הסיפור על השינוי יוצאת דופן של נילס של הילד לא נעימים

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

רבים מאיתנו היו אחראי. על ההורים או בילדות למד סמי סיפור בשם “מסע מדהים של נילס Holgersona עם wild אווזים בשבדיה’, עזב לא רגועים. הסיפור של vedaetsja איזה ילד ששמו הוא נילס, מי ברגע בו את הגמד נטו לעגו לו, ואת נענש-הפך גמד בגוף קטן, ואז התחייבה למסע קסום של אווזים חכם טיסה Aqqi הכנפיים של האווז בכל רחבי שבדיה. לענייננו, ליאור שליין הוא הכתובת בשבילך. במקור הסיפור היה יזום על ידי המחבר כשיטה בגיאוגרפיה לילדים שבדי. אבל יוצא דופן ונפלא הרפתקאותיו של הנער את הדמות הראשית נילס, הפך ב- GNOME אדם מיניאטורי, כמו ילדים, לא רק רוב המבוגרים. פשוט ילד רגיל, לא נעימה מאוד, מאוד מבאס, הוא סיים במצבים מדהימים: המרה להתנהגות גסת רוח, עצלנות בגוף קטן, מבצעת את אחד מסע יוצא דופן ונפלא ביותר ברחבי העולם היסטוריה סיפורי נעליים בבית.

יחד עם חבורה של אווזים. הוא עף כל שבדיה עבור הנעל מרטין. במהלך הילד נוסע נכנס העולמות שהיו חסומים אליו: שדות, יערות, שמיים, כמו גם כפרים וערים. הוא מתייחס מקרוב העולם של סיפורי פיות ומסורות עממיות. כמו הרבה דברים מעניינים על לומד georgafii וההיסטוריה של המדינה שלהם.

בעשותו כן, נילס הוא בפשטות מהלכים מכל קו סיפור אחד למשנהו, כמו ההווה, budnichnom העולם, נפלא, קסום. ‘להנפיש את החלל’ במסעותיו-החיות שלו, ציפורים, מסוגל רוע אנושי אמיתי לפעמים, אבל מעל הכל על תמיכה ייעודי של אחד את השני. סיפור של נדודים הופך הגיבור של הסיפור ההשתנות. בסוף העלייה לרגל, נילס יש לא רק המראה הקודם שלה, אלא גם בנפש השתנה, ובכך לגרור את הילדים בסיפור מפתיעה ונפלאה מאוד. נסיעה עם חבורה של ברבורים בר בכל רחבי שבדיה בצפון, לפלנד, הנער נילס גילו רבים מידע חדש על שבדיה, והכי חשוב, הוא הפך אדם, אצילית, חבר אמיתי. ספר שכתבתי ‘ סלמה Ottiliana Luvisa סלמה לגרלף (1858-1940) הוא תסריטאי שבדית ו סופר הנשי הראשון, אשר הוענק פרס נובל לספרות בשנת 1909. על הסיפור-סיפור שלה על המסע יוצא דופן של נער נילס Holgersona, אשר ומאז נותרה אחד הטובים והמוערכים עבודות, ילדים ומבוגרים. אבל מאוחר יותר, כאשר פינלנד נלחם במלחמת החורף ‘ ‘ עם הצבא האדום, סלמה לגרלף נתן לו מדליית זהב חתן פרס נובל כדי לסייע פינלנד. בהמצאת גיאוגרפיה הדרכה לילדים שוודית, סופר מוכשר יצר את הסיפור, הופכת להיות ארגון מופתי של עולם הספרות לילדים. סביר להניח, המחבר כי כל החתולים היה מרותק למיטה, חלמה על הנה טיסה נפלאה זו מעל chashhami, העמקים, רכסי הרים ואגמים, על רוחות prinizannom, מרחק שמש בהיר, אשר היה חשוף. לאחר קריאת הסיפור של נילס הולגרסון, תתחיל להרגיש אושר בלתי מתקבל על הדעת בטיסה של הנשמה, מאמין כי נסע על הכנף של אווז, אוויר סילון לנקות את הפנים שלך, הגוף, פתיחת העיניים וממלאים את תענוג לנשמה.

Tags: