בוכנות הידראוליות

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

בוכנות הן גדולות מנועי reciprocating הטבע מיושם באזורים כאלה כמו הכוח המניע של מפעיל הידראולי משמש: בבניין, road, הרמת, חפירה מנגנונים, כמו גם חישול ציוד ומכונות. הם להמיר את האנרגיה של הנוזל עובד כוח מכני, אשר מבצע את הפעולה הרצויה, בין היתר, להורדת או הרמת גוף buldozer או ה-dump. החלק העיקרי נע הגלילים הידראולי לספק מוטות או מנוע דיור, אשר נקרא אחרת שרוול. למעשה, הסיבה לפופולריות רחבה של בוכנות כמנגנון, קישור בין יחידת עבודה לבין מערכת הידראולית היא להקל על פעולת ועוצמה גבוהה בגדלים צנוע. בוכנות ועוד -ציוד הידראולי קל בעת חישוב בעליצות, התקנה ולספק כוח מרבי במהירות קבועה של תנועת הבוכנה.

הסוגים הנפוצים ביותר של בוכנות, אשר נמצאים בשימוש נרחב בתנאים מודרניים הם צילינדרים הידראוליים, משחק בודד, צילינדרים טלסקופית משחק כפול ו. כוח העבודה הגלילים הידראולי odnohodovom מופיעה עקב הלחץ בחלל כתוצאה נוזל. הפוך באותו קו גליל מתבצעת באמצעות מעיינות. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אבי קושניר. Gidromehanizmom יעיל לפחות נחשב 1 בוכנה הידראולית, כי האביב ‘מפגרים’ מוט ישר לנהל אינטראקציה עם כוחה של גמישות. עקרון הפעולה של דו כיוונית בוכנה הידראולית דומה הקודם, אבל יש את ההבדל-an המאמץ המתרחשת כאשר בשידור חי במהלך מלאי, יותר בתנועה הפוכה. בשל מאפייניו של דו כיוונית בוכנה הידראולית מיושמת בהצלחה במערכת הרמת/הנמכת, בין היתר, buldozer. בוכנות טלסקופיות יש מבנה מורכב יותר מאשר לאחרים. סוג זה של hydroaccessories מורכב מספר מניות המוכללים אחד את השני.

היעילות של צילינדרים הידראוליים טלסקופיים הוא עקב ניתוח בו-זמניות של חלל הפנים, בוכנה, כמו גם בשל נוכחותם של שני מוטות עבודה. בוכנות טלסקופיות לחול בעת הרמת, הנמכת, זז, נעילת מטענים, וכן שם כוח גבוה במימדים קטנים. מערכות הידראוליות באופן כללי יש כוח מסוים גדול יותר מכני, חשמלי, גם כן כמו לספק בהשוואה אותם מהר יותר. יתרונות מעורערת השימוש הידראולית נמצאים גם הפשטות היחסית של פעולה ואין האפשרויות להגנה מפני עומסים. למרבה הצער, ישנם כמה חסרונות כדי הידראוליקה. בפרט, בוכנות רגישים מאוד מצבו של הנוזל לעבוד, זיהום שלה במהירות יכול להישבר. לכן, זה הכרחי כדי במיוחד רגיש למצב של רכיבים, האיכות של הנוזל, תנאי הפעולה של המנגנון, כדי למנוע דליפות ונטר פערים, את מצב צינורות דיוק. אם אתה מתייחס gidroapparature בזהירות לעלות בקנה אחד עם כל המאפיינים טכני ותפעולי, ואז למצוא שתחליף הגון מנגנונים דומים לא יהיה קל.

Tags: