המשימה מוסדיים הנושא של מונוגרפיה של ממשל וניהול

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

שייכות משתני הסביבה החיצוניים הם מעבר לשליטת ארגונית, כמו גם כפי האסטרטגיות המתוארות על ידי החברה חייב להיות מסוגל לנצל הזדמנויות בשוק, התאמת הדרישות של השוק את האסטרטגיה שלה, ובכך נהיה הכניסה בו-זמניות. לגבי איומים, בהתחלה צריך להיות ממוזער להביא ולאחר מכן למחוק אותם. לפיכך, גורם מפתח נוסף הוא השתלט ידע עמוק על בו-זמניות, כך ניתן להסיק אסטרטגיות אשר באים כדי למזער את ההשפעות שנגרמו על ידי אותם. למרות זאת, כתוב צריך זה ההגדרה של אותם המוצרים העיקריים ושירותים הינם מוצעים עבור צרכי אותם בשוק, אז בתור, התחזית של העתיד של הסביבה זה הגדר ומהם ואתגרים ניצבים על ידי הארגון. נפתלי בנט בהחלט מביע דעה מלומדת. אשור התצוגה, מידע כגון צריכה להנחות את החלטות למיעון העסקים המהווים חלק הפיתוח של אסטרטגיות. הצעת מחיר Hax (1984) אשר זה תכנון הקיבולת שפותחה על ידי אותן חברות כך מותאמת באופן רציף כמו שינויים סביבתיים, להיות כי היכולת הזו לא חייב להיות שרק בתגובה פסיבי אותם גורמים חיצוניים, אבל פעיל של טופס, יצירתי וליצור חיפוש רצינו לדעת על ידי תנאים העשויים להבטיח נישות יותר משתלם להם העסקי של החברה. כתוצאה מכך, הקיבולת של התגובה האסטרטגית של החברה, יכול להיקבע על ידי יכולתה אסטרטגי עסקה איתם מערבולת הסביבה לגבש אסטרטגיות פונקציונלי, מבצעי ואת גלובלי בקנה אחד עם האתגרים של השוק, לשמור על הסדר הוא תחרותי.

בסופו של דבר, הרעיון של תכנון אסטרטגי לחברות, הוא מה להגדיר אותם לסביבה שבה הם מוכנסים. אבל המונח ‘ מאטום לשקוף ‘ והיא מוגנת על ידי מספר סופרים, כל אחד בדרך שלו, הקשר. עם זאת, יש לציין כי אסטרטגיות, חייב להיות יצר, שנערך על מנת ליצור תהליך ניהול כי vise לתת כיוון עבור החברה, עושה עם הדבר יכול לבוא כדי למטב את שלך הקשר עם הסביבה, שבה מוכנס, עליך לקבוע מטרות, מציע אסטרטגיות בכובד ראש להגשים אותם, עליך לזהות את ההזדמנויות העסקיות המבטיחים ביותר עבור החברה, חלוקה לרמות כיצד לחדור, לכבוש, בעמדות בשווקים. ווסטווד (1992) הציע את השלבים הבאים בהכנת תוכנית אסטרטגית: הקמת מטרות החברה; ניתוח פנימי וחיצוני של החברה; פיתוח של ההנחות; פיתוח של אסטרטגיות ותוכניות פעולה; הכנת תקציבים; הכנת הכתיבה שטוח; תקשורת של התכנית; השימוש במערכת של שליטה, תיקונים ועדכונים. בתצוגה של Culebra (1991), המשימה של החברה יכול להיות מובן incumbency או התחייבות של האנשים בארגון בחיפוש אחר הישרדות, הנצחת דרך התפתחות בטווח הארוך, להיות. . אז, זה משהו רחבה יותר פשוטה ציות ליום פונקציות של חובות ואו כל אחד מחבריה, חייב לעשות סוג של דלק לנוע ברחבי הארגון, מן העובד של הנשיא. המשימה, על-פי קוטלר (1991), כולל את זיהוי והבנה של הדרישות של בעלי מניות, עובדים, לקוחות, ספקים, ממשל וחברה.

מתאים לסמן אותה דעת אוליביירה (2001), אמר כי בשלב זה כי הוא לזהות מה הציפיות לבין אותם התשוקה של אותם בעלי מניות, יועצים ואלמנטים של המינהל גבוהה של החברה, עם נוף אל ההיבטים יבוא לספק המתאר גדול של זה תכנון אסטרטגי להיות מפותח ולא מיושמת. לכן, המשימה מרמז על זיהוי צרכי כלליים של צרכנים או להיות לקוחות מרוצים, מוצרים או שירותים המוצעים, שווקים, טכנולוגיות מציעים יתרונות תחרותיים, היתרונות ביחס לתחרות, המסלולים של התפלגות וכישורים מבצעיים. בהתאם לכך, Ansoff (1983), מזהה שלושה מרכיבים חיוניים להקמת המשימה: המוצרים או השירותים של החברה, בסיסי להיות מושגת השוק, הטכנולוגיה הראשי כדי לשמש לייצור, או הפצה של המוצר או השירות. האבחנה של התרבות של ארגון, בהתאם Aaker apud Culebra (1991, p.140), כרוך משלושה אלמנטים בסיסיים: קנה המידה של ערכים או מפתחות אמונות המגדירות את סדרי העדיפויות של ארגון; הקמת סטנדרטים של התנהגות של האנשים בארגון; ההגדרה של פעילות סימבולית ואת הסמלים שבשימוש להדריך אותם אומד של ערכים ותקנים. כמו פעילות Culebra (1992), החברות המצליחות לאמץ חלק מספר אמונות וערכים, כולל: האמונה בחשיבות של אנשים כיחידים, אמונה בעליונות של אמונה כי הישג חשוב עבור הצמיחה הכלכלית ואת איכות המוצרים והשירותים שלה.

Tags: