ארגון השיווק

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

כמה העומס יזמים mlm לכבישים מידע להיטותה כדי להגדיל את רשימת לקוחות פוטנציאליים. הבעיה היא כי שוחרר עם עיניים עצומות והם שעברו התעללות בסופו. הסיבה לכך היא שהם מנסים להחיל באינטרנט את אותם העקרונות של prospecting בהם נעשה שימוש בעולם מנותק, לא אני לא מתכוון קילוגרמים סומו לעולם, אבל לעולם האמיתי “מחוץ לרשת”. באופן מסורתי מנהיגים שלך אומר לך כדי להחיל את הכלל של מד מרחק, כלומר צריך לדבר שלך הזדמנות בכל מי שמתקרב לך ממרחק של 1 מטר. אזור בעתות networker מתוסכל הלך קניונים ודיבר לאנשים 30 יום וגם אני רוצה לספר כמו הייתי עם זה, אבל אנחנו לא מאבדים את חוט השיחה… המקבילה ברשת של “מד כלל” הוא לשלוח מיילים המונית לומר דברים כמו: אתה רוצה ליצור הכנסה נוספת? או… אם ברצונכם להשיג חופש כלכלי? מה לא בסדר עם טכניקה זו? ובכן… איפה להתחיל…

קודם כל שזה נקרא זבל דואר בלתי רצוי, שולחי דואר זבל נתפסים מזיקים הגדולות של הרשת. שנית, אין שום פלח שוק: כולם רוצים חופש כלכלי, אבל לא כולם מוכנים לשלם את המחיר בזמן, מאמץ וכסף להשיג זאת. שלישית יש differentiator. האינטרנט הוא מלא של סוג זה של המודעות, ההשפעה הוא נמוך יותר ויותר. שהכל בסדר מלבד שלושה פרטים אלה. אז מה הדרך הנכונה? הדרך הנכונה היא להשיג לקוחות פוטנציאליים שמחפשים כבר מה שאתם מציעים. כלומר, מוסמך לקוחות פוטנציאליים.

לאחר שכנוע עליך ליצור יחסים של אמון ואמינות ולשייך לאחר ביטחון זו מושגת לא לפני השגת כי הם לך. זהו פשוט למדי אם אתה משתמש במערכת המיישם את העקרונות של e – שיווק או מסחר שיווק שיווק מדורגת. לשם כך עליך לבצע פעולות אלה: יש נוכחות ברשת שיש אתר אינטרנט הוא קל יותר וחסכוני יותר מאשר אנשים לדמיין. • כתיבת תוכן מעניין לשוק נישה שלך. למשוך תנועה מוסמך. לבנות אמון בתהליך להמשך טיפול טוב. ליצור זרמים הכנסות מרובים להפיק רווחים המאמצים שלך. כל אחד משלבים אלה מוסבר בפירוט מתמשכת אינטליגנטי מדורגת למוכרים רע אני מציע בחינם באתר שלי: יש שיווק של המערכת תבטיח שאתה זורם מוסמך הפוטנציאליים מוכנים להצטרף את ההזדמנות העסקית וכתוצאה מכך ארגון אשר גדל בעליל ומתמשכת.

Tags: