טיפים להתמודדות עם המשבר

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

. לא. אין שום דבר יותר עקרים זה מתייחסים של לפתור בעיה עבור מישהו שמאמין לא לקבל את זה, אין לשים מספיק עניין, לא יהיו מסירות של אנרגיה או ריכוז לפתור משהו לא מאמין le זה משפיע. זה חל על כל סוג של משבר, של אלכוהוליסטים, המסוממים ואחרים סובלים התמכרויות, באפשרותך להפעיל את החלמתו אמיתי עד והם קיבלו שיש להם בעיה, כי זה צריך להיות נפתרה. בעת משברים אינם משפיעים ישירות החיים קשה יותר לדעת מתי זה הגיע לשפל המדרגה, מתי זה מתחיל את ההתאוששות. אותם אנשים יש פחד גדול לשינוי, לנסות דברים חדשים, מעדיף הקימה, מה נחשב קרקע בטוחה למרות לא תואם לאידיאל זה לרדוף אחרי, בעיקר זו הסיבה אשר הוא למנוע כדי לנטוש את les מה ידוע, מעדיף מנסה לשחזר אותו שוב ושוב, לחזור עליהן אותם שלבים, לא לשנות כלום ועל להתפלל ידי נס les לאפשר להשיג את התוצאות הטובות ביותר. הדחף של כל בני האדם לפני בעיה היא שלילת, לנו כואב במידה רבה כדי לקבל כי נכשלנו, אנחנו מאוד סובלנית לכישלון, למרות משברים רבים נגרמות לא אשמתנו, אנחנו נוטים לחשוב כי נוכל או אנחנו צריכים לעשות יותר כדי לקבל תוצאה נוספת, אנחנו מרגישים שצריך לתת הסבר סביר והגיוני המגבילות את אחריות שלנו או אם נשחרר אותו, כדי ליצור פחות עומס כבד , ועד אז מוגזמים, נכחיש, נוכל לדבר על הנושא, אנו יכולים לראות כיצד זה משפיע על אחרים, אבל אנחנו לא רוצים לראות איך זה משפיע עלינו. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל.

למנוע משבר לא משנה את המציאות, זה תלוי מה אתה חושב. או מרגיש, אם נמצאים במשבר, אך לא הבינה אולי חסר הכנה, אם אתה במשבר אינו מקבל אולי חסר בו ענווה והשכל, זה יכול להוביל ליצירת עולם מקביל, מציאות מדומה אשר עלה לו הרבה תמיכה, הולך להחמיר את המשבר באמצעות משאבים כדי לשחזר ולשאת מציאות במקביל, ולא לקבל את זה, השתמש במשאבים כדי לשנות את מיקומו האמיתי איתם. . ראיתי מספיק דוגמאות זה בעולם המסחרי. חברות לבלות תקציבי ענק כדי לשמור על מוצר זה אנשים הפסיקו לאכול, להסתכל דרך פרסום קידום משנה את טעמו של הציבור להמשיך. קונה את זה, לעתים קרובות כדי הפסד, אך הם מסרבים לתת לו למות, במקום להציע מוצר חדש, עולה בקנה אחד עם הטעם וזקוק של הקונה, ולכן קל יותר למכור.

בעוד חלק מהחברות מסרבים לשנות, המתחרים זיהו צורך בשוק, משלימים את זה, הם מנצלים אותה; כפי שהם אין קישור רגשית עם העבר של המוצר, לא אכפת לי, אין לשאת בעול, הם יכולים לעבוד עם חופש גדול יותר, השתמש בה כדי להצליח. המשך המצב עבור זמן זה יכול להיות פחות או יותר ארוך, אשר יהיה האחרון עד מתי הם מותשים משאביה, כאשר מופיע המחסור, שהן הזמן נאלץ לקבל את זה, יש להם דרך נוספת, הם צריכים לנסות פתרונות שונים, ואז, ורק אז הם מתחילים לנסוע על הכביש כדי להתאושש. במחסור, באופן פרדוקסלי היא מה יוצר את הפעילות, נמדד במונחים של משאבים מחסור ודלות היא חלקית או חוסר מוחלט מספיק, כי המחסור כוחות כדי להעביר, לנסות פעילויות חדשות, לחפש תשובות. לקחת בחשבון כי רוב הפעילויות הפורה ביותר נולד אי ספיקה, כאשר משהו לא מספיק כדי לענות על הביקוש, שם מתעוררת הזדמנות, בקרוב קצת ספק לזהות אותו, מעביר אל נצלו זאת. כאשר שהמשאבים נדירים הם משמשים בהדרך היעילה ביותר משאבים אפשרי, נדיר הקש בעליות מחירים על ידי חוקי השוק, אז הוא אמור לטפל, ניתן למכור לכל מי שמעוניין לשלם את המחיר, כמו כן יהיו שאחרים מעוניינים להיכנס לעסקי ודחף התחרות שיפורים לטובת המשתמש של המוצר או השירות. בעוד שהטיפול תקבל את המשבר, התחלה מהירה יותר לעבוד על הפתרון ומשאבים מועטים יותר מבוזבז מחזיק מצבים, עסק בר-קיימא, ואז זה יהיה בעמדה טובה יותר כדי לפתור אותן, יהיה יותר זמן ומשאבים נוספים, יהיה אחד הראשון להציע פתרונות לבעיות הקיימות, בעוד האחרים יהיה להציע עיבודים לשכנע את הלקוחות כדי לסייע להם לפתור בעיות במציאות לא שיש להם. אם תקבל מוקדם משבר תקטין את ההפסדים, הרבה דברים ישתנו, אבל אתם יכולים גם לשמור על רבים אחרים, במיוחד לא לאבד זמן יתחזק. כל פעילות אנושית היא מחזורית, נע כל הזמן בין מחזורים הרחבה מחזורי להתכווצות להתרחש כחלק את הדינמיקה של עולם הטבע והחברה, דינמי זה מושפעים מגורמים חיצוניים ופנימיים רבים שאינם נשלטים על ידי שחקנים בודדים, אשר יכול להכיל רק וההשפעה להוסיף ולקבל ערך. הצעד הראשוני עבור עסקה עם משבר הוא לקבל על זה, כי אנחנו חייבים להתחיל לעבוד כדי לפתור אותה. בקרו אותנו.

Tags: