איך להקל על נדודי השינה במהלך ההריון

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

תקציר: נשים רבות סובלות נדודי שינה קטועה או כרונית במהלך ההריון, מסיבות שונות. החדשות הטובות הן שישנם מספר אסטרטגיות פשוט כי בהריון יכול לעשות, על ידי עצמו לבד, כדי להקל על בעיה זו. טקסט: נשים רבות סובלות נדודי שינה קטועה או כרונית במהלך ההריון ולא יהיו הרבה סיבות המסבירות מדוע את בעיות להירדם בשלב זה. מה מהות הבעיה הגורמת נדודי שינה במהלך ההריון, כמה מן הבעיות הנפוצות שבהן אתה להיתקל. צריך להטיל שתן בתדירות גבוהה, של עצבנות של המוח, התכווצויות ברגליים או לא להיות מסוגל למצוא תנוחה נוחה. אבל יש חדשות טובות עבור מיליוני נשים בהריון שניתן לשימוש באסטרטגיות הבאות פשוטה שתעזור ולהתגבר על אלה בעיות של נדודי שינה בזמן הריון. דרך מאוד חשובה לישון מספיק במהלך ההריון מנסה להירגע הכל.

עודף של מתח, חרדה גדולה, בשל או לא להיות מסוגל למצוא תנוחה נוחה או דרך משלוח חששות, ישפיע על היכולת שלך. תישן טוב, ולכן דורשים צעדים מתקנת כדי להיות מסוגל לישון גם במהלך ההריון. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. ישנם מספר דרכים שונות כדי להקל על נדודי שינה בזמן הריון, אלה כוללים אימוץ יוגה ומדיטציה, אשר שימושי מאוד למטרה זו. אחרת ייתכן לקחת רגעים של אמבטיה חמה לפני השינה, דרך שימושית נוספת לטיפול בנדודי שינה בזמן הריון. מצד שני, הטמפרטורה של חדר השינה צריך להיות מותאם, עוזב את זה חם למדי, כדי לגרום לישון, כמו גם להבטיח את השלווה והשקט. נדודי שינה במהלך ההריון יכולה גם להוביל לתחושת אי-נוחות, כרית אמור לשמש כדי לתמוך בבטן.

אתה תמיד חייב לשכב עם כרית תחת הגוף ועוד בין הרגליים כדי לתמוך הרחם בזמן השינה עבור נשים אשר חייב להשתין לעתים תכופות במהלך הלילה, בעיה מאוד נפוצה בקרב נשים הרות, צריך לשתות כל הנוזל שעשויים להיות בשעות המוקדמות של הבוקר, עכשיו הצריכה של יותר מדי נוזלים לפני השינה בלילה ניתן לאלץ אותם לקום לשירותים באמצע הלילה. נשים בהריון יכול להיות גם קשיים לעבור למיטה וזה מדוע אתה חייב להשתמש פיג’מה משי, המאפשרים את המהלך מצד אחד למשנהו. נקודה נוספת ששווה להזכיר בנושא נדודי שינה בזמן הריון היא כי אסור לך גם תלחיצי לחינם, ואתה חייב לעזוב להיעלם הבעיות שלך ברגע נכנסת למיטה. דרך כדי להשיג זאת היא להשתמש מכונה להישמע שיסייעו תטביע את הרעשים כדי לישון מהר יותר. אחרים פקקים באוזניים ולנסות עם וילונות כדי לחסום האור יכול להיות דרכים אחרות כדי לעזור להקל על נדודי שינה בזמן הריון. הדבר נכון ליצור שגרה עבור שעת השינה, או לשתות כוס חלב חם עם דבש, דרכים מצוינת כדי לעזור להירדם מהר יותר. לבסוף, מוזיקה קלה ורכה, להימנע ממטלות מקצועי או ביתי בסביבות הזמן הולך למיטה, או בקשי מבן זוגך זה אתה לעסות הרגליים לפני השינה, הם גם דרכים מצוינת כדי לעזור להקל על נדודי שינה בזמן הריון. אודות המחבר: טרי רוברטס הוא מתרגם מקצועי, בלשן, עם מגוון רחב של תחומי עניין. כדי לגלות עוד על נדודי שינה לבקר באתר האינטרנט שלהם.

Tags: