חיים ללא דאגות?

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

זה מדבר על מדינה חופשית מסבל בדתות המזרח מסוימים. במקרה הזה אני חושב ש רב שמואל אליהו צודק במה בהוא אומר. יש לי כוונה לדון בכל נושא דתי. אבל אני חייב להודות כי מדינה אני קשה לדמיין. מדינה כזאת, שם להיות מקושר חוסר פעילות. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. בגלל התנהלות יש מרכיב חזק על כאב ועל הימנעות. יצורים חיים כמונו, לפעול לא רק לרדוף את שביעות הרצון של הצרכים שלהם. הם גם עושים את זה כדי למנוע את הסבל של חוסר שביעות רצון. אם מישהו רעב להזנה חיפוש נעשית לא רק כדי לספק את הצורך לאכול.

זה כל כך, בנוסף למנוע תסיסה אשר לך טיפ רעב. מצד שני, אז אין הנוחות או חששות חייב להגיב לזה. לצרכים הראשון. כל אדם נייד לעבודה בתור שכזה חייב לדעת חוסר שביעות רצון בשלב כלשהו. בזמן זה לא המקרה, לא לפעול או מכוונת את ההתנהגות.

לדוגמה, תשוקה מינית לא יושמע כל תפקיד על ההתנהגות עד חוסר שביעות רצון מינית. בינתיים, זה יהיה כאילו שיש כזה מניע. A מדינת רווחה מלאה, ללא חששות חייב להיות גם ללא ובעזרתו. פירוש הדבר הוא כי, כמו תמיד יש חוסר שביעות רצון, אין צורך להגיע התנהגות ישירה. במילים אחרות אין דאגות או חוסר שביעות רצון שם הוא ללא פעילות. האדם יהיה סוג של חושים או פסיביות מוחלטת כי הוא לא היה מרגיש צורך לעשות שום דבר. אבל אדם זה או אחר בחיים? מי לא מרגיש כל מועקות נכחד. אם לא זה אף פעם לא אמרת לייצר רעב וצמא, לדוגמה, קשה לשרוד. אז כמו מצב המיועד של השעיה של חוסר שביעות רצון הוא לפחות פעולה אחת קטלנית. וזכור, בסופו של דבר, זה הוא שווה את כל מי שיש לו רכוש כלשהו היא נוטה לדאוג. לא משנה איזה דיבוק: בריאות, משפחה, חברים, יוקרה, כסף… הכל יכול להיות אבוד, הכל יכול להיות מאויים; וצור איומים תמיד חשש קטן ככל שיהיה זה. ניתן להסיק שמקדם חיים הולל ולא מחייב זה אפשרי וגם לא רצוי מיותרים. אלה תנאים האושר לא יכול לקחת את המקום. כי כפי שאנו מבינים אותו רק יכולה להתקיים במסגרת של חיים בלתי פעיל ומשמעותי. אם אתם סובלים ביישנות עכשיו להוריד את הספר הבא:.

Tags: