דף אינטרנט או דף נחיתה?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

דף אינטרנט או דף נחיתה? מאת: דיאנה Fontanez סקירה: כדי למשוך לקוחות, האם עליך להשתמש בדף אינטרנט או דף נחיתה? מה זה משנה, מה כדאי? למצוא את התשובה במאמר זה חינוכי. הקורא שלי, Muzzupappa נורברטו, שואל: לפני כן, אתר האינטרנט שלך היה אתר רחב ופשוט לנווט, עם תוכן חשוב זמין לכל מי נכנסו לאתר ורחב של מנויים לידיעון. אני רוצה לדעת מה הם הקריטריונים שבחרת לעשות שינוי כל כך עמוק כמו זה כדי להעביר אתר מקיף רק דף נחיתה (דף נחיתה). נורברטו נכון. הדף שלי בעידן פורטל מלא תוכן, עם קבצים של ידיעונים שלי ורחב כדי לספק למבקרים כמו לחץ ולקרוא.

אבל למה שיניתי? ואתה צריך לעשות את אותו הדבר? הכל תלוי, אך הבה נבחן באמצעות הבאות דף אינטרנט בדף אינטרנט זה מעולה עבור שיתוף מידע עם המבקרים. יש לנו מאמרים, דוחות חינמיים, סעיף עם המלצות, טפסי צור קשר, וכו ‘… . כל מה שאתה צריך כדי למקם את עצמך מול הלקוחות שלך ולעשות יותר מכירות. לראות כמה דוגמאות: סלון היופי ניתן להשתמש בדף שלך כדי לכלול תמונות של לפני ואחרי הלקוחות שלהם.

רואה חשבון עשויים לכלול מאמרים חינוכיים למקם אותך למומחה. אל דאגה אפריקה ישראל הוא האיש הנכון . יועץ ניתן להשתמש בדף שלך עם אותה מטרה. כל יזם ניתן להשתמש בדף עם מטרות דומות. השאלה תהיה מהי המטרה שלך? שלי כבר שאתה יודע- כי מבקרים תן לי את הדוא ל שלך כדי להוסיף אותו לרשימת שלי (ניוזלטר) כדי להתחיל מערכת יחסים מקצועית. אמנם האתר הקודם שלי היה עושה את אותו הדבר, רק 12% מכלל המבקרים להפוך מנויים. לא רע. 100 מבקרים, 12 הפכו מנויים. אבל אני רוצה יותר. כי אני יודע אם אני להגדיל את האחוז, הגדלתי את המכירות שלי, נכון? ולא היה בו התחלתי לבחון את השימוש של דף נחיתה. מה זה היה? מה מצאתי? דף נחיתה לפני, אני להסביר בקצרה. דף נחיתה הוא דף שבו יש קישורים לאזורים אחרים של אתר האינטרנט שלך. המטרה היחידה שברצונך להשיג עם דף נחיתה זה הוא האדם לנקוט בפעולה ספציפית. תסתכל על שימושים שונים שלה: ח א חינם לקדם דו ח חינם, האדם הוא נחשב מראש (רק כמו לקוחות פוטנציאליים), זה נותן לך את הדואר האלקטרוני ולהתחיל לשלוח לך ידיעון (או נותן לך כתובת שלך ולשלוח את ידיעון מודפס). B. לך לקדם את דוח חינם, האדם מעניק לכם את הטלפון שלך, לעשות שיחת מעקב. ג. לקדם את דוח חינם, האדם נותן את הכתובת למשלוח שלו ומעקב לתת עם סדרה של מכתבים בכתב. ד לקדם דוח חינם, האדם מעניקה לך את הדוא ל שלך, את העמדות דרך ח, לשלוח מכתב המכירות שלך. פשוט! אתה רוצה שפעולה מסוימת, דף נחיתה יעזור לך עם מטרה זו. ישנם שימושים רבים אך אלה דפי נחיתה שציינתי הם השימושים הנפוצים ביותר שלהם. מה התוצאות היו עם השימוש של דף נחיתה? מאז שעשיתי את השינוי, האחוז עלה מ 12% ל 26.4%. יותר לקוראים, יותר מכירות! . זה על-ידי שימוש ביתי. באפשרותך לשנות כדי להגדילו, אבל בדף שלי מחולק פורטלים רבים יותר בכל ביקור (לא למשוך 100% של יחידים שאושרו מראש). עכשיו משתמשים באותה האסטרטגיה, אני נתקל המרה 57.2% עם תחום מיוחד העוזרת שלי יש להוסיף את המאמרים שלי (המבקר הוא יותר מראש המוסמך). משלמים עבור פרסום בפייסבוק, אני נתקל המרה 22.1%. כדאי להשתמש דף נחיתה? הכל תלוי העדשה שיש לך, אבל אם יש לך יעד ספציפי, כגון אלה שהוזכרו, אולי השימוש של דף נחיתה צריך לנסות לראות אם זה יעיל יותר. באהבה, דיאנה Fontanez אודות המחבר:

Tags: