היווצרות של הוריקנים

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

הוריקן הוא שם שניתן טרופי הציקלונים כאשר אלה למערבולת להגיע באיים הקריביים. לא תמיד אפריקה ישראל. מהירות הסיבוב של הרוח סביב הציר של ההוריקן יכולים להגיע 300 קמ ש, מהירות שעלתה רק על ידי סופות טורנדו אמריקאי המישורים. מהירות הגלילה של ההוריקן הוא בערך 20-30 קמ ש, ההשפעות על דרכו הן הרסניות, גרירת הכל שהם מוצאים בדרכם. אז יש הוריקן, טמפרטורת המים חייב להיות מעל 24dc. הגודל של סופת הוריקן ממוקם בין 100 עד 300 ק מ, ואילו זה של ציקלון extratropical יכול לקבל בין 1,000 3,000 ק”מ בקוטר. כדי לעבור על פני משטחים נוזלי טרופיים, ההוריקנים הגדלת גודלו. אל הגשם, האוויר מחומם, היא מרחיבה, עולה, פועל הוריקן ברציפות כמו מנוע חום בזמן החום.

אם אנו לצייר במקטע, הזן אוויר חם רווי שזה עולה, מתקרר, עיבוי של הנוזל שבא עם זה, ויוצרים עננים באזור שמסביב ציקלון. מרכז ההוריקן נקראת עיניים, ניתן למדוד בין 5 ו-15 ק”מ. העין של ההוריקן הוא אזור של לחץ נמוך מאוד המסוגל יניקה כל דבר שמגיע בדרך שלך, המלווים כולם על ידי הגשמים נגרם על-ידי כמות גדולה של לחות מאוחסן ההוריקן כפי שהוא עובר דרך המים החמים של הים הקאריבי. העננים הללו יכול לייצר גשם של עד 5 מיליון m3 לשעה. משך הזמן של סופת הוריקן יכול להיות של מספר שבועות, הם עלולים לגרום להצפה כבד. כאשר אתה באמצע האוקיינוס יגדל שלה התקפה אלימה. הוריקן מזין המישורים האמריקאי דרך עמק Missisippi, השאירו מקבלים צריכת אנרגיה חמה אוויר רווי, אז בסופו של דבר הוריקן מותשת.

הציר של סופת הציקלון נוטה להיות מקביל לציר של כדור הארץ. על היבשה, וזה קר וללא לחות, מאבד את התנאים של התחדשות, זה נמוג. הוריקנים אחרים, עם זאת, לא לחדור לעמק Missisippi, הם עוברים לאורך החוף האטלנטי, מונע על ידי זרם הגולף, ממוקם עד 40 ד’ של צפון latitude, היכולת ללכת לניו-יורק (כמובן נכשלים בגלל הכוח שהיה באזור הטרופי, אבל מעדיף הם התדרדרו לתוך ציקלון extratropical). כמה הציקלונים המגיעות אירופה ראשיתם אותם. ראוי לציין למעשה תקופתיות של היווצרות של הוריקנים. ייתכנו מספר הוריקנים ai בשנה, אבל כולן באותה תקופה, כלל ניתנת נפילתו של הקיץ.

Tags: