איך לעשות כסף: המוצר הטוב ביותר למכור באינטרנט

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אם אתם מחפשים דרך איך לעשות כסף באינטרנט, עד כה, המוצר הטוב ביותר למכור באינטרנט הוא מוצר מחשב מסוג \”עשה זאת בעצמך\” או \”קומו ש…\”. אלו סוגי המוצרים, מציעים בשולי הרווח בשוק יותר בשפע, הם קל לשלוח, תמיד יש ביקוש גבוה וזה קל למצוא חומר כדי לייצר אותם בעצמך. . אני הולך להתרכז מוצרים עבור מידע, מדריכים, כי לדעתי שהם קל ליצור ולמכור. . אבל זה דעה אישית… בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. על פי מחקרי שווקים ביצעו ברמה הבינלאומית, התוצאות הן שונות: ממוקמים במקומות הראשונים של מכירת תוכנה וחומרה למחשבים או קונסולות משחקים, בעקבות הספרים של כל מיני והמוזיקה באופן כללי.

ובכן, כמה מומחים שיווק, aconsejarian לחפש בשוק, כי יש בעיה צריך ספציפי ולאחר מכן מוצר או שירות פתר את הבעיה או צורך. אם. זה הדרך הטובה ביותר להתחיל את החיפוש המוצר שלך, אבל אני חייב להודות שזו אחת מן הדרכים קשה יותר. אז אנחנו נעשה משהו שונה: הוא האזור שבו שלך עלייך מבצעים? . אולי את התפתחות ספר המפרט את החוויה שלך בשדה ספציפי, כי העם באופן כללי הוא מעוניין לרכוש. כולם רוצים ללמוד איך לעשות משהו בכוחות עצמם. אין לך להיות סופר מנוסה כדי להיות מסוגל לכתוב מדריך אינפורמטיבי (פרטי-ספר). היא מספקת את זה קצת יותר מאשר רוב האנשים בשדה בפרט, מוסמכת לכתוב מדריך כי אנשים ירצו לקנות ללא היסוס.

. אז… נניח שבחרת ספר אלקטרוני. סוג זה של המדריך (איך לעשות…) נמכרים היטב באינטרנט. אני לא מדבר הספרים של דרמה או מדע בדיוני, למרות שהם אינם חלופה גרועה גם. תן לי להסביר את ההבדל בין חוברת, מדריך למשתמש, ספר. חוברת יש בין 10 ל-30 דפים, בין 50 ו- 100 עמודים ידנית, ויש ספר יותר מ-150 עמודים. אם הם כותבים מכל אותם ואת אלה גבולות בין אחד את השני, פשוט מוסיף מידע נוסף כדי לעבור לשלב הבא. זה יכול להיות דרך איך לעשות כסף באמצעות האינטרנט, אבל הם רבים יותר, אתה תהיה דנו במאמר אחר. ללמוד האחרון טכני המכירות באינטרנט זה עושים במהלך השנה 2010 אתם יכולים לבקר.

Tags: