בכל מצב שלילי, יש צד חיובי

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

בכל מצב שלילי, יש צד חיובי. זוכר שהשאלה הנכונה היא: ?que אני חייב ללמוד מהמצב הזה? אם נוכל להבין מהו ההוראה, היא קפיצת שלנו בתהליך של צמיחה אישית. אם לא אנחנו תישאר מעורבת עם הקורבן, ומכאן יכול לקחת 10, 20, 30 או יותר שנים, תקוע האבולוציה שלנו. 6 זה מאפשר לאחרים יש סיבה. . זה עדיף מאשר להיות צודק…

?Por מה אנחנו תמיד רוצה להיות צודק? ?Por מה אנחנו תמיד רוצים לנצח? כשמישהו אומר שהשמיים הם ירוק, במקום להילחם או הרצון להטיל את דרך לראות את הדברים, כי כדאי להימנע דיון ו אתה נותן את הסיבה השנייה. אתה יודע כי שהשמים בצבע כחול, אבל מה שאתה לא יודע הסיבה מדוע האדם האחר גורם כזה משפט. זה יכול להיות עיוור צבעים, אולי רק רוצה להקניט. בזמן שאתה נותן הסיבה האדם האחר, כוונותיהם לאבד אנרגיה ולמנוע דיון. אמא שלי תמיד אמרה לי.

כשהייתי ילדה קטנה: כאשר אחד אינו רוצה, שניים לא להילחם. לעשות את התרגיל הבא: לשים אותך על פי האישה או הבעל שלך ולבחור מי מתחיל. כדאי לך לעיין אצל שר החינוך כדי לקבל עוד מידע. פעילות גופנית היא לאפשר השני כדי יש סיבה למשך שבוע, ולאחר מכן הם משתנים. דוגמה לכך תהיה הבאות: אתה לעולם אל תוריד את המכסה של המלכודת – אם אהובי נכון, את צודקת, אני אהיה יותר ממוצא 7 – מחפש שקט נפשי. אנחנו לא מאושרים כאשר אנו לא בשלום. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את גבי חמו. ישנן דרכים רבות כדי להחזירו: עושה יוגה, מדיטציה, תקשיב למוזיקה, הצהרות, אבל יש אחד שהוא מאוד יעיל: לסלוח. כאשר אנו סולחים אנו חשים תחושה של הקלה, כאילו אנחנו היה לוקח לנו הרבה מעל. זה פעולה מייצרת השלווה הפנימית, היפוכו של דבר, את הכעס, המרירות, נוכל לנתק את השלום. אם אנחנו רוצים עולם טוב יותר, אנו חייבים, באופן בלתי נמנע להתחיל עם עצמנו. אז תעזוב דוגמה זו של אישה אשר הקדיש את חייו כדי להפיץ מסר של שלום: תמיד נושאת איתי את ההודעה שלי-שלום: “זו דרך השלום: להתגבר על הרע בטוב, כזב עם האמת ושנאה באהבה”. אין שום דבר חדש בהודעה זו, למעט בה בפועל. לשים הלכה למעשה, זה הכרחי לא רק בנושאים בינלאומיים אלא גם בצוות. אני מאמין כי המצב בעולם הוא השתקפות של חוסר בגרות משלנו. אם אנחנו אנשים בוגרים והרמונית, המלחמה לא תהיה כל בעיה: זה יהיה בלתי אפשרי. 8. מזהה כי אתה יצור של אור חשוב מאוד לזהות כי אתה יצור של אור, בנו של אלוהים, אח שלך גם. התנ ך ואת שאר כתבי הקודש אומר: אלוהים הוא אהבה, אם אנחנו הילדים, לא יכול להיות פחות מזה. להביט בעיניים של אחרים, יש אלוהים, לא משנה מה זה אדם, יש אלוהים. אני יודע כי במקרים מסוימים קשה לזהות את האור ביד השניה, למשל, אדם אשר ביצע פשע, ?como יכול לראות משהו טוב לאותו האדם? למרות שזה עשה טעויות בחייו, את מהותו נשאר זהה: יצור של אור, על ידי נסיבות חייו לקח דרך נכונה, למלא עם החושך, לא לכן חדל להיות ילדו של אלוהים. מזהה שהאור אצל אחרים הוא מעשה של אהבה. אני מזהה את האור שבך.

Tags: