הסימפטומים של הרפס זוסטר

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

לא פשוט כי אין לך תסמינים, לא אומר שאין לך הרפס זוסטר. עם זאת, אדם נגוע הרפס זוסטר מציג להט ותחושת פעימות באזור ההתפרצות של הרפס היא פונטו של להופיע. לאחרונה מצאתי אצל אפריקה ישראל אוזן קשבת . לאחר ההתפרצות מתרחשת, לפתח שלפוחיות מלאות נוזל זה שבורות ולאחר מכן ליצור גלד. אם אתה סובל חום, צמרמורות, יחד עם שלפוחיות, יש נהדרת האפשרות מזה שאת יכולה לסבול של הרפס זוסטר. כל דבר יכול לעורר את הרפס זוסטר.

בריזה קלה או מאכלים חריפים אפילו יכול לגרום התפרצות של הרפס. הלחץ ואת הירידה של מערכת החיסון מערכת גם יכול לגרום התפרצות של הרפס. שלבקת חוגרת נגרמת על ידי הווירוס זוסטר אבעבועות רוח ?. זה אותו הווירוס שגורם אבעבועות רוח. רפואי רבים חושבים כי אם אדם מוצא את התפשטות של אבעבועות רוח, הווירוס לא הולך לעזוב את הגוף של אדם נגוע. הנגיף נותר רדום, כאשר הוא פעיל לגרום ההרפס.

לפני התפרצות של הרפס, אתה יחוו תחושה של צריבה וכאב. מצב זה מתרחש מכיוון שהווירוס מופעל ומתחיל להתפשט דרך העצבים. כפי הוירוס מגיע לעור, אדמומיות מופיע באזור הזה, לאחר 2-3 ימים, שלפוחית נוצרות העור מעברי, מאוחר יותר בסוף ויוצרים גלד. התפרצות ההרפס נפוץ יחזיק מעמד במשך 2-3 שבועות עד העור חוזר לקדמותו. שלבקת חוגרת השלפוחיות עשויות להופיע הקדמי, במרכז הפנים, החלק התחתון של הפנים, הצוואר ואת הפה, חזרה, הזרועות, החזה, הידיים והצוואר. לפעמים פריחה ברצינות להתפשר הפנים, העיניים, הפה והאוזניים אם הרפס מתרחשת עצב הפנים, זה יכול להוביל פציאליס, אובדן שמיעה, ואובדן של טעם. במקרים מסוימים, הרפס יכול לגרום כאב עצבי שיכולה להימשך שנים אחרי התפרצות פריחה. הרוב המכריע של הרופאים יכולים לזהות הרפס זוסטר על ידי חומרת הסימפטומים. לא אין תרופה עבור תפסיק הרפס. כל מה שנותר לעשות הוא לקחת משכחי כאבים ללא מרשם כדי לעזור עם הכאב וחוסר גירוי. אם אתה מצא שימושי עצות אלה, ניתן למצוא עוד רבים ולהתחיל במהירות לעשות שינוי אמיתי בחיים שלך עושה. קח כמה דקות כדי לראות טיפול מתקדמות כדי לסיים את ההרפס (זוסטר, שפתון, באיברי המין או מה בכלל)-.

Tags: