טיפים עבור הרכב לפני מכירה

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

הגיע הזמן להחליף את המכונית הישנה שלך. על אחד חדש. לפני שאתה מוכר את המכונית אתגר. לא רק כדי למכור, ולמכור רווחית. הבאות היא רשימה של אירועים, אשר תמכור שלה הדרור יקר יותר. לעניות דעתי רב שמואל אליהו יכול לקבוע .

בואו נתחיל עם הגוף של המכונית. הגוף הוא החלק הכי גדול ויקר של המכונית. לכן, שלדת במצב טוב אומר הרבה על המחשב שלך. לפני המכונית הצג קונה פוטנציאלי כדאי לשטוף ביסודיות בשטיפה המכוניות. לקחת מלא יבש ניקוי לבקתה. אל תשכח לשטוף והחלק התחתון של המכונית, כי זה לא להישאר עפר מתמיד. להקנות לקונה בעתיד זה יהיה אנחנו נמשיך בהצגה.

נקיים ומתוחזקים רכב כלל את חייך. אם הצבע המתקלף קטן, אז זה לא הכרחי כי אתה צבוע. מספיק כדי לקנות סמן צבע וצבע דומים סדוקים. זוהי אופציה קל וזול. מיוחד תשומת לב תינתן לבקתה. אם אתה מעשן בתא הנוסעים, עליך לנקוט בצעדים כדי להסתיר את העובדה הזו. . רוקן את המאפרה, לנקות שטיחים וכל פאנל בתא הנוסעים. התקן את חומרי טעם טוב חדש סלון. אה, ואם יש לך בתא הנוסעים שהמושבים להחיל במקרים תשטוף אותם. סלון טהור למשוך גבר. התנאי של המנוע. אולי, במהלך הפעולה של שמן מנוע הרכב כתמים הופיעו, בחלל תא המנוע זמין רשמים של קירור נוזל נוזל, בלם. לשטוף את המנוע שבועות מספר לפני המכירה. המנוע חייב להיות נוצר פלאק קטן ואבק דרך זוהמה. עקבות של מה. שרחצת המנוע יכול לגרום לקונה חשד כי ניסית להסתיר את זרימת הנפט, קירור נוזל, וכו ‘ מצב הילוכים. בדרך כלל, לפני המכירה לא שווה תיקון של מערכת הילוכים. קל יותר. אם תקפל בתהליך ההצעות יש כמות מסוימת של מצא תקלה. פגמים מזוהה מארז במהלך המשפט. למה לבחור מקום כזה לביקורת של המכונית, היכן משטח טובה לכביש. לא מדבר על החסרונות של המכונית שלו. לתת לקונה תוכלו למצוא אותם בעצמו. (א) ייתכן שלא תמצא. הדבר העיקרי להלל את המכונה.

Tags: