בגדי נשים

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

1. הרבה את עצמו ואת כל. בחיי היומיום, נשים לא לרוב עומדים בפני קניות בגדי נשים בסיטונאות. הריטואל הקבוע של קניות מתקיים בסופי שבוע, והתוצאה שלה – הר של בגדים. והכי חשוב – אין לי חברים כאלה. "זה הכל obzaviduyutsya "- מלא מחשבות שמחות. ובכל זאת, לפעמים אתה יכול להרשות לעצמך. למעשה קונה שתי חתיכות זהות.

אבל האם זה בסיטונות? Obyvatelnitsa הממוצע, קניית בגדים, מסתכל מלכתחילה, בלעדי. כמובן, לקנות בסיטונאות בגדי נשים מעורב לעתים רחוקות. עם זאת, במקרים מסוימים אפילו עבור פריטים זולים, ייתכנו חריגים. חלק מהנשים למצוא בדיוק את מה שאתה צריך, לקנות דברים בכמויות גדולות, אך כי היא התענגה על זה. ככלל, זה חל לא לצאת של אביזרי אופנה.

2. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. רבים, אבל לא כרגע. לעתים קרובות, הגברות אופנות להשתולל, ו, צולל לתוך דבר נוסף אופנתיים, רצון לפתוח בוטיק משלה. אתה כזה? אז אתה צריך לשקול ברצינות וללמוד הספקים בגדי נשים. כל אישה כל כך פשוט כל כך קשה להבין אישה אחרת. אחרי הכל, אתה יודע, אי אפשר להתנגד לקנות כאשר מאוהב בגדים. וגם באותו הזמן קשה להבין את הטעם של אישה אחרת. העיקר לזכור עקרונות והטרי: כל אישה לשאוף האינדיבידואליות, ו 60% מהנשים דברים צבעים אופנתיים וסגנונות, 30% קלאסי צבעים וסגנונות, השאר מונעים על ידי רעיונות משלהם על החיים. אבל זכרו, אם אישה נכנסה בוטיק שלך, אז יש לו משהו בשבילה, 68% מהנשים לא לקנות מתוך דחף רגעי, בבית הולם הראשון, השני לאחר דיונים ארוכים מחדש הולם, בוטיק הנשים שנעצרו יעזור אווירה חמימה: מיזוג אוויר, ריח נעים, ספות תה עם לימון: אישה מרגישה מוחמאת, ואז, כשהיא רצה "לדחוף" מוצרים. ג אישה חייבת להיות כנה, אם יש ללקוח עם חבר, למצוא קשר איתה. הנחיות למציאת הספק עם התפתחות האינטרנט, למצוא את הנושא הנכון ספק ירד על שעות עבודה באינטרנט. עבור כל מנוע החיפוש, למשל yandex.ru; שאילתה בתיבת החיפוש, הקלד "בגדים בסיטונאות של נשים"; מנוע החיפוש ייתן תוצאות. קישורים לאתרים של יצרנים וספקים, תוכל למצוא את התנאים המסירה, קטלוג המוצרים, ואף להורות על קו; ". בתוצאות החיפוש" אם אתה מעוניין למצוא מוצר ספציפי, למשל, RoccoBarocco, ולאחר מכן להזין שאילתת חיפוש ציון ולבדוק אנו ממליצים לך לקרוא צד שלישי ביקורות של ספקים ללמוד בפירוט את המוצרים. שים לב במיוחד לתנאים של שיתוף פעולה: התזמון עלות המשלוח. לפני העסקה ילמדו את הפונקציונליות והתכונות של הפריטים המוצעים. אם הבד שממנו הוא תפור בגדים, באיכות נמוכה, אם את הצבעים ואת הסגנון הם מיושנים, אז תצטרך להקטין באופן משמעותי את המחיר. Happy קניות!

Tags: