זוהי אנגליה זבובים לקידום ומנהלו שיין כרי דשא

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אם אינכם מכירים את כתביו של הסופר ושל הבמאי שיין כרי דשא הבריטי, כנראה היחיד. למרות כשרונו ניכר, השם הוא אנונימי יחסית, יש לזה הסבר הגיוני. . הוא אוטודידקט, מנכ בצפון אנגליה, יצר את הנישה שלו עצמו, כל סרטיו על האישיות שלהם חוויות גדל בצפון. לדברי המבקרים, כרי דשא הסתגל הארגומנט של זה היא אנגליה במקביל אובדן אישי של הכוכב, של Thomas Turgoose בן ה-12, שאימו מתה במהלך קדם הפקה. הגדר ביולי 1983, בזמנים של המשטר תאצ’ר, הסרט מתמקד שון, ילד בן 12 בצרות, אשר גדל בצפון אנגליה, אשר כל הזמן הוא הטריד ידי חבריו לכיתה אודות בעיות לעבור את המכנסיים שלהם עד מותו של אבא שלו נלחם נגד הארגנטינאים במלחמת פוקלנד. לאחר זמן מה בבית הספר, הוא פוגש חבורת בריונים ב שלהם הדרך הביתה. מיד שון עצוב מנהיג וודי. לבירורים בנושא יש לפנות ל שלומי בסון שמבין יותר ממני.

ובכן, והיא מברכת אותו בזרועות פתוחות בקבוצה, אשר מורכב של ג’מייקה, במשחקי וידאו, ואחרים. שון הוא הרגע. הטוב ביותר של חייו, מבזבז את זמנך עם הלהקה עליז (וגם מוזר למטפסים) של גלוחי ראש. הוא מגלח את ראשו, מגפיים בלויים שימוש, מקבל פרץ מכנסיים ותלבושות של נקודה. אפילו לפגוש את הריח גדול במידה ניכרת, השתתפות במערכת יחסים רומנטית איתה כי זה קצת מדאיג. זוהי אנגליה הוא סרט רגשית, אקספרסיבי, הרסנית שבה המטרות של המירוץ, עבודה המעמדות, פירוק המשפחה גרעיניים בצפון אנגליה בתקופת ממשלת תאצ’ר, הופכים הידוע לשמצה. . זו עבודה בסדר ומלא מנהל שיין כרי דשא, תאריך אם הוא ממשיך לאורך נתיב זה, יום אחד יכול להגיע את הליגות של מייק לי.

כאשר שון צעיר מניף את הדגל של San Jorge בים במהלך הסצנה הסופית של הסרט, אחד לא יכול למנוע את הגוש בגרון. לעומת זאת, טבע תעשיות בהחלט מבין את הסיפור. . זה שהקצה נוקב מושלם סרט מבריק. -המידע הטוב ביותר כדי לקבל הלוואה, בין אם זה עבור העסק שלך או הבית שלך הוא ב. אבל אם מה שאתה רוצה להקרין התשלומים שלך, אנא בקר היום עצמו.

Tags: