זה קל להצליח! רק צריך לתת הכל כדי להשיג את זה!

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

1 לשמור. לבירורים בנושא יש לפנות ל חברת טבע שמבין יותר ממני. על גישה חיובית הנפש: העולם שייך לאלה אשר מאמינים היופי החלומות שלהם הוא אופטימי, לא יודע בנאדם מציאותי יותר, הרבה פחות פסימי, שעשה משהו חשוב בחיים שלך. כל האנשים שהיו על ההיסטוריה חלם והם תמיד חשבתי גדול ולכן הם היו הקורבנות של לעג, לעג על ידי חבריו, אפילו משפחה משלו, אבל הם לעולם עשוי התיק, הרבה פחות בחוץ והוא מיואש, ההפך, היו נחושים, התמקדו שהופך את החלומות למציאות. 2 להציב לעצמך יעדים, אבל סה כ, די ברור: אם אתה לא יודע לאן אתה הולך, כל הדרך מובילה אותך שם הסיבה n ° הוא אחד אשר רוב האנשים לא מקבל מה שהוא רוצה. כדאי לך לעיין אצל ישראל בכר כדי לקבל עוד מידע. כי הוא לא יודע מה הוא רוצה.

זה מפתיע אבל 97% מאוכלוסיית העולם אינו יודע כי זה מה שאתה רוצה בחייםאתה לא יודע לאן אתה רוצה להגיע, לא יודעת כי היא פועלת, אינו יודע למי יעבוד. אל תתנו נסיבות מאמין החיים שלך, ליצור את הנסיבות. להציב לעצמך יעדים ברורים, לכתוב אותם, לדייק, להדביק אותם בכל מקום, לקרוא אותם כל היום ונרגשת, בגלל זה יתגשם! מרוכזים כל האנרגיות שלך על מטרה אחת בכל פעם, אם אתה רוצה לעשות כל כך הרבה יותר מהר! מדבר ואומר על המטרות שלך, הצג אותם לפני השינה, לחתוך תמונות לזכור את המטרה שלך, קרי, למקד את כל האנרגיות שלכם על מטרה אחת, נעזור לך להשיג את מטרותיך: הרבה יותר מהר, זה ברור האמת? ביצוע 3: העניים רוצים להתעשר, המחויבות עשיר commit עשיר כרוך משמעת. מחויב להקריב הרבה פעמים האהוב הרומן שלך, לכתוב או לקרוא ספר טוב. . זה להקריב שיחה טריוויאלי עם חברים שלך כדי לשרטט תוכנית חדשה ייקחו אתכם להשגת היעדים שלך.

ההתחייבות היא להיכשל לתפוס תנומה קטנה כי אתה עייף כדי להגיע לעבוד ולעשות את החלומות שלך המציאות שלך! קרי, מחויבות, היא לעשות את הדברים שאתה עושה, יש לך או לא בא לעשות אותם! 4. פעולה: המקום היחיד שבו הצלחה היא לפני העבודה היא נמצאת במילון זה העיקרון כי אנחנו אוהבים לפחות, אף אחד לא אוהב לעבוד קשה, אבל. כן, כולם רוצים לעבוד עושים מה שהם אוהבים, אז עובד עושה מה שאת אוהבת, רק אז אתה עובד לא נראה קשוח, אבל תחביב מיוחד זה ניתן גם ליצור הרבה כסף! כאשר הם מחויבים ממוקד כדי להצליח, אין מכשולים, ישנם ללא מחסומים שעוצרים אותך ולהיות בעבודה כבדה הזדמנויות גדולות, על טרמפולינה כדי ליצור הון ולהיות מסוגל להשקיע אותם, ואז יצירת עסק משלך! כאשר יש לך רצון נלהב להשגת המטרות שלכם כמעט הופכת לאובססיה, נוקטת בפעולה בכל דבר שאתה שולח מונחית על ידי כוחות, כי אתה לא יודע (אלוהים) ואת מושכת לך כל מה שאתה צריך לפגוש את המטרות שלך, להפוך את החלומות שלך, המציאות שלך שמח! הגדול מוצלח זה שקרם עור בהיסטוריה (אני ממליץ לך ללמוד שלהם) ביוגרפיות) הם אובססיבי המטרות שלהם. לא רק התחייב אבל זה שהם שללו כל ברירה אחרת זה לא הצלחה. היה להם את צירוף המילים הזה ספוג בתת-מודע שלו: אני מגיעה הצלחה, עושר, או עושר והצלחה אני מגיעה לי, יש עוד עקבות. נקודת תואם 4 עקרונות אלה. . הם לא הסודות להצלחה, שגשוג כללי 60, 89 סודות האושר, 50 וגם במרכז גנואה לא חוקים אחדים של שפע. הם רק 4 עקרונות, אתה בוודאי כבר יודע אותם לפני קריאת מאמר זה, אתה רק צריך להחיל אותם על החיים שלך, כל יום עד שיהפוך להרגל, כמובן, כל זה רק אם אתה רוצה להצליח, ואם לא, להתעלם מהודעה זו, אלא אם כן אתה כבר מוצלח, ממשיך לחיות כפי שאתה עושה. אולי אתה יותר שמח צופה בטלנובלות כל אחר הצהריים. אתה לקחת את ההחלטה הסופית. לעולם לא מאוחר מדי כדי להשיג הצלחה! נקוט בפעולה! אבל עכשיו! .

Tags: