החשיבות של שיחה אפקטיבית לפעולה באתר האינטרנט שלך

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

הרוב המכריע של עסקים, אפילו אחד למשנהו \”\” לשכוח את עיקרון חשוב זה של פרסום, המכונה הקריאה לפעולה. משמעות הדבר היא כי על ידי הוספת קריאה לפעולה לדף האינטרנט שלך, אתה תהיה צעד אחד קדימה מאשר המתחרים שלך. מה שמכונה קריאה פעולה, וזה מתאים? . זה ממש פשוט… הקריאה לפעולה היא הודעה בכל מקום שלך באינטרנט דף שבו אתה מתקשר זה ללקוחות שלך מה אתה רוצה לעשות כאשר אתה מבקר את העסק שלך באינטרנט. מהי חשיבותה? עסקים רבים חושבים כי בעל אתר אינטרנט מצליח פירושו יצירת דף באינטרנט, שלח את התנועה ולראות לקבל הזמנות ולקוחות נוספים.

לא כל כך פשוט, אבל שיחה אפקטיבית לפעולה יכול לעזור את אתר האינטרנט שלך להפיק יותר לקוחות. מובטחת. איך מכינים קריאה לפעולה עבור אתר האינטרנט שלי? ראשית, להחליט באיזו פעולה אתה מעדיף מועמד לקחת. ישנם אלפי פעולות בהן כדאי לעשות, כולנו משתנים על ידי עסקים, אבל בשביל זה מאמר בואו לומר כי עסקים קטנים שלה מציע שירותים מקצועיים.ברגע מבקר המבקשים השירותים שלהם הולך באתר שלהם, מעדיף לקנות ממך בעת ביקור באתר האינטרנט שלך, מעדיפים כי התקשרת לקבלת הצעת מחיר או שאתה מעדיף להשאיר את כתובת הדוא ל שלך ולאחר מכן לשלוח לך מידע נוסף? בחירת הפעולה מספק יותר יתרונות העסק שלך ולשים מה אתה רוצה לעשות באתר האינטרנט שלך. לדוגמה, אם אתה רוצה את האפשרות למלא טופס הצעת מחיר כותב: \”כדי לקבל הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות, פשוט למלא את הטופס שלהלן ולחץ submit.\” אם אתה רוצה לשלוח לך הודעה על-ידי הטופס שלך כותב: \”אם יש לך ספקות או שאלות על השירותים שלנו, רק מלאו את הטופס שלהלן כדי ליצור קשר עם ולחץ על שלח. תקבל תשובה בעוד פחות מ-24 שעות \”המטרה של זה היא פשוט כדי להגדיל את האחוז של אנשים אשר שלח לך הודעה קשר עם העסק שלך.זכור כי ללא קריאה לפעולה את דף באינטרנט הוא רק אחד הצבעה עם המידע העסקי שלך.

צריך לשבור את ההרגל של אתרי אינטרנט אינפורמטיבי ולהפוך את הסיכויים שלך לפעול זה היתרון לעסק שלך. (רבים קוראים את סגנון זה של דפי אינטרנט החל תגובה ישירה, איפה המטרה של דף עבור המבקר לנקוט בפעולה מדיד) . נסה את זה, אפילו ב שלה פרסום מדיום אחר כמו הצבעה הניירות שלהם, מודעות, כרטיסי ביקור ועוד. מבטיח לך שזה יעזור לך להגביר את הלקוחות שלך. נכתב על ידי: Francisco גררו | פרסום יועץ גדל בתקשורת, אחד בפורטו ריקו.

Tags: