הלכתי להופעה של פרל ג

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

ביציאה של הקונצרט של Codplay במדריד, בחודש נובמבר של השנה שעברה, אנשים רבים התלוננו כי הקבוצה שיחק במשך שעה וחצי בלבד. היה לא כל כך מסכים עם התלונה, במובן זה אני מעדיף לשלם 35 יורו עבור 90 דקות של espectatulo מובטחת, raffle לי את אותה הכמות עבור מושב בשורה האחרונה של באיצטדיון גרלנד לראות מדריד-בארסה זה היה פאי הכולל. אף אחד לא תוקן, עם זאת, על העובדה כי רשימת שירים נגעו Colplay היה calca אחד מהם זה הציע בלילה שלפני בברצלונה. ההבדל היחיד בין קונצרט והשנייה היא כי ב- Palau סן Jordi, כריס מרטין. שמרתי את ברצלונה מדריד 0-3, בעוד ב גויה, הפה הכי טוב עבר על שתיקה.

בניגוד קולדפליי, פרל ג’אם הוא לעתים קרובות לשנות רשימת השירים שלהם כל לילה. לדוגמה, ראוי להזכיר כי בשנת 2003 הם נתנו שלושה קונצרטים בבוסטון, שם מוצעים שלושה קונצרטים שונים לחלוטין, שבו הוא שיחק בסך 105 ושירים רק repititieron אחד: לדבטר צהוב, seamer עבור מצוינות. (כאן תוכלו לראות את מהממת פרל ג’אם הלן רשימת השירים ארכיון, עם למעלה מ-600 הופעות רישומים) לפיכך, קונצרט ודר החברה אינם רק שעתיים של מזמורים עגלות, גיטרות רב עוצמה, אבל כל הפנינג, אירוע כל כלל, נטאל. בינתיים, קולדפליי, ימשיך את השלבים של U2, הרולינג סטונז, והוא putriforraran עם מתכון שיחזרו זהה – כל לילה כדי איצטדיון שונים, עם יעד מ קל-כדי-הפעל. . כן, החיים של rockstar יכול להיות כל כך משעמם.

Betterman היה השיר הראשון של הקונצרט של הקונצרט חמישי במדריד. סביר להניח שלו הפופולרי ביותר בערכת נושא ספרד. הדקה הראשונה, הפתעה ראשונה. בקצה של הבת הם בדרך כלל מכבדים כל קלאסי, של בוב מארלי ללד זפלין, ובחרה אתמול אדי ודר? למה לא – לבנה נוספת ב- The Wall, ביחס לאחד זה סיסמאות אנטי-בוש בשני לפטר אנשים. הקונצרט אתמול, כמו כל מי מציעים אלה של סיאטל, היה נטאל פשוטו כמשמעו. אז הבחור שהיה מולי, ואני ראיתי אותם שבוע לפני Azkena, הפכו מטורף. אני צופה עוד הופעה. יותר טוב, סוגי שאנחנו רואים על הבמה שיחקו קונצרט השונה מכל אלו אשר שיחק במשך 15 שנים. וזה מראה. האדונים האלה שנושאים עשור וחצי על הכביש, כבר מחפשים אחד את השני על הבמה והבגדים לשחק שני מטרים רבועים. לא רק סיים שיר והם כבר מתחילים השני. מ שלו חדש החיים בזבז עד Evenflow. תמיד היו כמה שנשארו קאמרית, רשימת משאלות, שביתת הרעב, Baba o ‘ ריילי, אך חזרה באותם הערבים במהלך השבוע זה פשוט תנעל את עצמך בחדר שלך עם דיסק בווליום היה הדרך הטובה ביותר של להיות חופשי לחלוטין, אף אחד לא לוקח אותי זה. המתנה הגיעו בסוף, כאשר האקורדים לדבטר צהוב האחרון, בלתי ניתן לעצירה מייק מקרידי הופעל עם כנף קטנה של הנדריקס, כנראה השיר האהוב של כל ההיסטוריה. כמו בשיחות טובה, סרטים טובים, ספרים טובים קונצרט פרל ג’אם משאיר שאלות פתוחות יותר זה נותן את התשובות. במקרה זה, היתה השאלה, ללא ספק, למה ללכת הביתה הסופר רוג’ר קסס-אלאטריסטה.

Tags: