האיכות. אני אני

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

כיום, התעשייה המודרני מחפש האיכות של המוצרים המוצעים משפר יעילות של התהליכים שלו. מנהלים של ארגונים קטנים, בינוניים וגדולים עוסקים בהשקעה של סכומים גדולים של כסף ביישום של מערכות ניהול ולאפשר ייעוץ באופן כללי הפחתת זמנים, עלויות, כשלים המוצרים הסופיים. הם כל הזמן מגוון מערכות מורכבות של אינדיקטורים המאפשרים למדוד בזמן אמת את המצב של תהליכים שונים, פנימיים, חיצוניים ושביעות רצון הלקוחות לקבל החלטות יעילות. אבל מערכות אלה במקרים רבים, במקום להיהפך מפשט שליטה והמנחים של מידע אמיתי לקבלת החלטות, להיות צר יותר ויותר תאים עבור מנהלי לקחת חלק ניכר מזמנו לעקוב ולהתעדכן, ומעל לכל, לחברי הארגונים לנקוט בפעולות מתקנות לפני כל סטייה משמעותית. מנהלים תופסים ואקום בכלי סגנון וניהול, להרגיש חוסר שמן לשמן את גלגלי השיניים בין העובדים, מדיניות, תהליכים ובקרות הוקמה. זה קורה מסיבה פשוטה ומורכבת כאחד, אינדיקטורים ומערכות ניהול אלה מגדילים את העבודה של הארגון במקום להחליף ולפשט את חלק מזה.

זה קורה כי לא הוא תוקף את השורש לגרום באופן ישיר, האיכות האנושית של האנשים השייכים לכל ארגון. הצעד הראשון לפני שאתה קונה וליישם מערכות ניהול ו/או אינדיקטורים היא לעבוד על האיכות האנושית של אנשים. אנחנו חייבים לעזוב מבחינת ארגונים הם גורמים חברתיים, קרי, המורכב של אנשים וזה האחרון הם מי יכין מערכות ניהול, מחוונים, נהלים, מדיניות ורכיבים אחרים זה להחיל, ממש כמו פתרון או בעיה אחת פונקציות נוספות. התכונה האנושית ניתן למדוד לפי קריטריונים של ערכים, אתיקה, אחריות, דייקנות, משמעת, סדר, ניקיון, מוטיבציה, יכולת עבודה ברשת והיבטים אחרים היסוד. אדם עם איכות אנושית גבוהה יכול לקבל את אותה הצלחה מקצועית כאדם מושחת, עם ההבדל כי הראשון ירגיש ממש, מוטיבציה פנימית גאווה על מה הושגה, כמו גם מצפון, נראה כי לא ניתן להעריך לשתיקתו. אדם עם משמעת, פעילות pro, אתיקה ורכיבים אחרים חשוב כבר ציינו לעיל תוכלו להגיע אל Excel הרבה יותר כמנהיג אמיתי, ראוי לחקות לפניהם, גורמים רשמיים. אנשים רבים ייתן יותר ממחצית ההישגים שלהם על ידי כך עם התודעה בשלום, ללא הצלחה זו האחרונה בחיים אינה שלמה.

לעבוד על שיפור האיכות האנושית של פקידים האסטרטגיה היעילה ביותר עבור מנהלת היא להשיג שינוי חיובי, אמיתי ומתמשך את הקריטריונים שהוזכרו לעיל, אבל בפני עצמו. כל מנהל חייב לשנות תחילה אז אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה לשנות בתרבות הארגונית, כך הוא הופך להיות תרבות של איכות, ומעל הכל כדוגמה. ניהול בכיר הארגון חייב להיות מראה שמטרתה להפוך את העובדים שלה. להחליף בגדים קודם, יהיה הרבה יותר קל להעביר את ההתנהגות הרצויה. מנהלים אשר דורשת דייקנות, ניקיון, משמעת, כבוד ובכירים אחרים כאשר הם עצמם הראשון יוסרו מאשר הרצוי מתבטא באופן קבוע. בעלים של חברות בעלות רדיפה חולנית לעובדים שלהם בחיפוש אחר מציאת גניבה והונאה, indisciplines, אז בא לפגוע את מוניטין של אנשים מאשר להיות הכובש הזמן במרדף אחר הזדמנויות עסקיות חדשות וצמיחה. זה משקף כי כל אדם חושב שהוא האחרים יכול לעשות? מה זה יעשה. כמו מנכ ל סדר מה שאתה יכול לתת כאדם, אחרת זה לא יהיה מטרות ביעילות כצפוי. הוא חשוב לקחת בחשבון כי החברה היא מהו ניהול גבוהה שלהם. להשיג את האיכות של המוצרים שלהם ו/או שירותים, של תהליכי שלהם ולהתחיל של הארגון באופן כללי של טופס קיימא ואמיתי שינתה אותך אותו. פעם להשיג את השינוי, להיות מסוגל להעביר את זה, היישום של ניהול מערכת ו/או אינדיקטורים יהיה עבודה מוצלחת, כי כבר יש לי את המפתח מוכן, אנשים. כדי להתחיל את השינוי להבטיח קל לעמוד ביעדי. הנה כמה תרגילים שניתן לבצע כדי להשיג שינוי לעבר התכונה האנושית:-להגיע ספוט לכל אורך השבוע במשרד, לא אומר 10 או 15 דקות אחרי הפעם הכנסה אבל להיות בעבודה מוכן להתחיל את היום בזמן הנקוב. -לכבד את temaria סדר יום של פגישות מתוכננות במשך השבוע, מתועדים כראוי, לפני הכניסה, ואל תגעו בנושאים אחרים זמן לא לסיים המתוזמן; ומעל הכל לכבד את זמנם של אחרים. לא פגישות נוסף אשר יכול להיות מוכן עבור אם לא כדי להיכשל או מאוחר לכל וקפדן. -לשמור את בלשמור על המראה, אין צורך ללבוש חליפה ועניבה לשמור מצגת טובה בכל רגע ורגע. ? לא לקחת החלטות פזיזות בלי לנתח חלופה לפחות 2 או לנתח כדי לממן אותם גורמים לבעיה. -אל תשאירו שום פעילות לסביבה סיים, אפילו אם אתה מודע לכך שזה לא המסלול חלופית הטובה ביותר עד סוגר או לסגור. אל תאפשר כי קיים חוסר וודאות לגבי הפעילויות שבוצעו. -לתרגל את הפגישה אמות המידה שנקבעו לרבות אם אמצעי 1 דקות יותר לעבוד, תשכח היא כי אתה הוא המנהיג אותם שלבים נוסדה, תלמד מה אומר כי כל מה גרם להם פעילויות כראוי. -להזמין את השולחן שלך לפני העבודה, בסופו של היום, הכנס הראשון אולי ייקח יותר מ 20 דקות, אבל לאורך זמן זה נמשך לא יותר מ 5 דקות. . נסה שיהיה לך מה יהיה להשתמש באותו היום על פי לוח השנה שיהיה עליך. הסדר והניקיון הוא התמצית של ההישג של איכות, הכולל דימוי טוב באותו זמן. איכות לא רק עשוי, גם חייבים להאמין שלך לעשות את זה. ראה שיטת 5S, והופכים אותו אורח חיים. אלה משפיעים על שינויים לא רק מפלגת העבודה, כאשר היא הופכת לדרך חיים משפיע גם אווירה משפחתית חיובית. הדבר החשוב הוא כי כל מנהל חייב להיות ברור כי איכות כל זה צריך להידרש לפני דורשים זאת מאחרים, אשר ניתן להעריך, נתפס על ידי הצוות בסיסו הצג כ איכות. במקביל, כל מערכת ניהול לא רק לשפר את התמונה חיצוני של החברה על ידי אישורי שאתה יכול לקבל, אבל זה יביא תוצאות חיוביות, התחל על-ידי שינוי איכות אנושית של מי ליישם שיטה זו של ניהול, שהאחרון יהיה השתקפות של ניהול בכירים ובעלי תפקידים מהן.

Tags: