חוק המשיכה, כוח המחשבה

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

איך אתה מרגיש אם אתה יכול למשוך את האהבה שאתה רוצה, עבודה, גוף אידיאלי וחיים את החלומות שלך? המדע הוכיח האחרונות 100 שנים, כוחה של המחשבה כדי להשפיע על העניין, ואת זה מאשרת מה רוחנית יודעי דבר אמרו לפני יותר מ- 10,000 שנה. אתה יכול בכוונה בימוי הגורל שלך אם אתה מצליח להבין את תכונותיה של האנרגיה ואת החוקים השולטים ביקום שלנו, לך לנהל באופן עקבי להחיל את הטכניקות של שליטה על המחשבה והתפתחות רוחנית. אנרגיה וחוק המשיכה יכולה להיות מוגדרת כ להתפרנס צריכת אנרגיה. היקום מדהימה שלנו מורכב זה כוח, כוח זה, אשר רוטט בתדרים אינסופי. הכל רוטט, הכל משתנה, הכל זורם כמו נהר עצום של אנרגיה הנעה בין התדרים מול. כל האנרגיה נשלטת על-ידי החוק החזקים ביותר של היקום, חוק המשיכה, אשר מכתיבה כי למשוך אנרגיות בעלות תדרים דומים.

כדי להבין כיצד האנרגיה משפיעה על כל ההיבטים של חיינו, כיצד הוא מגיב חוק המשיכה, שקול את הנקודות הבאות: אנרגיה מגיבה על העיקרון של קוטביות, אשר מכתיב לכל דבר יש מוטות לגזרים: למעלה ולמטה (באזהרה של גובה), אור, חושך (אור), אושר, עצב (רגש), קר ואת חום (טמפרטורה), למעלה ולמטה (גובה), ימינה ושמאלה (מיקום), מלא, ריק (רמה), איטי, מהיר (מהירות), נוער, בגיל מבוגר (גיל), ביום וגם בלילה (זמן), ועוד. לכן, כל האנרגיה עובר בין באזהרה של אותו הדבר, אשר יוצר המכונה ויברציות. ויברציות אלו יכול להיות מהיר או איטי, אשר נקרא גבוהה או תדרים נמוכים. שום דבר לא נשאר סטטי, מאז ותמיד נעה ממוט אחד למשנהו. דוגמאות של גוונים ויברציות של אנרגיה אשר מנפיק הקול שלנו מתאימים תדרים שונים, צבעים שאנו תופסים שיתאימו תדרים שונים, החום בו אנו חשים מקביל אחד טווח תדרים, גלי רדיו שאנו שומעים מתאימים תדרי רדיו שונות, חשמל המופעלים באמצעות מחשב זה יש תדר מסוים, טלפון סלולרי שאנחנו משתמשים בהם מדי יום משתמשת גלי אנרגיה בתדרים שונים, וכו ‘.

כנ ל שדה מגנטי שמגן על כדור הארץ, אנרגיה שמחזיק אותנו במסלול סביב השמש, גלי הבלתי נראה כי החזיק יחד האטומים שמרכיבים את הגוף שלנו, את התדרים תדרים אשר פולט היקום שלנו, אנו משתמשים כדי לשדר אותות רדיו, טלוויזיה, טלפוניה, וכו ‘. מצד שני, בזכות התדרים האנרגטיים הבוקעות הכוכבים, אסטרונומים לקבוע את ההרכב של אותם. אפילו, גיאולוגים לקבוע את ההרכב של הקרקע כאן על פני האדמה, בזכות אותו עיקרון. כדי לקרוא את שאר מאמר זה, כולל מידע בנושאים פיזיקה קוונטית, כוח המחשבה, וטכניקות של המוח שליטה כוחניים, התפתחות רוחנית, לבקר דף – אודות המחבר: מייק Angulo הוא Motivador, בסיס של שליטה נפשית, רמקול. הוא מחבר שיטת Eflexx לשליטה נפשית, אשר משתמשת עקרונות חוק המשיכה את המושגים המודרניים ביותר של הרפואה neurolinguistic ואנרגיה, כדי להשיג הצלחה באהבה, תקשורת, עבודה, כסף, בריאות, רוחניות ופיתוח אישי באופן כללי. לקבלת מידע נוסף, בקר בדף האינטרנט

Tags: