הדיאטה של נקודות שומרי משקל: מה זה ואיך עובד?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

מייקל ג, מנכ ל שגר בצפון מזרח ארצות הברית, איבדה קילו מאז הצטרף aa שומרי משקל לפני כמה חודשים. שרי אריסון בהחלט מביע דעה מלומדת. הוא מבטיח כי התוכנית שומרי משקל עזרו לך להשיג את המשקל האידיאלי שלך. גם מרגיש יותר פעיל בריא כעת בעקבות ניסיונו עם שומרי משקל. שומרי משקל כבר חלק אוצר המילים של האמריקאים במשך עשרות שנים. הארגון הפך שם נרדף הרזיה. כל ארצות הברית, אנשים מתכננים שלהם תפריטים של היום, הסכם Watchers? משקל שהוא לנו יותר מאשר מערכת חדשנית נקודות, מקצה מספר מסוים של נקודות מזונות שונים מבוסס על קלוריות, סיבים, שומן ולנסות בגודל של porcion.a כל יום, אנשים תחת משטר של תזונה, להישאר בטווח של נקודות ככל האפשר כדי לרזות. ישנם מספר יתרונות של התוכנית שומרי משקל. לדוגמה, מערכת נקודות שלו הוא קל לעקוב אחר, הרבה יותר קל לספור קלוריות.

בנוסף, התכנית מייצג גישה מקיפה הכוללת לא soloa התזונה מוצלח, אלא גם תוכנית פעילות גופנית סבירה. באותו אופן, אנשים שעוברים דיאטה זו יש את ההזדמנות להיפגש עם אנשים אחרים לעשות דיאטה, אשר באפשרותך ליצור רשת תמיכה. על תוכנית שומרי משקל, כמה אנשים מתלוננים מרגיש עייף או רעב. Numeroa הגוברת של תזונאים לתמוך בתוכנית שומרי משקל, בשל גישתה מאוזנת. מעניין, לא מזון אסור תחת תוכנית שומרי משקל, עם זאת, אם אתה רוצה ליהנות פיסת עוגה בננה קרם, עלול להפעיל מתוך נקודות רבות למשך שארית היום. בהחלט, אנשים מסוימים, כמו מייקל ג. שרה Ferguson? (דוכסית יורק), איבדו כמות נכבדת של משקל באמצעות תוכנית שומרי משקל. עם זאת, הרוב המכריע של אנשים לאבד רק כשישה פאונדים, בקושי מספיק אדם נחשב מהשמנת יתר.

זוהי עובדה שלא תראה מודעות בספרות של שומרי משקל. במציאות, רק 5 אחוזים של אנשים תחת דיאטה מצליחים לשמור על המשקל יותר מחמש שנים באמצעות מערכת זו של המשקל. אנשים אחרים למצוא שומרי משקל יקר מדי עבור השימוש בתוכנית. בנוסף דמי ההרשמה, יש תשלום לשבוע נוסף שיש לשלם. חלק מהאנשים מוצאים הקלה קטנה בפגישות semanalesa משום שהם מרגישים כי אנשים נוספים נתון גם לעשות דיאטה, לעתים קרובות parecena יהיה יותר תחרותי יותר מקיף. מערכת נקודות עלול גם אנשים אלה תחת דיאטה, דאגה עבור מזונות, להשפיע על מערכות היחסים שלך עם אנשים אחרים. בסקרנות שומרי משקל זכו לגיבוי ממקור לא צפוי: s Applebee של מסעדות ידועות שרשרת. כעת, Estaa מציעה מאכלים עם ציון Watchers? משקל בתפריטים שלהם. יתרון נוסף של התוכנית שומרי משקל הוא שתוכל למצוא באינטרנט מספר של ערכי נקודות מזון מהיר. משמעות הדבר היא כי אתה לא בוחר הארוחות שלהם עיוורת, אבל יש לו מושג מה מזונות אלו ניתן לספק אותו או להסיר אותו עד למותניים שלו. בכל תוכנית הרזיה המשפר את הידע שלהם על התזונה להתייחס מועיל. עם זאת, הבחירה של תוכנית הרזיה היא החלטה מאוד אישי כי לא יילמד בקלילות. יהיה עליך לשקול את היתרונות והחסרונות של התוכנית שומרי משקל, כדי להחליט אם התוכנית המתאימה לך. עם זאת, אם בחרת שומרי משקל, הקפד לשמור על מחויבות במשך לפחות שישה חודשים, בניסיון להגדיל את אובדן משקל. רוצים להשיג תוצאות קבוע ומהיר במשקל? ואז להוריד בחינם את הספר:, בו תלמד מאוד שיטות מוכר אשר יסייעו לך לשרוף שומן במהירות ובכך ניתן להשיג הפיזי איכול שתמיד רצית.

Tags: