השקעות במתכות יקרות

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אחד הקורסים השקעה חלופיים כדי לייצר הכנסה גידור סיכונים אינפלציוניים משקיעים מתכות יקרות באמצעות פתיחת חשבונות מתכת מוקצה. בתוך נכון לעכשיו, המצב הוא חיובי עבור זה, כי העלות של מתכות יקרות פחתו ויש לו פוטנציאל צמיחה משמעותי: את הרווחיות של השקעות כסף עבור 2 חודשים (מ 2008/10/21 כדי 2008/12/20) היה 25.72%, זהב – 11.22%. חשבונות מתכת – הוא חשבון הבנק, אשר רשומות נכסים מתכות יקרות היא 0.9999. ברוסיה, בבנקים כיום לספק את האפשרות של פתיחת חשבונות, פלטינה, זהב, כסף ופלדיום. ליד פתיחת חשבון בנק רשומות על חשבון הלקוח שילם את הסכום של זהב על בסיס הערך הנוכחי שלה בשוק העולמי (לפי ציטוטים בשוק בלונדון או למכור בשער של הבנק המרכזי). כי זה לא זהב עוזב את הכספות בבנק, בטענה במע”מ לא להתעורר. כאשר תסגור את החשבון, הבנק משלם המשקיע את הערך של זהב בחשבונו במחיר הנוכחי. פתיחה וסגירה JMS בנקים לגבות עמלה שהיא בדרך כלל לא יעלה על 0.5-1% של המתכת. חשבונות מתכת מרגישה מנותקת כמו הרובל קבוע ופיקדונות במטבע חוץ הם פיקדונות הנוכחי. חשבון הפיקדון נפתח לתקופה מסוימת. בעלי חשבונות כאלה הכנסות לא רק עלות מוגברת של מתכות יקרות, אלא גם בשל הריבית שנצברה על פיקדון כזה הוא לא כסף, אלא במתכת. חשבון הפיקדון מיועד למשקיעים המעוניינים לבצע השקעות אמין ולא הולך להשתמש בכספי במשך כמה חודשים, ואת הנוכחי הוא מתאים יותר למי שרוצה לעשות לטווח קצר ספקולציות בשוק המתכות היקרות. זהב וכסף יש תמחור יותר לחיזוי דינמיקה: עקב כמות משמעותית של מסחר גבוה מחירי הביקוש וההיצע של מתכות אלה הן יותר לחיזוי לעומת פלטינה ופלדיום, שיש להן מאפיינים בודדים. מתכות הקבוצה פלטינה מתאימים יותר עבור משקיעים מוכן להשקיע די מדיניות אגרסיבית, כולל ספקולציות. החיסכון במע”מ – לא היתרון היחיד של חשבונות מתכת. מיסוי הכנסות מתכת מהווה מאוד אטרקטיבי עבור המשקיעים. קוד מס מטיל חובות על חישוב כל והעברת ההכנסות ממסים למשקיע: הוא חייב לעשות ולהגיש דו”ח המס אם עסקאות זהב היו רווחיים. המס על הכנסה של 13% ישולם רק על חשבון הריבית של מתכת – בזמן צבירה, ולהגדיל את שווי השוק של זהב בחשבון לא ממוסים.

השקעות זהב יהיה רווחי יותר ובטוח יותר מאשר שוק המניות, כאשר במחצית הראשונה של 2009 על רקע מצב הכלכלות ברחבי העולם יכולים להתחיל את העצרת, שבה, לעומת זאת, עלול בסופו של דבר עד אמצע השנה. על תחזית מריל לינץ’, את העלות של אונקיה בקרוב לפרוץ את השיא ההיסטורי של 1030 דולר, נרשם במארס 2008 על ידי יוני השנה יגיעו 1,150 $, גם רוב האנליסטים צופים כי המתכת היקרה יעלה במחיר, אם כי לא כל כך חזק, על פי התחזית החציונית של 20 אנליסטים שנסקרו על ידי בלומברג, המחיר הממוצע לאונקיה טרוי בשנת 2009 יהיה 910 דולר, וארבעה מהם צופים כי עד סוף השנה מחיר הזהב יעלה אלף דולר צידניות האופטימיות שלהם העובדה כי הזהב עולה השנה השמינית ברציפות, זוהי תקופה של צמיחה הגדולה ביותר מאז 1949. בשנת 2001 ערך שלו מול הדולר שילש. אבל אפילו הספקנים סבורים כי הדינמיקה של מחיר הזהב יהיה גבוה יותר מאשר בשוק הכללי. במריל לינץ’ מאמינים כי הזהב יעלה במחיר כמו האינפלציה ועל הדפלציה על האיום אשר המערב גדל בצורה חדה על ידי בנקים מרכזיים מובילים את הנפילה במחירי הסחורות לאחר הפחתות ריבית. “זהב מרגיש טוב בתקופה דפלציה, עם הפחד מתנשא וחוסר אמון במערכת הפיננסית מגדיל את כוח הקנייה של הכסף ואת ערכי הנכסים נופלים “- מסכים GoldForecaster.com האנליסט ג’וליאן פיליפס. גרם גם לעלייה במחיר במקרה של אפשרית היחלשות הדולר. “כאשר אין אמון במטבעות זהב, שומרת על הערך שלה. אנשים ימשיכו לטפל בו כחלופה להשקעה “- אמר אנליסט AltVest בלומברג המסחר ברחבי העולם טום הרטמן. הערכה של המתכת היקרה יהיה ולקדם את הסערה הכלכלית המשיכה. “אנחנו חייבים להתכונן חזרה על הבעיות באזורים אחרים, בשווקים אחרים, בצורות חדשות. כל זה רק לטובת שוק הזהב כמו משקיעים יותר ויותר להבין מדוע זה שיחק תפקיד כה חשוב בהיסטוריה של כסף “, – צופה ג’וליאן פיליפס. חשבונות מתכת – הוא חשבון הבנק, אשר רשומות נכסים מתכות יקרות היא 0.9999.

ברוסיה, ב בנקים הזמן לספק את האפשרות של פתיחת חשבונות, פלטינה, זהב, כסף ופלדיום. בעת פתיחת חשבון, רישומי הבנק על חשבון הלקוח שילם את הסכום של זהב על בסיס הערך הנוכחי שלה בשוק העולמי (ב בלונדון ציטוטים בשוק או קצב המכירה של הבנק המרכזי). מאחר שבמקרה זה זהב אינו משאיר בכספת בנק, עילת המע”מ לא להתעורר. כאשר תסגור את החשבון, הבנק משלם המשקיע את הערך של זהב החשבון שלו במחיר הנוכחי. פתיחה וסגירה JMS בנקים לגבות עמלה אשר בדרך כלל לא עולה על 0.5-1% של המתכת. מתכת חשבונות מרגישה מנותקת כמו הרובל רגיל פיקדונות מט”ח, תעודות פיקדון והם הנוכחי. חשבון הפיקדון נפתח לתקופה מסוימת. בעלי החשבונות משולמים לא רק על המתכת היקרה יותר יקר, אך גם בשל הריבית שנצברה על פיקדון כזה הוא לא כסף, אלא במתכת. חשבון הפיקדון מיועד למשקיעים המעוניינים לבצע השקעות אמין לא מתכוונים להשתמש בכספי במשך כמה חודשים, ואת הנוכחי הוא מתאים יותר למי שרוצה לעשות לטווח קצר ספקולציות בשוק המתכות היקרות. זהב וכסף יש דינמיקה תמחור יותר לחיזוי: עקב כמות משמעותית של הסחר ביקוש גבוה ומחירי אספקת מתכות אלה הן יותר לחיזוי לעומת פלטינה ופלדיום, שיש להן מאפיינים בודדים. קבוצת המתכות פלטינום מתאימים יותר עבור משקיעים מוכן להשקיע די מדיניות אגרסיבית, כולל ספקולטיבי פעולות. החיסכון במע”מ – לא היתרון היחיד של חשבונות מתכת. מיסוי ההכנסה על מתכת חשבונות מאוד אטרקטיבי עבור המשקיעים.

קוד מס מטיל חובות על חישוב כל העברת כספי המסים למשקיע: הוא חייב לעשות ולהגיש דו”ח המס, אם עסקאות זהב היו רווחיים. המס על הכנסה של 13% ישולם רק על חשבון האינטרס של המתכת – בזמן צבירה, ולהגדיל את שווי השוק של זהב בחשבון לא ממוסים. השקעה בזהב יהיה רווחי יותר ובטוח יותר מאשר שוק המניות, שם במחצית הראשונה של 2009 על רקע מצב כלכלות ברחבי העולם יכולים להתחיל את העצרת, שבה, לעומת זאת, עלול בסופו של דבר עד אמצע השנה. לפי תחזית מריל לינץ’, את העלות של אונקיה בקרוב לפרוץ את השיא ההיסטורי של 1030 דולר, נרשם במארס 2008 על ידי יוני הנוכחי השנה יגיע ל 1150 $, רוב האנליסטים צופים כי גם המתכת היקרה יעלה במחיר, אם כי לא בצורה כל כך חזקה, על פי התחזית החציונית של 20 אנליסטים שנסקרו על ידי בלומברג, המחיר הממוצע לאונקיה טרוי בשנת 2009 יהיה 910 דולר, וארבעה מהם צופים כי עד סוף השנה מחיר הזהב יעלה אלף דולר צידניות האופטימיות שלהם זהב הופך יקר יותר עבור השנה השמינית ברציפות, זוהי תקופה של צמיחה הגדולה ביותר מאז 1949. ומאז 2001 את עלות מול הדולר שילש. אבל אפילו הספקנים סבורים כי הדינמיקה של מחיר הזהב יהיה גבוה יותר מאשר בשוק הכללי. במריל לינץ’ מאמינים כי הזהב יעלה במחיר כמו אינפלציה, דפלציה איום אשר המערבית בתוקף עלה לאחר הפחתות הריבית על ידי בנקים מרכזיים מובילים את נפילת מחירי הסחורות. “זהב מרגיש טוב בתקופה של דפלציה, כאשר הרקע של פחד וחוסר אמון במערכת הפיננסית מגדיל את כוח הקנייה של הכסף, ערכי הנכסים נופלים “- מסכים GoldForecaster.com האנליסט ג’וליאן פיליפס. גרם גם לעלייה במחיר במקרה של היחלשות אפשרית של הדולר. “כאשר אין אמון במטבעות זהב, שומרת על הערך שלה. אנשים יהיו לשקול אותו כחלופה להשקעה “- אמר בלומברג אנליסט AltVest בעולם המסחר טום הרטמן. מחירים גבוהים של מתכות יקרות יתרום מהומה המשק. “אנחנו חייבים להתכונן חזרה על בעיות של אחרים אזורים בשווקים אחרים בצורות חדשות. כל זה רק לטובת שוק הזהב כמו משקיעים יותר ויותר להבין למה זה שיחק תפקיד כה חשוב בהיסטוריה של כסף “, – צופה ג’וליאן פיליפס.

Tags: