חינם ומשותפים אירוח אתרים

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

הוא מקום הלינה של דפי אינטרנט הוא הפעולה המערבת למקם אותם הקבצים שמרכיבים את אתר בשרת זה יכלול את דף כזה בהם מנועי של חיפושים וגורמים לכך בדף גלויים ונגישים אליהם משתמשים או הפלגה של הרשת. לאחר מכן, כדי הדיבורים של אירוח אינטרנט דפים מדברים בהכרח של שרת. ? יש איזה סוגי שרתים כדי להכיל דפי מהי ההצעה הקיימת המחשבה על אירוח אתרים? מאמר זה תוכלי להודיע שתיים מתוך שש אפשרויות אירוח אינטרנט: לינה חינם, לינה משותפת התשלום. סוגי שרתי אירוח מאפשרויות דפי אינטרנט כוללים שש אפשרויות של לינה: השמה או דיור, בחינם, משותף, המשווק, וירטואלי ומסור. בימים הראשונים של הרשת כל אירוח שירותים לקחת דפים וכללה אותם מהרשת ללא תשלום.

עם התפתחות האינטרנט ככלי זו השתנתה, למרות עלות הלינה ממשיך להציע. אינטרנט חינם אירוח אירוח באפשרות אתרים בחינם נוטה להיות מוגבל אם נשווה את נקודת למשאבים מוצעים ביחס לינה תשלומים. זה משמש בדרך כלל עבור דפים אישיים או עם כמה יומרות של אינטראקציה עם המשתמש. הוא שכיח מאוד, כי בתמורה האירוח ללא עלות נוספת לדף כמה באנרים או מודעות. באופן כללי הדפים מתארח ללא עלויות נוטים להיות בעלי קשיים בזמינות. ישנן הצעות שונות במונחים של משאב בתוך הקטגוריה של אירוח אתרים בחינם. באמצעות מגוון של יכולות, לדוגמה Netfirms מציע 25 MB של שטח, Fateback מציע 60 MB ולאחר ההשקה של GooglePages בחינם ומציע אירוח אתרים רווח של 100 מגה, אין מודעות או אפשרויות ומידע סטטיסטי המגבלה דף על גודלו של סיומות קבצים למעלה. חשוב להשוות גם את היכולת של העברת חודשי אשר מספקת את כל מקומות לינה, כי זה מתייחס המגבלה העברת נתונים של ביקורים, יותר העברת נתונים.

נקודה זו אינה לא מומלץ אירוח אתרים בחינם עבור אלו שיש להם זרימת תעבורה כבד. אירוח זו וריאציה של מקומות לינה הוא מאוד בשימוש וממשיך לגדול האחסון של משתמשים שיבחרו בכך כי העלות שלהם היא ביצועים סבירים ומתאים עבור דפים קטנים ובינוניים משותף. אתר אינטרנט משותף אירוח משתמשים מרובים לשתף באותו השרת. היכולת והמשאבים של שרת האינטרנט מחולקים לפי כמות שטח הדיסק ויכולת העברת שמשתלם על-ידי המשתמש. פרט לקחת בחשבון שירות זה: בודק את מספר המשתמשים שמשתמשים בו, זה די נפוץ שיש להזין משתמשים רבים בחיפוש אחר רווח כלכלי, מופץ משאבים אינם יעילים, התנועה משבשת השירות אשר כבר שולם וזה צריך להיות זמין. אבל מחפש ספק אמין עמוד התנועה הממוצע הממוקם באתר המשותף אירוח מחיר מעולה / יחס איכות. השירותים של לינה מסוג זה, הנפוץ ביותר הם: bluehost.com, lunarpages.com, globat.com. סוג זה של לינה משותפת עלות חודשית עגול 10 דולר בין 7.

Tags: