אנחנו צריכים להלחם, לפני שהוא מת

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

ST1: * {התנהגות: url (#ieooui)} היא לא אבסורד, חוסר הגיון, וגם לא על התנצלות לטרור. היה לי את מצוקות של להיות נחטף, עונו, שדד כמה מגזרים של הכוחות המזוינים של ארצי; להזהיר מפני העתיד זעמו הוא להיות מציאותי ואובייקטיבי. לקחתי כמה עשורים של הפרשן הפוליטי לקרוא שהפרק הבא יחדור בחלק קטן של האירועים שעלולות להתרחש אך עם אחוזי הסתברות גבוהה. את המבנים של כוח אמיתי, לא אשר מפורט, אשר גלויים, – לא אלו-, כאן מדברים על מי מאחורי הרקע טיפל להם שאפתני יזמים פוליטיים, חמדן ופונה figurones חברתית, אלה רק הם גלויים של העולם stablishment. כאשר ססיל רודז, המחזיק המדינה יותר עשיר של העולם החילוץ של יהלומים, נטבחו חלק גדול של האוכלוסייה בעיר המכרות שלה; היום זימבבואה באפריקה עזב ך שלו לא רק החומרים רכוש אלא את הפנאטיות jansenist שהובילו האימפריה האנגלית להקים את Commenwalt הבריטי, איפה מעולם לא הסתיר השמש. אנחנו צריכים לדעת מי היה המלכה ויקטוריה תור הזהב שלה, כמו גם ראש הממשלה ואת בישופ נהדר, ד’יזראלי בנחמין תמיד הראה שאיכות להיות מפתה מאוד תרבותי, שזכה לכינוי לו האהדה, בין השאר לחדרי השלישי משפחת רוטשילד, חברים מאוד שימושי להוציא לפועל את תוכניותיו שאפתני של הקולוניאליסטים. .

ואז אנחנו נתחיל לחפש דפוסים שחוזרים על globalist של אסטרטגיה, בורדה, גרוטסקית יותר מאשר האנגלים במאה ה-19. אבל היום יש את האפשרות של התקשורת על-ידי רשתות לא שיכול לעצור ולהשיג אחרים המסוננים מבלי לעצור אותם או לבטל אותם. הקרב, לפני למות: לפי ההנחה שלא תיעלם כדור הארץ, אבל אם יהיו גדולים מתמוטט, מאבקים ענק, סחף אגרסיבי של אומללות, וכו ‘, וכו, אז מי יכול לעזור במקום איפה למצוא?, הם צעירים, נשים, מבוגרים, קשישים, אד במקום זאת צריך להיות הדמות מוכן להיות מוכן. הצעירה בתי ספר, מקומות עבודה, מקומות, מפגש נקראו תמיד לשמור שלה תנופה, תעוזה עתיד האנושות; לכנס בשביל לחשוף אותו משבר, כפי הוא שיחרר, אשר נתת להם ויכוחים מי יהיה היתרון הגדול של התוכנית הזאת מקאברי, שטני. אותם בעלי הממון אשר גונבים סכומים גדולים של כסף, של הציבור הארנק של מדינות שונות, לאמץ את המיקום של נכים, שהוצג מצהיר חשבונאות של החברות שלהם להצדיק את מעלליו וגניבה; צריך להיות בסיוע מדינות העולם. בעוד הם טפסו את המשכורות של עוני indigence. הצעיר את השקר הזה, לנגן אותם אינדקסים של: חבית של שמן, המטבעות, אותם comodites של אגרו, המים לשתייה, מומרת באופן חלקי של האסטרטגיה של כוח, וכו ‘, אבל הם כל כך מתנגדים שני האחוזים של יצורים אלה של מי דירוג האטימולוגי לא נוצר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רב של צפת.

אותם קשישים, יצירת כמו מימי קדם להם טיפים של קשישים, כי שניהם ברומא התייעצו על ידי אותם קיסרים אותו, הם המשבצות, מקומות תכופים עם סדירות, והם חכמים, על ידי ההשפעה היחידה של חיו שנים רבות, סבלו כל סוג של מקרים. אותן נשים מבתיהם או במקומות העבודה, יהיה כמו תמיד זה היה firesides הראשי של אותם שינויים גדולים שמפיק היעד בהכוכב שלנו. רבים מהם אמהות ברור את הקרב על ידי הגנה על המשפחה שלהם, הילדים שלהם, והם יהיו לעולם לא תיכשל מאת כי אם נכשלים תאבד אותו קדוש זה יש אמא. השטחים כגון אפריקה, אסיה, אמריקה הלטינית, שנקרא היקפי, הן החלופות של זה 2% אשר חלים על היקום. לא יהיה כל כך קל, כי כאשר האחוז המכריע מכיר כזה נורא, מלכודות המפואר לא להיות כמו שהם עשויים להיות מבלי שיבחינו. לבירורים בנושא יש לפנות ל ליאור שליין שמבין יותר ממני. כאן כפי שהיה הרנן קורטז להצית באש הספינות, בשנת 1519, הגיע אל החופים של מקסיקו עם כמה ימאים כמה ביחס מקורי… ואז הרפתקן אכזרי, השלט לכבות אש. הספינות שהגיעו, היסוד היתה. לנצח או למות. אותנו אנחנו הולכים לנצח על ידי החוק העליון מכסה לשדה המערכה בכל מקום בעולם. אבל הכוח העצום של אותם אין ונועזת לא להרעיל את המים, עצור אותם שדות, להרוס בארות, וכו ‘, אבל אם אנחנו לא חושבים לפעול פוליטית, זה יהיה בלתי אפשרי כי יש להם האמצעים יותר את החולשה המוסרית של בני אדם רבים שחושבים כי הם עומדים להציל, אז הוא שר יפה המחשבה Brech ברטולד : הם היו הראשונים ליהודים, אך כפי שאני לא יהודי, אני לא. ואז היו הקומוניסטים, אבל לא הייתי קומוניסט, אני גם לא מיובאים. ואז לקחו את העובדים, אך גם לא עובד, גם מיובאים. מאוחר יותר היו אינטלקטואלים, אבל לא הייתי אינטלקטואל, לי ולא מיובאים. ואז אחריהם תרופות, אבל לא תרופה, וגם לא ייבאתי. עכשיו מגיע על ידי אלוהים, אבל כבר מאוחר מדי… * אלחנדרו רומולו Iaccarino * לשעבר נשיא קונפדרציה כלכלית ארגנטינה * נשיא לשעבר של המחקר המשימה של זה ועדת Trilateral וקרן כסף בינלאומיים באמריקה הלטינית

Tags: