איך לרדת במשקל אחרי ההריון?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

עכשיו שיש לך את התינוק בזרועותיך, כנראה אתה מתחרט על כל התוספות מתוק שאפשרת במהלך ההריון. עם כל כך הרבה תמונות ריאליסטיות קטן של נשים בעסקי השעשועים מחלים באופן מיידי את הגזרה שלך אחרי לידה, הלחץ כדי לקבל את אותו הוא נהדר. הגוף שלך רוצה לחזור למצבו הקודם, אבל אתה חייב לעזור לך לשמור על הפרספקטיבה של הישגיך, לוקח בחשבון את הגבולות שלך אם אתה ינקה, תוך שמירה על מזון נאותים ולעשות תרגילים מתונה. מאמר זה מציע כמה קווים מנחים שיעזרו לך לאבד קילוגרמים מיותרים אלה יותר שנותרו לאחר ההריון. לשמור על פרספקטיבה: זה לקח להאכיל תשעה חודשים ולטפח את התינוק, כך במשקל לאחר הלידה הוא לא תהליך מהיר. אם העלית יותר 15 ק ג במהלך ההריון, אז אתה יכול לקחת יותר זמן, אז להיות סבלני! התוכנית היא פשוטה, אבל לפעמים הבעיה היא החרדה של השד על ידי אחריות ורצון להגיע מהר. החרדה הזו.

זה יכול להיות מבולבל עם רעב בלתי נשלט. בתור אמא חדשה לך לאכול טוב, במיוחד אם אתה ינקה. אחד היתרונות של הנקה היא שזה עוזר לרזות כי אתה יכול לשרוף קלוריות. אבל באותו זמן אתה צריך לצרוך לפחות 300 קלוריות יותר, כגון מתי שאת בהריון. תוכל להתחיל להפחית סכום זה לאחר שישה חודשים, כאשר התינוק שלך כבר אוכל אוכל מוצק, אינו תלוי אך ורק על חלב אם. חשוב כי לעולם לא לקחת את הכדורים או להשתמש בשיטות המבטיחות לרדת במשקל, גם אם הם טבעיים, בזמן שאתה ינקה.

הם יכולים להדגיש את החרדה, את תחושת הרעב. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. למרות שלא צריך לעשות דיאטה, היא יכולה לשלוט על מה מגיע. . זה לא הכרחי כדי למחוק את מדגנים ושומנים אך להפחית את החלקים. מזונות טובות של אינדקס גליקמי נמוך או בינוני (זה לא מומרים סוכר כל כך מהר), מוצרי חלב, פירות, ירקות, סיבים. ואני לא חושב כי הולך לאכול אותך תאבד משקל. עדיף לאכול חמש ארוחות ביום: שלושה ראשי וחטיפים שני. לקחת מים, במיוחד לפני, במהלך ולאחר לאחר פעילות גופנית. אם זה נכון כי הטיפול של תינוק כבר זה מספיק לעבוד, אך חשוב לעשות תרגילים כדי לרדת במשקל אחרי ההריון. בדוק עם הרופא שלך כדי להתחיל פעילות גופנית מתונה. זכור כי שרירים גדולים לשרוף יותר קלוריות, כך שהיא פועלת רגליים, בטן הראשון. לאט לאט החלפת שמן עם שרירים אתה שורף יותר קלוריות. תרגילים נוספים מומלצים הם אלו האגנים לחיזוק רצפת האגן בשימוש במהלך הלידה. הוא מורכב מדירות בנות להדק והרפו את השרירים להשתמש להטיל שתן, ואתה יכול להתבצע בכל עת של היום. ירידה במשקל אחרי ההריון אינו חשוב כמו ההתאוששות של הגוף שלך. עשית מאמץ רב במהלך ההריון ולאחר הלידה, ודואג עכשיו אלה לתינוקות. באפשרותך להתחיל עם תוכנית הדיאטה שלך באופן מיידי ולהוסיף פעילות גופנית כאשר אתה מרגיש יותר טוב. שימו לב הישגיכם קטנה והכניסו את מטרות לטווח ארוך. אל תתייאש אם אתם חייבים להמשיך להשתמש שלך ללבוש היולדות לזמן מה, אבל אל תחמיצו של הצג האהוב עליך ג’ינס גם!.

Tags: