העיר במדעי החברה והרוח

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

העיר ואת הרוח כדי 9 חודשים לאחר ההתקפה המוסלמי על ארצות הברית, הייתי צריך להפוך את הטיול הראשון שלי בניו יורק. הטיול שלנו עם 2 חברים אין שום מטרה חולנית היה רק מקרים שהיו לנו להיות שם באותו הזמן. אם זה מדבר על הערים ניו יורק היא נרדפת מושלם של סטריאוטיפ עירונית כפי שהם באים יחד במבנה שלה כל האלמנטים שאנו מאמינים הם בוחרים חלק עיר: אנשים, אדריכלות מסורת, היסטוריה משותפת, הכוח הפוליטי והכלכלי, הגיוון, במקרה של NY, המגוון האתני והשפעתו כל המוזרויות שנמצאו האי העצום הזה זה גם נותן את אופיו של הזהות גיאוגרפי, כי כמו הרבה ערים מימי הביניים, כאן טמונה חלל פיזי מבודד. לא נסעתי הרבה בהשוואה המיעוט הזה של הצ’יליאנים קוסמופוליטן, אבל מספיק שיש התייחסות אלמנטים, מאפשר לי לעשות אתר אינטרנט עם מידה מסוימת של תוקף לאותו נושא שמדאיג אותנו. מצד שני חלק, הדמיון שלי עפה במשך שנים רבות נופים עירוניים וכפריים מתקופות שונות מכוסה שלי והרקע ההיסטורי. לזכור הרבה המדיניות האוטוקרטית, יש אפילו של הצילום, התמונה בחלון של החדר שלי של מלון קטן עבור bussinesman ממוקם על 2e עם 42u. זה היה כמו החדר האחורי של העיר הגדולה של המודרני כפי שהוגדרה Manzanaa נהדר או ניו יורק על ידי היסטוריונים של תקופתנו נוכח רומא. זה היה חצר המוקפת בניינים, איפה המדרגות של אש במבנים אילו מינים של מרפסות היו תלויים מהם, התושבים של החנות הזאת היו מרופדים הרצפה עם שטיח ירוק השיחות, אלה המשמשים בתחומים של כדורגל, עם מטריות פתוחות, הרבה צמחים, חתולים שמנים נח על ערסלים או ריהוט מרפסת זה עיטרו כזה נווה מדבר אורבני היו.

זה היה אולי התכונה הגדול ביותר, לעניות דעתי, כי באותו זמן חשפת אותי מידה מסוימת של האנושות של תושבי מתחם רומא במאה ה-21. בחיפושי אחר כך האנושות מוסתר מאחורי השחקים, בפרט אדישות הזאת בניו יורק ‘, מגדיר את זה, ולכן מייצג את ייחודיותה של תושבי העיר, אפילו יותר עבה יותר הבטון מבנים מונומנטליים ללבוש, אנחנו אגלה לי ויש הרפתקנים חברים שלי, חזון העולם מתנגד לחלוטין את אמריקה הלטינית מזהה בתרבויות שלנו והוא שם שבו נולד זה מלל נלווה , בחיפוש של האנושות עירוני באזור זה של העולם. מיגל לאון-Portilla כדי מגדיר את הרוח: מה הם מדעי הרוח? לא קל לענות על שאלה זו. בשעה הסיכון של טעות, אניח לומר כי הרוח משולבים על-ידי את ענפי הידע, כולל אלה רגישים, אשר קשורות באופן הדוק יותר בני אדם. לענייננו, טבע תעשיות הוא הכתובת בשבילך. מדעי הרוח כוללות לדעת למה שהיינו או הסיפור ואיכשהו גם לארכיאולוגיה, פרהיסטוריה. הנתיב המלא של בני האדם על כדור הארץ הוא נהדר יכולות במסגרת מדעי הרוח. בכך, הם, כמו ענפי.

אני לא יודע, לא יודע אחרים מגביל. הוא מתחם אז, את החיפוש של האנושות זה רגיש בתוך שטח זה שבו מתכנסת מאות תרבויות זה יוכלו לאחד בצורה של חיים או דרך חיים, where practicamentea אינו ניתן לזיהוי, לפעמים אתה חושב, בלתי אפשרי של חיפוש. טיול לקובה ופנמה אחרים אירעה תופעה הפוכה די לי. מציאת אותם הסימנים של האנושות של אנשיה היה נוכח בכל אחד מהם, חלק ההילה הקולקטיבית על ידי נגיד זה בכל דרך. לאחרונה מצאתי אצל חברת טבע אוזן קשבת . . זה לא אותו הדבר למטיילים כמונו שחור או enTimes היספני נושא כלים, הטיילת או העיר העתיקה של פנמה. . אז, השאלה מתעוררת ועושה לנו לשקף ואני חושבת היא: למה מרחב פיזי יכול להפוך אדם מישהי אחרת, הקובע את הנוכחות של האנושות התהפך בין מבוכי בטון של מטרופולין? ברור שהתשובה אינה השטח הפיזי, לא יעשה או לא אנשים, כמו תושבים אלה, בקצב עצום הם allochthonous של קהילה זו. כיצד לנהוג ברכב, לצאת בסופי שבוע, יש כלב, ילד אחד בתקווה מעל הם דברים טבעיים ורוצה אולי מישהו נפוצות, מייצגים פעמים רבות, הישגים עצמם השיגו אושר. מטרות מיוחד עבור כל אחד מאיתנו, מקבלות על האי של מלט הוא כמעט שימרה. עיר שבה כל שעה חניה לא יעלה על הדעת, עם הצטופפו ברחובות, מוניות, ואן והופך מטען רכב, לפעמים לנסוע אינסופית, בעל הרכב שטויות. אותם גורדי שחקים הם מארזים של עבודה, חלק גדול laa חיים אנשים בבניינים הישן, ללא מותרות, מקומות בהם פתח מוערכים מאוד, שאותם ילדים בשפע על ידי מחסור שלה שווה כי חיית המחמד, היא עיר של העוברים ושבים. עדיין מחפש לאנושות אבוד, אני מדבר על מדתו אינטימי ורוחני, לא תרבות, כי אם זה טוב ייצג בעיר הענקית הזו. יש תרבות אבל לא האנושות, ואז קראתי את שזה שם התרבות ללא אנושיות? ככל הנראה אם הוא קיים, מה שהיה פעם סתירה היום היא מציאות היא לא פחות ולא יותר: הטרנספורמציה של האיש יחידת אדם חברותי, נגמר בניצחון אינדיבידואליזם קולקטיביזם, יותר או פחות לפוף המין האנושי. מאת: נלסון א Gallardo פרארה.

Tags: