חופשה באוסטרליה

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אוסטרליה היא יעד תיירות פופולרי מאוד בו טוב ויפה ניתן לבצע חג. יש הרבה אתרים בתנאי אחד ויש לחוות הרבה. ניתן לחלק אוסטרליה שלושה נופים גדול. מישור מישור של המערבי עם-60 אחוז קרקע להשתמש. כאן תמצאו יבש גדול: הגדול סנדי המדבר, גיבסון המדבר הגדול ויקטוריה המדבר, Nullarbor רגיל. יש רבים הרים קטנים רבים כגון טווחים MacDonnell את אולורו. ומזרח אוסטרליה הוא היבש.

כאן תמצאו מדבר סימפסון, שהוא האזור היבש של המדינה. בנוסף, המערכת הנהר הגדול, אגן מורי-דרלינג זורם כאן. טווח dividing הגדול במזרח הוא אזור ענקי שמשתרע מצפון ק”מ מדרום 3,200. אזור ההרים המושלגים, שבו תוכל למצוא את הפסגה הגבוהה ביותר של היבשת, Kosciuszko הר (2229 מ’) ממוקם כאן. ההר הגבוה ביותר באותו זמן על הר?הגעש רק באוסטרלי השטח הוא שביג בן האי מיושב שמעתי 2745 מ’.

רוב החלק המערבי, המרכזי של אוסטרליה הוא מתאים למגורים. הנגב כביכול לכן בעיריות רועה נרחב. זה בעל חיים כמויות של-130 מיליון כבשים ובקר 25 מיליון ממוקמים שם. לא רק הנוף באוסטרליה הוא ייחודי, תמיד ערך, אפילו לא הבר הוא ייחודי, מאוד Artenreich. החיות Typischsten למטה תחת הם נישות. בעלי חיים מוכרות הן דוב קואלה, וומבטיים את השדים הטסמני, או השטן, את Mulgara, סוג של גודפאלווו Phalangeridae או possums (יש מעל 40 Kang?ruharten שונים בארץ עוץ). אוסטרליה ידועה תחת שם למטה תחת עוז. טיסה לאוסטרליה אורך של פרנקפורט לדוגמה מ- 20 שעות.

Tags: