המטוס

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

לא להיות באותו זמן לקח את המטוס או כמה זמן לוקח להגיע, אבל אני מניח אתה לא מפספס הרבה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל. ? איך אתה כבר נוסע כאן?-הדהים טאטי אמר. אם הם לא ידעו איפה הייתי? . סלח לי שקייטלין אמרה. כאשר קמתי אתמול ללכת לאוניברסיטה, שמעתי את החדשות ברדיו. מיד אני הדלקתי את הטלוויזיה וראיתי את התמונות. היססתי לכמה שניות אם כדאי או לא לקרוא אותם.

לא ידעתי אם היית רוצה… אבל אמרתי שלי כנ ל לעזאזל עם מה נכון או לא נכון. . זה משהו מאוד גדול ואני חושב שאני צריך ליידע אותם זה הבת שלהם במקום hechosa, אז אפילו לחשוב שלך ייתכן שאתה כועס, התקשרתי אליהם. לעניות דעתי דניאל טאוב יכול לקבוע . השתתפתי את אמא שלך מי מתכונן ללכת לבית החולים.

הוא החל לבכות inconsolably. לא ידעתי מה לעשות. אני התחרט לרגע על קוראים לזה. כשהתאושש, הוא סיפר לי כי הוא הודה לי שמתי לה הכל. הוא ביקש ממני את כל הפרטים של המקום ואמר לי שהיא ישירה לשדה התעופה לעלות על המטוס הראשון שהיה לאיסטנבול, זה יעשה כך יחד עם אבא שלך. ? קייטלין, לא יודע כמה אני מעריך את מה שעשית. אין לכם מושג מה אני צריך את שניהם – תמיד אמרת שאת מתייפח טאטי. א. אני חייבת להישאר לפחות שבוע עד תוצאות הדנ א הם, תנו לנו את גופתו של Sebasti?n. תארו לעצמכם מה זה אומר שיש להם ליד. אפילו אם הם כועסים עלי. אם הם החליטו לבוא לראות אותי, זה בגלל הכעס חלף. שוב אני אומר תודה חבר. . היה לך את הרעיון הטוב ביותר של חייך . אני אתקשר אלייך מחר להגיע מודע הפגישה עם ההורים שלי- . עד מחר, אם כך – ענה החבר שלו. Eespero יש לך כוח להמשיך הלאה. איך אתה מנסה את חמותך? -בתור אמא – ענה טאטי. שאל אותי אלף פעמים. מצטער, על מה שעשינו אתה רוצה להיות לצידי כל הזמן. לא יודע כמה טוב. אני עושה את החברה שלך. ? כמה אני alegro1 – ענה קייטלין.

Tags: