המפתח הוא להכין

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

במאמר זה אני רוצה שתתרכזי. המפתח כדי לנצל הזמן למקסימום; אני רוצה את זה. אנחנו ניקח כמה רגעים כדי לשקף על המפתח לטפח את המעלות מאשרים האופי שלנו ולהשאיר אותנו על הנתיב של מצוינות, אישי, מבחינה מקצועית; אני מתייחס כאן המפתח אשר יאפשרו לנו לקחת את השינוי כפי שהוא מגיע, בלי אזהרות, יציאה מוצלחת; אני רוצה לחשוב בהכנה. ישנם הרבה אנשים אשר לא הכנת. מהמכללה, באמצעות האוניברסיטה, גם בעבודה, ישנם אנשים רבים אשר לא הקדשתי מספיק זמן כדי להכין או מתכוונים לעשות זאת בזמן הלא נכון. בחייך, זה לא כדי להיות תולעת ספרים או להיות קפדן מדי אנשים, כמו זה יכול להיות, אבל יודע לארגן את הזמן שלנו. כדי להכין. הבעיה היא כי חלק מאיתנו לחכות עד הרגע האחרון כדי לנסות לתפוס אותנו על הקריאות, עבודה, מבחינת הבריאות של הגוף שלנו, וכו ‘.

באופן אישי אני חייב להתוודות כי כשהייתי במכללה זה היה אותו רשע, אשר יש לי להילחם גם אם הם במכללה, אך בהדרגה למדתי את זה אם אתה רוצה לראות תוצאות חיונית ללא הפרעות למידה: למידה הרגלים חדשים, רעיונות חדשים, דרכים חדשות לעשות דברים, ללמוד על אורח החיים יעיל יותר, וכו ‘. למרבה הצער לאוויר שולל על הלא הספיק. לא תמיד טבע תעשיות. במציאות כוונתנו היא שאין לנו זמן לעצור ולשים את הגוף שלנו, המוח שלנו, מערכות היחסים שלנו, את הרוח שלנו; אבל אם אין לנו זמן כדי לחזק את אלה התחומים החשובים של ההוויה שלנו, איך זה שלא נבזבז אותם? אנחנו יכולים לעשות משהו שונה. מאז סוף המאה הקודמת ועד השנים הראשונות של המאה ה-21, היו פיצוץ עניין בטיפול של הפוטנציאל שלנו, אכפתיות עבור כל אזור בעל השפעה ישירה על זה. ראינו איך עניין גובר על ידי אורח חיים צמחוני, עבור פעילות חי עם פעילות גופנית, על ידי שיטות של הרפיה כדי לחץ מוגזם לחימה; אבל למרות כל זה, עדיין יש לנו את הבעיה של חוסר האיזון. הכנה כי הוא המפתח להצלחה הוא המרכיב האיזון, אבל להבין את היכולת לדעת מתי אתה צריך קצת איזון. . כן, למרות שזה נשמע סותרות, מתי אנחנו מודעים לחשיבות פיתוח מקיפה של כל הכוחות שלנו, ואז נדע מתי היא כי אנו יכולים להקדיש הרבה יותר זמן לאחד התחומים החשובים הללו, כדי להגדיל את האחר.

בידינו היכולת לחיות חיים של הצלחה, מצוינות, אך לא הצלחה ולא מצוינות להגיח בוואקום או במקרה, אבל הם התוצאה של הכנת, מיזוג קבוע, הרגלים טובים יותר במחשבות שלנו, המילים שלנו, את גישתנו לחיים. . זה מה אנחנו יכולים לעשות אחרת. אולי שמעת הרבה אנשים מדברים על מה שהם רוצים להיות או לעשות בחיים, אבל כאשר אתרים אותך היטב הוא שהם אינם מוכנים לשלם את המחיר הנדרש כדי לרכוש את התנאי לפסוקית ישויות של איכות. . אבל אתה ואני, אנחנו יכולים היום לקחת החלטה שונה. הלוואי; היום אנחנו יכולים להתחיל למצוא דרך לרכוש את התנאים הנדרשים בתוך שנחיה שמחים ומלאי חיים.

Tags: