אלימות מילולית הזוג

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

הרוב הגדול של אותם בני אדם סבלו, באיזה רגע בחיינו, כמה צורות של אלימות. נראה כי אלימות המשויך הבליטות וחבורות; אחרת אנחנו קוראים, עצבנית, דרכים קצרי רוח או רע. שימוש לרעה, שימוש לרעה או אלימות מילולית הוא קבוע לחיות לעיתים קרובות מאוד בבתים, ומכאן גם ביחסים בין בני הזוג. מילים, השימוש, הטון, בהקשר של אלה יש משקל מסוים במערכת היחסים. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. כאשר מילים אלו נושאים לשימוש לרעה, כדי sobajar, לפגוע לשני, זה נקרא אלימות. כמובן, לתפיסתם מונח מייצר תגובות רגשיות שונות, שמעצם טבעם, חזקות. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת .

כאשר חשופים או לסבול אלימות, בדרך כלל הוא מתחזק מצטער על העבריין, קרי: כן בקרוב הצעקות, אבל אז הוא. כשאתה כועס, הצעקות, חוצפה, אומר מילים פוגעות, אבל אז אתה עובר. כאשר משהו נראה לך. תני לי כמה ימים, אבל אז הוא מציג מאוד קשוב או חיבה. ההתעללות או אלימות מילולית לפעמים יכול להיות כל כך עדינה, כי הרס היחידה שלהם מרגיש את מצבי רוח. אף אחד שפוי חושב כי מישהו שאוהבים אותנו עשויה להיות פעילות גופנית אלימות מילולית. התעללות מילולית, הוא עם רעלה על פניה, מופיעה בצורה של הפסילות, האירוניה, אני דוחה. אז השותף שלנו או את עצמנו, אל תקרא לזה אלימות, אבל חוסר הכבוד בציבור, הם סוג של התעללות.

התעללות מילולית על ידי התכונות שלהם הנמצאים בתוך החושך, בצללים, ערבי, עשויים להיות כפופים פרשנויות. בדרך כלל, מי מגיש, מכחיש באופן חד משמעי כי התנהגויות שלהם משויכות התעללות. מהי מציאות, כי זו התעללות מילולית, מעלים סימנים וצלקות חשוב באומדנים של העם סובלת. בני הזוג הוא אחד התרחישים, שבו אלימות או התעללות מילולית הופך את הכניסה ניצחון שלו. זה נהיה כמו לחות, כאשר אנו מבינים, כל האינטראקציות האוהב שלנו נמצאות רווית עוינות ותוקפנות. אבל הייתי אז איך אני יכול לזהות את זה. אני במערכת יחסים עם אלימות או התעללות מילולית? השותף שלי פוסלים אותי. המילים שלי מעולם לא יכובדו. עלבונות. ביקורת קטלנית על הפעילויות שלי, המשפחה פיזי, אדם. השותף שלי קובע הכל, כסף, זמן, קשרי גומלין, ופעילויות. חוסר אמון, הטרדה. חקירות זה לא ייגמר לעולם. Demerit, הלעג של ההישגים שלכם. . שלך לא חשוב, או שווה ערך. באופן כללי הם הכרה תהליכים המפעילות במערכות יחסים, כאשר אחד מחברי ועדת מרגיש מעולה לבת זוגך, או, היא האמונה כי בני הזוג היא שייכת. למצוא גם מצבים בהם שני בני הזוג להילחם על ידי הכוח בסופו של דבר יוצר מערכת יחסים מכאיבות. התעללות או אלימות מילולית יש הרבה קצוות, הדבר החשוב הוא לציין את העובדה כי ישנם מנגנונים הם שחררה שליטה ובקרה של מערכת יחסים ואינטראקציות הימנו. זה לא קשה לדמיין, כי האדם סובל זה או לסבול, בסך הכל מראה שינויים בהתנהגות שלהם: הם מבודדים, זה מדכא, מראה חרדה, שינה, דיאדיים, לעיתים קרובות בוכה והוא מרגיש בטוח, באופן כללי. כן חושב שאתה קורבן להתעללות מילולית או מי זה מפעילה, וערכו לא יכול לשבור את מעגל הכאב עם הזוג שלך, ללא ספק, אתה והשותף שלך, צריך עוזר. כבר אז מי זה סובלים מבעיה זו, אנשים חסרי בית לאומי, כמו גם אבטחה התלויים ומי לא, בשום אופן, להקים עוד סוג של אהבה, רק באמצעות אלימות מילולית יוכלו להרגיש בנוח, אבל זה לא שמח או נסחף החוצה. At לפחות ביטוח זה השותף שלך נמצא איתם תוך כדי שליטה גופנית. . היא דרך מאוד מטורף של אהבה אותנו. אבל אז פתאום זה קורה בזמן של החיים לזהות צורות ודרכים שלנו אלימה של קשר אותנו צעד ענק לרפא קישורים אלה. זו המציאות שאנחנו מעורבים שניהם במעשי האלימות. זה אחראי לא רק מי יפעיל אותה, אבל גם מי לאפשר זאת. לקחת על עצמנו אלימות המצפון ו השותף שלי היא מעשה שדורש אומץ, כי הוא תמיד נושא השלכות בחיים בכללותה. חוץ מזה מזוהה כאלימות בעוצמה נמוכה. מאת הוא מצב עקבות יומי ומעורר רחמים, כי הם רציניים. הם תמיד מובילים לחיות יחסי מלא כאב וסבל. אולי שווה לקרוא את הדברים ואת האירועים לפי שם: מספיק זה מספיק!

Tags: