ואניה Diadia

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

הקרנת הבכורה של “הדוד וניה” תיאטרון וכטנגוב הפך לאירוע-ידוענים אשר רווחים של מכל הז’אנרים, מ Tabakov ל Kabaeva. שיחק את תפקידו ואת השערורייה האחרונה, כאשר לא היה בזזו המנהל האמנותי של תיאטרון (מנהל ההופעה), אך למרבה המזל היו. אז מהפרמיירה הזאת מראש כבר מחכה למשהו. ועבד, כאילו מחשש חזרה, הבמאי Rimas Tuminas במידה ניכרת על מחזות פרצופים מוכרים. פרופסור Serebryakov שיחק בעבר על הסף גרוטסקה, אבל הוא כמעט התופת תו, הוא הציג ולדימיר סימונוב, בבירור עובר את הקו הזה. בנט כמו בוגר, אלנה אנדרייבנה הפכה חיה עצלן עם מודל לשעבר שכירי חרב. אפיפית- צ’ארלי צ’פלין בסיר, עם מקל.

לודמילה Maksakovoj (מריה Vasilyevna) גרוטסק מנוון לתוך היפרבולה. לקבוצה הזו של ליצנים, התו אקסצנטרי ביותר אשר תומכת האחות נועז-מרינה גברת זקנה עם קצפת bukljami והשפתיים מומצאות. Astrov אפילו יותר מזכיר לוחם גיבור מאשר על הרופא. כאשר הוא מתחיל לדבר, זה לא יומני. אפילו סוניה, אמירת הנאום הסודי ביותר, הופך נואם על הפודיום. אולי רק הדוד וניה, אשר ממוקם באופן אידיאלי נופל בחשבונית Makovetskiy סרגיי מתנהג שונה מכולם.

מקובצקי מנגן את “מוזר”. אחרי הכל, אומר Astrov אותו זה נורמלי מצב האדם להיות מוזר. . אז, זה הדוד וניה… ילד גדול-תמים וטוב לב זה הומו קטן פתטי הוא החיה היחידה נשמה בין אנשים-בובות. Tuminas, מאסטר, ללא ספק, והביצועים זו אינה ללא סוג של וירטואוזיות. אבל המפל טריקים, לא חוסכים פנטזיה במאי קולנוע, אמר רק בצ’כוב שהוא לא מאמין. וזה מה שקורה כאן, נראה הנדוש ומשעמם כמו האפור ביום סתיו. . זה מבט מחוץ מבנק אחר. כלומר, זר ואניה Diadia ומרוחק.

Tags: