמים אתה מתעורר, נלקח שייק חלבונים ו אותך למסיבת? מכון כושר? או אולי היה כל אחר-הצהריים, פספסת כמה ארוחות ביום, ניסה אימון במשקל אחרי העבודה? אני מבין האימון הבוקר הוא הזמן היחידי כי כמה אפשר לאמן. עם זאת אתה ממליץ זה שואף מינימום של שלוש ארוחות מוצקים בגוף שלך לפני אימון. זוהי ההבטחה שלי אלייך. לך יש את האפשרות לקבל אלא אם כן אחרים ק ג של משקל מוצק בארבעת השבועות הבא על-ידי היישום פשוט מהם עצות מוקדם יותר. אם הם מחויבים באמת את מטרותיהם של עלייה במשקל השריר, לא להיות המכונה רזה חייב להרים את הכפפה ולפעול!.

Tags: