השקר של “אין לי זמן”

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

מי שלא קיבל בעבר את התגובה הוא כי אני לא צריך זמן היו בקשות כגון בעת??. או למה אני לא כותב?… מניעת זמן הוא אפשרי השקר הנפוצה ביותר.יש לנו כל הזמן, אבל זה לחמש את סדר העדיפויות שלנו. אולי מעדיף מאשר לשכב, אתה יכול להיקרא משפטים and. לא גמור.

מבלי להתחיל. זה לא כי אין לי זמן, היא כי אין לי זמן בשבילך! . זה אכזרי הכחשה… אתה רוצה להאמין כי אולי (בבקשה!) אדם כזה הוא כל כך עסוק הזה באמת שלא, אבל לא. . לא, לא ולא. במילים אחרות, אפשר לומר: הוא כי אתה לא מספיק חשוב, אתה יודע? מעליך לתת לי מקלחת, בירה אותי בזמן שאני רואה את הטלוויזיה, הולך לחדר כושר, לקרוא קצת, צ’אט, יוצאת עם החברים שלי.

ואת בלבד, רק אם אחרי זה. אני עדיין רוצה וגם מרחב של זמן. אני לא יודע איזה מילוי, תראה אותך. אז, chata, קשה מאוד בשבילו לגעת. הדוגמה חל לא רק על חתיכת בחור טוב שמשאירה אותך חסר נשימה, ברגע שאתה רואה את זה. זה גם שווה לחבר הכי טוב שלך, השכן שלך, אמך, אחותך, עבור החבר שלך… אם אתה שומע לי זמן בתגובה כמה הצעות או בקשות לטובות שלך. לא, אתה יודע. יש לך הערכה: נמוכה. להם אתה לוותר לחלוטין ואת לכבוש מקום כה נמוך ברשימת העדיפויות יותר עדיפות מועדות את רשימת המטרדים. זה נשמע קשה, הופך את הגב. לאף אחד להגיד לך. החיסרון זה תירוץ כדי בשימוש archi. בנוסף ניתן להזמין את אותם הרגעים חלקלק פנאי שאינך יודע מי למלא. כי אתה אומר כאשר אתה רוצה, להחזיק בכוח הרוח, הגשם, גאות והוריקנים מהמתחרים ב- tromba. לא מאמין לי? קבל זיכרון. אני בטוח שיש לך משהו שבשביל מישהו. אל תעשה יותר מאשר לדחות ולדחות. עד שתתפנה. כלומר, עד מספיק לך לעשות הכל זה המקום, יום אחד תמצא את עצמך מסתכלים לחשוב התקרה על אילו אפים, לפתע אדם עולה לי בראש, אני אתקשר menganita. ולהתחיל. עם טיפוסי Ayyy. מצטער זה כל כך הרבה זמן עבר. זה מצב מאוד עסוק. אם או האם? . אההה! מה יוצא מן הכלל לפענח את השפה?

Tags: