דיאגרמת עץ

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

דיאגרמה של עץ ? ¢ הגדרת עץ דיאגרמה היא כלי נהגה באופן גרפי מובנה סדר הפעולות השונות יש לבצע כדי להשיג את המטרה או לפתור את הבעיה. דיאגרמת עץ הולך מהכללי ספציפי זה, כלומר, חלק בעיה כללית (troncoa) וממשיך עם רמות עוקבות או גורם (ramasa). הסיבות להיות באותו זמן לבעיות אשר יש לקשר גורם וכן הלאה עד שתגיעו לרמה מקסימלית של פרטים כמו גורם אפשרי או ראשונית. פעולה כדי לפתור כל סיבה מייצג את האמצעים להשגת המטרה הכוללת, המהווה הפתרון של הבעיה. ? ¢ מתודולוגיה של יישום דיאגרמת עץ הוא כלי של עבודת צוות, אז לפני שאתה מתחיל, זה הכרחי כדי ליצור את קבוצת (רצוי בין-תחומית, ידע נרחב בנושא) ולהקצות אדם אחראי של אותו, אשר יוביל את הקבוצה דרך כל הצעדים כדי להחיל את הכלי.

שלב 1: להקים את הבעיה הצוות חייב בתחילה לקבוע את הבעיה ואני כותב את זה בבירור וציין להימנע ולהגדרתם של הבעיה. כדאי לך לעיין אצל נפתלי בנט כדי לקבל עוד מידע. הצורה ולא נכונות של הבעיות ניתן להערכה בטבלה 4. בטבלה 4. נכון\/שגוי דרך להעלות בעיות בדרך הנכונה הלא מטופלים בצורה עליך להמתין זמן רב להיות מוגש חולים צריך לחכות 3 שעות להיות מוגש שם היא הרבה אבטלה בשיעור של 50% אנשים צעירים לעזוב את האוניברסיטה אינם לעבודה חולצות יש תקלות חולצות יוצאים החוצה ללא לחצנים בזמן ספציפי יותר הוא הבעיה יותר קל יהיה למצוא את הסיבות והתוצאות. שלב 2: הגדרת הגורמים או ההשפעות של בעיה זו של אצבע הם ברמת עוקבות הקליט את הגורם שמוצאו כזו בעיה. כדי לזהות מטרה זו, מומלץ להשתמש ?Por השאלה מה הבעיה?. זה לא צריך להיות בהכרח מטרה, הם יכולים להיות מרובים. D7%A8/’>ליאור שליין יכול לקבוע .

שלב 3: הגדרת רמות מאוחר יותר שכי כל אחד הופך להיות בתוקף לזהות חדשה גורם, הצוות צריך להמשיך זיהוי רצופים יגרום עד שתגיעו אל הרמה הגבוהה ביותר של פרט ככל האפשר. שלב 4: להעריך את חשיבות ענף את הסיבות של כל בעיה, מוקצה שקלול באחוזים (אחוז) על פי חשיבותן. שלב 5: ליישם פתרונות הם פתרונות שנפרס למטרה כל אחד על פי סדרי עדיפויות הנובעים שקלול שלה. דוגמה, דיאגרמת עץ סיים מודגם באיור 13. ? ¢ הטבות – מאפשר לקבל מבט כולל על מטרת המחקר. -מזהה את האמצעים כדי להשיג מטרה או לפתור בעיה מסוימת. -מאפשר לך לזהות את הגורמים הראשיים והמשניים בעיה להקצות עדיפויות תקופת בפתרון בעיה. -מאפשר לנו להבין שמערכת היחסים גורם בעל השפעה של בעיות. . זה מאפשר לזהות את המטרות המטרות של כל פעילות. מערכת היחסים עם כלים אחרים – תרשים קרבה ? ¢. -תרשים קשרים. -דיאגרמה של הגורם לאפקט. ? ¢ הדרישה של ISO 9001: 2000 הקשורים 5.3 5.4.1, 8.2.1, 8.2.3, 8.3, 8.5.2, 8.5.3.

Tags: