חברה יכולה להיעלם בגלל משבר

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

לחברה שנים רבות של הצלחה יכול להיעלם שגיאה פשוטה כושל. לא תמיד אינטל. חשוב כי כל חברה מוכנה לעמוד תקשורת משבר, טוב, לשרוד בשוק. מאת: אוסקר עורך Rossignoli בזמן שאתם קוראים את זה. תראו את זה: ? פעולות הבנק נסגר בשל שמועה על פשיטת רגל מתוקשרים עוררו משיכות גדולות של כסף לחוסכים שלהם. · ככל שותפים זרים של חברה גרועה הפועלים נאלץ למכור את מניותיהם להתקפות התקשורת מהמתחרים ? אוניברסיטה פרטית יוקרתית מאוד נאלץ לסגור בשל מותו של סטודנט זר בתאונה ? נשיא תאגיד בינלאומי היה פוטר בגלל האשמה של שוחד ומרמה, כי לא נמצאה מעולם ? מנהל החברה טלפון המדינה חייבת לעזוב את המשרד בשל הטענה של האזנות סתר לפרסום נרחב בתקשורת ? החברה כי זכתה במכרז בינלאומי סבל רב הפסדים לבטל את ההאשמות של שוחד של מתחרותיה, וכן הלאה.

וכו ' מהו המכנה המשותף לכל המצבים האלה של משבר? התשובה היא: ניהול משברים רע. לחברה שנים רבות של הצלחה יכול להיעלם שגיאה פשוטה כושל. חשוב כי כל חברה מוכנה לעמוד תקשורת משבר, טוב, לשרוד בשוק. תקשורת משבר לא יכול לזלזל, התוצאות עלולות להיות הרות אסון עבור מוסד, כמו שאמרנו בהתחלה: חברה יכולה להיעלם בגלל משבר. למה אני מתעקש על החשיבות של תכנון מגירה אסטרטגיה תקשורתית. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. תקשורת חייב להיות הכיוון, תקשורת אפקטיבית ברורה ומוגדרת היטב הוא הקל הכל.

עם זאת, ברור מספיק, לא קל לתקשר המאפשרת למוסדות ציבוריים או פרטיים (או אנשים) להשיג מטרות פוליטיות או במנהל עסקים משבר. עבור תוכנית להיות יעיל במצבים של משבר, עלינו לפתח אסטרטגיות תקשורת, תוך כיבוד במהותו, נותן כיוון הדיאלוג שלהם עם כל אחד הקהלים השונים. "כתובת" במובן זה פירושו "דרך או נתיב אחד מתכוון ללכת או ניסיון המבקשים". כך, לתקשורת עם כמובן נותן ודאות ומחזק את הקשר כי מוסד ציבורי או פרטי, להקים עם הקהל שלהם. הדבר מבטיח כי, על ידי שיפור החוזק של הארגון מקילות חולשותיה, תקשורת פוגש את הכיוון העסקי או סדרי העדיפויות של העבודה, בהתבסס על אופק ברור, וכך למנוע את קפיצות ממקום אחד למקום אחר, ובכך מיצוב מוביל לשינוי תפיסות. ללא אסטרטגיה ברורה, פעולות וטקטיקות להיות תקשורת אפקטיבית פחות משמעות. האסטרטגיה מגדירה את מה, איך, מי ומתי. עלינו להבין את תהליך תקשורת כרצף של חוגים: מהות ארגון, רעיון עסקי, תוכנית עבודה, תקשורת פנימית, תקשורת חיצוניים. כאשר אלה עיגולים מיושרים, המיקום מושגת באמצעות קורס תקשורת חייב להיות רלוונטי, אמין וייחודי. ניתן לקרוא עוד על הנושא של ניהול המשבר על ידי עשיית מנוי לידיעון החופשית שלנו כל שבועיים על קישור זה, ולהדביק אותו בדפדפן:

Tags: