המוות ומגדל קריאה של האותיות

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

הוא ראה מאמר זה המשמעות האמיתית של המגדל ומוות במחזור של קלפי הטארוט. הם שניים המפחידים ביותר באמצעות האותיות יועצים, אולם המשמעות שלה עשוי להיות שונה מאוד. אם ישנם שני קלפים הגורמות מאוד התחושה בזמן קריאת האותיות הן המוות ומגדל. זוהי האמונה הכללית כי שני הבקעתי, בתנוחה הנכונה כפי מושקע, הן מבשר רעות מאוד, אבל זה לא המקרה. נוכל לראות איך, שעזב חשף קריאה של האותיות, משמעותם, על פי כל הנסיבות בפרט, יכול להיות שונה מאוד מה חושבים על-ידי רוב המומחים.

קיימות שתי גירסאות של המסתורין של המוות. במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר. כל אחד מהם כדי לשמש קריאה של האותיות בכל דרך פירושו מוות יוביל בעתיד יועץ. לעשות כזה הקריאה הוא להיות פשטנית מדי, ונטול לחלוטין הקפדה מדעית. באחת מהגירסאות של הטארוט, הוא רואה מוות אדם מקדמות על עיר חדשה, עם סוס לבן שלה brioso. מה למעשה הוא שמעיד קריאת האותיות בעת יציאה מסתורי זה הוא שלב בהחלט הגיע לסיומו.

מזה רגע נשלטת סדר חדש, אותו צריך להיות הפתיחה על-ידי יועץ, באותו אופן הבישוף במכתב מברך הקלה אדון חדש, אשר בסופו של דבר להכניס קצת סדר הממלכה. המוות הוא שלב בלתי נמנע בחייו של כל יצור חי. על-פי הצנועים ביותר לבני תמותה החזקה ביותר היא נתונה זה שוויוני רגיל. המוות הוא בסופו של דבר שהופך אותנו שווים. חפוזות הוא לשווא. השינוי כבר בעיצומן, אך למרות אותו יועץ. אבל זה שלב חדש יכול להיות הרבה יותר טוב מאשר הקודמת, הרבה יותר משגשגת, מועיל. לא חפוזות הוא סוד ההישרדות. במילים של התנ ך, מי הוא puting שאת חייו לאבד את זה. המגדל הוא אות אחרת שהיא לא ברוכה קריאה של האותיות. מדבר על התערבות אלוהית, אשר מגיע גל, להיטים קשה מהר ו אין שום דבר שניתן לעשות בהקשר זה. לא תמיד במגדל הכוונה הרס, תחושה של אובדן. דווקא זה יביא כי מה יש לנו בשלב זה היא למטה כמו בית הקלפים, לתת עליית החדש ופריוני שדה היכן לבנות מחדש את הבית שלנו, אולי עם ענווה יותר. בסופו של דבר, זוהי ההוראה של המגדל: להיות לא pretensiosos, לפעול עם ענווה, לקבל את גורלנו. זוהי הדרך היחידה לעמוד גם מחוץ בטראנס.

Tags: