הסיבוב הראשון

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

מכירים אותנו הוא לא משימה קלה. ובכל זאת כאשר הצעדים שלנו סיימו את הופעות רבות נתיבים הלא נכון, יד עוזרת לנו לחזור שוב ושוב בחוכמה, נקודת המוצא. החיים לעיתים קרובות מראה לנו היקום האמיתי, עלינו לחקור ולהבין לפני שנלך לסוג אחר של מטרות. הכיבוש הגדול ביותר שלנו מתחיל הנכון שבו העולם הופך עצום, נצחי. אמנם ישנן הזדמנויות רבות שבו המיועד לנו שהדרך ואנחנו מוזמנים; לעיתים קרובות אנו דוחים את הטיול הזה, נוכל לדחות את זה, אפילו לדעת בצורה אינטואיטיבית כי כל, בטח מסתכל על זה קבלה בשלב מסוים באופן בלתי הפיך. אנו מתמקדים, לומדים להתבונן על פי שהונפקו על ידי הכביש, לאט לאט התחלתי לחיות בעולם משלה, זה מרחיק אותנו יותר ויותר של המהות שלנו. הימים שלנו להיות מטעה קל ומספקים לנו את האושר מיידית, pasajeraque, אנחנו יודעים אינטואיטיבית כי זה סותרות, ואולי בקרוב, זה יביא גדול יותר חוסר שביעות רצון יותר הידוע עד כה. במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר. זה, באותו הזמן, מתי נוכל להקשיב בפועל מרבי כנות עם עצמנו, מתמודד עם האתגר הגדול ביותר: שלנו, יו עמוק יותר, החלק הזה בנו אשר בורח כל ציר, תוויות או בלחץ, ללא צורך או הערכת שווי.

כל אחד מאיתנו בשלבים המוקדמים לנו התמודדו עם שאלות חיוניות כמו מי אנחנו, או את סיבת הקיום שלנו. נושאים לעתים קרובות לעזוב שנשכחה, טיסה זה תמיד מסתיים בתוך המבוי הסתום אותו. כל הרפתקה יספק אותנו באופן מלא, אם בעבר. לא עצרנו לפגוש אותנו. לגלות כי המהות היא משימה שילווה אותנו לאורך כל החיים, פעילות מרגשת אשר נלך לעג חדש מגביל היכן להתרחב ולגדול…

. המצפון הוא בריתנו הגדולה. כי איכות מאפשרת להתבונן מרחוק, ולהשיג כמו iuna הבנה עמוקה של מי אנחנו, מנקודה זו כדי לקבוע פעולות ומטרות שלנו, על בסיס התגובות העמוקות ביותר שלנו. אם עדיין לא כבר הפסיק, זו . רגע. . תתחיל בכך שתקשיב לך! התבונן בעצמך! לצלול, בוחנת, מבקשת ומגיבה על השאלה הגדולה: מי אני? כי התגובה תהיה הצעד הראשון לקראת יעד שבחרת במודע, גורל מסומן על ידי פעולות חדשות החזקים ביותר של כל האמונות שלך. אם אתה באמת רוצה קבועים לשנות את המפתח אתה אותך ואת הידע שיש לך על עצמך.

Tags: