דיאטה כדי שיתאימו לך

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

. אנו מחליפים את התזונה ואת אורח החיים, רחוק להגביל אותנו, זה מאפשר לנו להביא הרגלים זה יגרום לי. להרגיש טוב יותר עם mism@s. מעבר תזונה ואורח שיש לך, יש כמה נקודות שכדאי לזכור יש ולשמור על גוף “תפורים”. 1 הגדרת מטרות מציאותיות Olvidaite יש כמה “perifectas אמצעים” ונוחות מה הגוף שלך צריך להיות טוב. 2. מקבל h קבוע שינוי הרגלים, אם realmenite רוצה לאבד משקל ולא תהיה, תהיה לך ליטול deifinitivo שינוי ההרגלים שלך alimeniticios ואת אורח החיים שלך.

3 חקירה מקצועי הבריאות תזונאי טוב יעזור לכם לפתח perisonalizada של דיאטה. זה יאפשר לך לשמור על המוטיבציה שלך גבוהים ולדעת איזה מאכלים הם אלה שהכי מתאימים לך. 4. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. להתענג למדרגות שמובילות אותך אל המטרה אם אתה גר הדיאטה כקורבן, לשאול את עצמך-מה funcioinando ואין לשנות אותו. 5 נתפס qu e אומר לך. הגוף שלך לא ידרוס את הגבולות, מפסיק לאכול anites מרגיש saciad @. הביטוי: “אכלתי יותר, אני מרגישה reventara ¦” צריך לגרש אותו לנצח. לגוף חכם, אם אכפת לך presitas, מזהיר אותך על אוכל מתאים לך ואת בכמויות מה.

6 שומרת דיאטה לוגי לנגוס consitante, לא רק הזנות החרדה שלך. אבל זה גם מונעת ליהנות במלואם את שאר הארוחות. המטרה היא לאכול חמש ארוחות ביום. 7 brete חדש מנות, טעמים לדוגמה, אוכל סיני הוא עשיר ירקות ומכין, באופן כללי, רותחים. ראה עוד טפסים saluidables בישול alimenitos את ולקחת את הטעמים החדשים. אתה תראה adeligazar הזה, הרחק מוגבלים, פותח את אופק האפשרויות. 8 גורם משמעת משלך אם אתה לא אוהב להתאמן, אתה לא מאוד ambicios @ כדי resipecto. הדבר החשוב הוא consitancia; אז, כמטרה. זה מה שאתה. יכול להשיג עם קצת משמעת. 9. אתה מחפש את quilibrio e מפצה על הקיצוניות עם תכנית של הלם זה אתה לאפשר איתור באגים הגוף ואת manitener המשקל שלך. תשואה 10 לנסות אחרי הכל, זה יכול להיות מסיבה כלשהי. היית מסוגל ללכת; נסה שוב. תזכור מאיפה באת, תראה יעלה את הסימן. אם עליך להתאים אישית, אפילו יותר, שלך דיאטה ואורח חיים, תעשה את זה ונסה שוב. ?Quieres לשתף אותנו המאבקים שלך לבצע דיאטה? האם ?No יודע במה הם הלא נכון? לעשות ?estas על הסף למשוך את toallaa? . הוא מוכן לשמוע אותך ולהדריך אותך.

Tags: