וירג

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

וירג’יל בקבוק רועה (1906-1996) – לה שתמיד נילחם.. אבל המשטר המשפטי שלנו הוא הרפובליקה. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . וירג’יל בקבוק Pastor. הקול של בקבוק לא ידוע סופר רועה הוא של סופר עבודה חשובה כמות, איכות, עם זאת, נותר ידוע גדול עבור קוראים ספרדית. גישתו romanticize אודות ספרדית חי החל העימות שלו עם המלחמה עד שלהם יעדים חדשים בגלות, לעבור את הטיסה נורא לעבר מקום מגוריהם, חדש להראות שיש סופר הרעיונות ואת היכולת לספר לנו החיים הללו. על-ידי סדרה, לפי גישתו פרסם הרומנים הבאים: מלחמה, מאחר שותק פעמונים (1953); הטיסה, וכך נפל הקוביות (1959), צומת (1962); Exile, אולי מחר (1965). סדרה זו הושלמה, במלחמה עם encantada בבל, שלא פורסמו, גלות, אפל לילה, פורסמו, הכביש (1979), שעות כל פצע (1986) וניצחון הגדול האשליה (1988). בקבוק Virgilius Pastor נולד ב- Alcoy, אליקנטה, 27 באוקטובר 1906 ומת ב Gij?n ב 30 דצמבר 1996.

בנו של פוליטיקאי הרפובליקני ג’ון בקבוק Asensi, מייסד הסוציאליסטית רדיקלי עזב שר המשפטים של הרפובליקה הספרדית השנייה. עם עשר שנים של גיל הוא עבר עם משפחתו להתגורר ב מדריד. הוא למד בתיכון ב מכון דה סן איסידרו, מאוחר יותר, להשיג תואר ראשון למשפטים אוניברסיטת מדריד. הוא מזין את הגוף של quartermaster חיל הים בו מסתכם קפטן. הוא הצטרף עורכי דין, עם אלווארו דה Albornoz, היה אביו של מדריד, במהלך תקופת אי-תאימות של זה שיש כבר שר המשפטים. בשנת 1937 הוא מייצג את ספרד בכנס טכני בינלאומי שהיה המשימה כדי לייצב את המצב הכלכלי באזור בינלאומי של טנג’יר. מונה למזכיר הראשון של השגרירות, מסייע בתור סגן המזכיר הכללי של המשלחת הספרדית ההרכבה של חבר הלאומים בשנת 1937.

בתחילת 1939 חוצה את הגבול עם צרפת, יודע מחנות הריכוז הצרפתי, כמה חודשים מאוחר יותר חלק למקסיקו מ- Saint-Nazaire. מקסיקו היא תופסת כמה דמי ניהול פרטי. בשנת 1945 עבר לפריז כמנהל כללי של שירותי ניהול של ממשלת הרפובליקה בגלות. ב-1956 הצטרף אונסק ו כ משרתם הבינלאומי של האזרחים. הוא משלב עבודה זו עם האינטרפול, בתור מתרגם של כנסים, הכותב. בשנת 1985 חזר לספרד, שם השתקע, תחילה מדריד, שנה מאוחר יותר ב- Gij?n, העיר שבה הוא מת. ספרי היסוד של הפרויקט העצום שלו לאור מציגים לנו עם תלאות החיים שחיים על-ידי רעיונותיהם, המרירות של המלחמה, גלות. עם הרומן הראשון חיוני תווים הם המשיכו כדלקמן, שבו יש חדש תווים בלי להאפיל על כל רגע הקודמים, לרכוש מסוים העצמאות נרטיבי. מלחמת העולם השנייה נמצאת גם בספריו האחרונים. לאחר מותו, יצאו לאור הזיכרונות שלו עם ה כותרת: בין זיכרונות. הכספים של הממשל הרפובליקני ספרדית בגלות (2002), המהווים עדות של קשיים כלכליים סבל על ידי הממשל הרפובליקני בגלות מאז ההתקנה שלה בפריז ואת הקשיים של כל מיני סבל על-ידי חברי הממשל. ואיך עזבו אותנו כי סופר שלנו: השמאל דנו מאחר האידיאלים שלו שונים, זכויות תמיד יונייטד כי האינטרסים שלהם לאגד אותם. מאז ומתמיד. פרנסיסקו אריות סוליס העולם היא המולדת שלנו, מאחינו מי להגן על חופש בכל מקום… (משפט של המוזה Salvochea Ferm?n בספר: 102 סיבות כדי להזכיר Salvochea). שלום, חופש, פורום פורטל האינטרנט בחינם. כתובת URL:

Tags: