התפתחות קוגניטיבית באמצעות משחק

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

האזור הקוגניטיבי מתייחס איך הילד מקבל את המצפון של עצמו ואת סביבתו, כישויות נפרדות. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אפריקה ישראל. כפי שהוא מתפתח, את קשריה עם חפצים או אנשים המקיפים אותו הם הופכים מורכבים יותר. לכן, המטרה העיקרית של אזור זה הוא כי הילד לפתח אסטרטגיות קוגניטיביות שיאפשרו לה להסתגל הבעיות היא נתקלת בשנים הראשונות. הפסיכולוג השוויצרי ז’אן פיאז’ה תיאר את הרעיון של אובייקט בעמידה בתור אחד ההישג קוגניטיבית החשוב ביותר בהתפתחות של ילדים. בתחילה, התינוק רואה יש רק מה שהוא רואה או נתפס באותה תקופה. קצת לאט, וכפי הופך להיות מודע כי זה משהו שונה, מופרדים מן אמא שלו ואת שאר הסביבה שלך, הוא לוקח מודעות גם את האובייקטים או אנשים קיים גם אם כרגע אתה לא מקבל אותם.

הסיבה לכלול כאן את המשחק הוא שזה כנראה הגורם החשוב ביותר בהתפתחות הקוגניטיבית של הילד, מאז העיקרית שלו חוויות למידה זמינים עבור אותו. במשחק הקוגניטיבי הוא זה חושף את ההתפתחות הנפשית של ילדים. זה סוג של המשחק הוא שינוי כמו הילד מתקדם בהתפתחות קוגניטיבית. מתקדמת קטן מן המשחק חוזרות המורכב תנועות שרירים פשוטה (מגלגל כדור). . הנה המשחק בונה (לבנות מגדל של קוביות), אחר כך כבר ניתן לקרוא משחק סימבולי (לשחק המורה, אמא, הרופא, וכו ‘), ואז לעבור את כללי המשחק רשמית (דמקה סינית, וכו ‘.). התפתחות קוגניטיבית המשחק יוצרת ומפתחת מבנים נפשית, לקדם יצירתיות:-משחקים מניפולטיבי הם כלי של פיתוח של חשיבה. -המשחק הוא מקור של למידה שיוצרת אזורי פיתוח פוטנציאל.

-פעילות פנאי מעוררת את תשומת הלב ואת הזיכרון. -ייצוג או המשחק הסימבולי מקדם רנאאוט קוגניטיבית. -המשחק מקורו, מפתחת את הדמיון ואת היצירתיות. -המשחק מעודד אפליה שהשרתים, חשיבה מדעית, מתמטית. -המשחק הוא תקשורת ומקל על התפתחות שפה מגובשת. -בדיוני המשויך המשחק היא פיתוח של חשיבה מופשטת.

Tags: