אתה בוחר את המודעות שלך – AdSense

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

AdSense מייצר אחוז הלחיצות ופעולות הכנסה גבוהה יש סיבה: המודעות הקשורים מה שמעניין את המשתמש. לחץ כאן טבע תעשיות ומצא עוד . בזכות מילות מפתח של השטח האינטרנט שלך, הרובוט של גוגל מגלה את הנושא במרחב האינטרנט שלך ומספק מודעות לקדם אתרי אינטרנט מעניינים למשתמש. הם נמצאים noticiasa טובה מאוד ¦hasta בשלב כלשהו. גם אם אתה רוצה שהמשתמשים שלך ללחוץ על המודעות של עניין, אתה יכול לא בא לך לעזוב את הבחירה של המודעות כגון בידיו של רובוט. אתה יכול גם כי אתה מעדיף מודעות כי צריך לשלם עבור קליק במרחב האינטרנט שלך.

עדיין יש לו ברירה אחרת. אתה יכול לעשות הרבה כדי לשפר את הרווחים שלך מ- AdSense, לדוגמה בחירת העיצוב המודעות כמו גם את הצבע, גודל הגופן, אבל מה שאתה יכול לעשות זה להכניס מסד הנתונים של גוגל ובחרו את המודעות בדף שלך. ן למצוא באינטרנט. לא מאמין שזה יכול לעשות כלום גם. מתברר כי תוצאות מעניינות הושגו על ידי חלק מהמפרסמים אינטרנט מוכן לשחק עם קוד ה-HTML שלך וכדי לשנות את הטקסט של אתרי האינטרנט שלהם. ו זה נכון כי תוצאות מסוימות הן מאוד מפתיע.

לדוגמה, חלק מהמפרסמים האינטרנט מצאו כי הצבת מילות מפתח אתרים ספציפיים בדף יכולים לייצר השפעה מיידית על ההתפלגות של מודעות. לכן, הבעלים של אתר אינטרנט על כלי רכב המשמשים עבור טיולים ופעילויות פנאי אחרות יוכלו לחקור את הרשת בחיפוש אחר מילות מפתח יותר שילם באזור הזה, אם הייתי יודע מה מסוימים כדי sitiosa שהוזכר קודם לכן, יכול למקם מילות מפתח אלה האתרים המתאים של הדף. בנוסף מודעות מסורתי על שיירות וטנדרים, בטוח כי העורך יקבל לפחות לאחת המודעות בתשלום יותר טוב. סוג זה של ידע שווה כסף. הסיבה למה באתרי מסוימים בדף אינטרנט חשובים יותר מאחרים היא תעלומה שמור היטב על ידי המפתחים של גוגל. עם זאת, הם מתחילים לחשוף כמה הסודות של מודעות AdSense, אשר מרוויחות אותם ב המוציאים אינטרנט מוכן שיש הבינו כי הידע ואת האסטרטגיה המפתח לקבל הכנסה ניכר מ- AdSense.

Tags: