הרגלים של האכלה בריאה על אובדן משקל

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

הרגלים של כוח בריאה זה עבור אנשים רבים, אותם הרגלי מזון מקושרים אחרים פעילויות היומיום, יש אנשים אותם הוא כמעט בלתי אפשרי לא לאכול בזמן רואה בטלוויזיה, לדוגמה. אנשים רבים הם נעשים גם לאכול בתגובה לגירויים רגשיים מסוימים, כגון שעמום, בדידות, עייפות, כעס או חרדה. הרגלי חיים אלו יכולה להיות קשה מאוד לשבור, הדרך היחידה לעשות זאת היא להרגלי חדש טופס באמצעות שינון מדי יום. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע. להתנגד שלהרגל אוכל משפחתי יכול להיות מאוד קשה בפעם הראשונה, אבל זה הופך להיות יותר ויותר קל, וזה תוך חודש של מאמץ מתמשך יכול להיות הרגל רע זה מוחלף על ידי הרגל בריא. ירידה במשקל, אסטרטגיה זו הגיע להיות המכונה “שינוי התנהגותי”.

העצות הבאות יכול לשמש כדי לעזור להשיג אותן התנהגויות אוכל יותר בריא: הכרה ברווחים שווים לפחות ארבע ארוחות ביום, שלוש עד ארבע שעות של ההבדל, על מנת לשמור על חילוף חומרים מהיר שלהם. להימנע דילוג על ארוחת הבוקר, והיא להפוך את הארוחות שאתם אוכלים פחות או יותר שוות בגודלם או הפחתת מעט על גודלו של החלק שעובר היום – ערב לא צריך להיות הארוחה העיקרית של היום. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. לאכול לאט, עוזב את המזלג בין ביס ביס, לא לקחת אותה שוב עד בולע ללעוס את כל מלוא אוכל לפחות 10 פעמים לפני שאת בולעת. סט במקום בבית (או במשרד), נסה לאכול את כל הארוחות גם זה אפשרי במקום הזה. זה יכול לעזור למנוע אכילה ללא חוש במטבח או על שולחן העבודה שלך. לאכול היטב – להימנע להיות מעורב בפעילויות אחרות, כגון צופים בטלוויזיה, עובד או מדברת בטלפון באותו זמן. הימנע משמירת המזון בכל מקום בבית, מלבד המטבח. לבירורים בנושא יש לפנות ל לן רוזן שמבין יותר ממני. שמור מזונות כמו עוגיות לא לתצוגת בקלות שזה יכול לתת לך לרצות.

לאכול יותר. כאשר קדימה של קניות, להכין רשימה מפורטת מראש, להחזיק מעמד. להימנע לקנות את פיסת מזון ולנהוג של החלפה בו על ידי אלטרנטיבה בריאה יותר, מבלי להתפשר על הטעם. השתמש צלחות קטנות יותר: מחקרים הראו כי החלק באותו גודל של כל תבשיל קטן יותר נראית. גדולה למעשה, הדבר יסייע לך להימנע אכילת יתר. הרגל שלי לא לאכול הכל על הצלחת, גם כאשר אתה מעט לעיל. הרוב המכריע של האנשים הם נעשים לאכול עד לצלחת נקיה, וכדי לא להרגיש מלא, וזה יכול לעזור לתקן את ההרגל הזה. כל הטכניקות הקודמות, עשויה להיות שימושית בשעת אכילה, יצירת הרגלים בריאים יותר.

Tags: