גדול האדרון המאיץ או חלום “האידיוט”.

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

לא כל כך מזמן, עולם המדע, התרוצצו באושר, מצפה ההשקה ובאה מאיץ, כוח prevoshodivshij הכל קיימים בעבר, בזמנים. אנשים רגילים הסביר שזה יעזור לקדם את התקדמות המדע אל חדש הגבול. כי זה כל כך הכרחי כי בלעדיו לא תבנה את מקור חדש של אנרגיית היתוך חם. השומה פחמימן עתודות הדלק, אינם אינסופי. צריך מקור אנרגיה שיכולה להחליף את רכיבי NPP יציב, ליניארי. למעשה, דה .

זה שום דבר יותר למיסוך עשן שמאחוריו להסתיר את מניעים אנוכיים של כל מדינה, הנוטלים חלק בהתפתחות זו. הטריטוריה של שוויץ לא נבחר במקרה, מעין מדינה ניטראלית (shareware). מדינה אחת אינה לא podsilu, לזרוק כל כך הרבה כסף לתוך הרוח, ללא עונש. זה חייב, בתיאוריה של איינשטיין, למרות שהם עצמם מבינים שזה לא פעם טעיתי בחישובים שלהם. אם העובדות לסתור את התיאוריה, כל-כך גרוע יחסית העובדות.

כאן כאלה כאן סבא עליזה. מה מסתתר מאחורי, החלקיקים הגדול? התשובה לשאלה זו, לא מוזר לחפש, את החייזרים. . החייזרים, אשר לכאורה אינם אין בסיסים על הירח, אין בסיסים על כדור הארץ, זה אינם חיים בקרב העם ב האוקיינוסים של העולם. הדבר המעניין הוא כי קרוב כדור הארץ עובר מסלול גלקטית, ספינות גלקטי למסלול כדור הארץ לפעמים בא, תיירות שטח “אוטובוסים”, הם תראו אותנו כמו פרקר. סטפני, זה טלוויזיה ריאליטי, אשר לוקח מיליוני שנים. כדור הארץ נמצא תחת ביקורת מתמדת. על מאיץ, סוג, חוקרים רוצה לקבל אלמנטים יציב, כלומר אלה חיים ארוכים, שממנו אתה יכול לבנות, “הצלחת המעופפת”, באמת. זה נקרא חללית קטנה. מסוגל לעוף בתוך מערכת השמש. ישנם גם דגמים עם מספר טפסים ומהירות sverhsvetovuju. לקרוע אותם (מדענים) כדי איון כביכול יציבות, שמעידים חישובים מתמטיים. אם הם ידעו כי רוי יגיע גם הו… לא על כוח גבוהה מאיץ אינו מקבל יסודות יציבים. הכל הנה הרבה קל יותר. צריך עוד מימד של מרחב. לא 3.1415, וכו………. חושב על עצמך, גבר לא יכול להתקיים בממד הזה, זה פשוט מתפרק על אנרגיה (לא אטומים, אלקטרונים לא). יש מקומות ביקום. . בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רב של צפת. הנה שם ולקבל החומר הזה, עם תכונות פנטסטי. סרט דק 0.1 מ מ, מבריק רדיד (יכול להיות מט), על ידי חימום צד אחד של 3000 מעלות פולט קר על אחורי-250 מעלות צלזיוס שלך. מתכת זו נעשית מארז רב-שכבתית. מאוחר יותר, לאחר ההתמוטטות, תוכלו למצוא המונולית. בדרך כלל סובבת סביב כדור הארץ, אזרחית יותר מאשר הלוויינים הצבאיים (שימוש כפול). עם רעיונות amerikanopododobnymi על המלחמה בחלל, זה הזמן להיפרד. התרבות המפותחת בחלל, זה יצור חי, הם לא נלחמים, כמו זה לא מוזר. ישו שלכם (אולי לא שלך, Vegana project), תציע, אוהב אנשים, אתה הפיצוץ שלהם קניונים, תחשוב על זה אף אחד לא יודע. . הם לא בסדר. זוכר איך פושקין: אבל אין האל פסק-דין, משרד עורכי דין הוללות, יש משפט נורא, היא ממתינה… לשנות את הגישה שלך לאנשים כמותם, מאחר לעשרת הדברות הרלוונטיים עכשיו. אני תוהה למה אתה בארץ הקודש, כל הזמן ניגר דם? הפרס לשלום מופצים בכל שנה, הופך להיות פחות מלחמות, למה? אתה טועה אם אתה חושב שאני ועוד הרצה הטכנולוגיה על פני כדור הארץ. . זה לא זה. לא, תראה את הילדים לכבודו של טכנולוגיה גן ילדים. . כנראה שלא- זמן מה על פני האדמה כדי להרעיל את הילדים בבית הספר. או לעשות וירוס ותפחיד מותם האחים משפעת החזירים, (‘ לגדל ‘ כסף). המקיפים את העולם, בצורה פשוטה, שומר על המילה כנה, זוכר: בתחילת המילה והיה המילה… אין צורך לחשוב כי הכל בסביבות מתוכנת (אם כי זה), זה הכרחי כדי לחיות, זוכר איך u Korchagina: לא שרפה, חבל עבר קטנוני ורדודה.

Tags: